Source
Печера Дракона | Вже кілька днів вичищаю свою сторінку - видаляю юдофобів, яких, бачте ...
7 300 Views/Reach
2024-12-29 11:47
Message №8326
Вже кілька днів вичищаю свою сторінку - видаляю юдофобів, яких, бачте ханукія на Хрещатику збурила. Є кілька речей які я безумовно ненавиджу, одна з них - латентні прихильники Чорної Сотні. Тобто юдофоби. В Україні живуть багато євреїв. Вони нікуди з України не уїжджають, навіть попри війну - на відміну від багатьох українців. Я інструктор, я регулярно бачу євреїв серед курсантів яких навчаю. Крайній був десантником-штурмовиком. Ці люди не втекли до Ізраїлю (як чимало українців) - вони воюють за Україну і гинуть за Україну. Виходить так, що посадки штурмувати можна, а ханукію ставити - ні? Я - українець і в мені ані краплі єврейської крові. У моїй країні живе багато людей різних національностей. У нас росіяни служать в ЗСУ - ви в курсі? Їм взагалі в полон здаватися не можна, ви знаєте про таке? Для окупантів вони - зрадники удвічи. А в той самий час мільйони українців від обов'язку захищати свою країну відвалили за кордон - і тепер звідти повчають мене, сержанта ЗСУ, як правильно треба "родіну любіть" і які їхні права я маю поважати, валячись з ніг після дня на полігоні. Регулярно таких читаю. Таку правду ви не помічаєте? Ханукія вам очі коле? Чорна Сотня лізе з генів? Гірко, я сподіваюся що Україна переживе таке колись. А я давно вже казав, існує лише одна міра патріотизму - те наскільки ти готовий захищати країну в якій ти живеш і жертвувати за країну, в якій живеш. Що? В ізраїлі щось не так? А до чого тут Ізраїль? Українські євреї, взагалі-то громадяни України. А Україна все ще країна демократична, де кожен має право сповідувати свою релігію. Є збіги в які я не вірю. І от же як все цікаво! Спершу Путін заявляє що особи які в Україні викорінюють Московську церкву УПЦ МП, це "євреї які не ходять у синагогу, вони безбожники". А потім на мережі розганяють певний допис певної співачки. Збіг? Чи спецоперація країни, де ідеологія Чорної Сотні зараз - державна ідеологія? Якщо так - підуть за русскім ваєнним кораблем. Юдофобів прошу не стримуватися - пишіть відверто. Мені легше буде від вас френд-стрічку вичистити.