Source
ТЮТЮН | Блять, ну я злий пізда!!!У мене, якщо чесно, останнім часом не те шоб ...
1 170 Views/Reach
2025-12-03 18:22
Message №1693
Блять, ну я злий пізда!!!У мене, якщо чесно, останнім часом не те шоб багато ресурсу на стрімінг є, самі бачите шо багато пропускаю і от блять день нахуй, коли я налаштувався, був настрій, запал, вся хуйня і все блять обірвалось через їбаний технічний момент. Я блять на такій продуктивній хвилі сьогодні був, шоб блять зіпсувать собі в пізду настрій в кінці дня!Я вам скажу чесно, якщо я колись зайбью хуй на стрімінг, це буде тупо по причині того, шо я не вивожу це все налаштовувати, це блять реально складно. Я сука щас так ціную стендап та ютуб за те, шо тобі там просто все знімають окремі люди. На твічі треба бути більш технічно підкованим та самостійним, на кожен стрім людину за гроші я кликати не буду, самі розумієте. Про які нахуй емоути та бали каналу може йти мова, якщо у мене через раз блять камера запускається, чи ломається телек чи ще якась хуйня🫠Ще й сам сьогодні вдома знову, замість того шоб з вами флексіть, зараз буду сумно курить банку і маяться хуйньой, всім гарного вечора✌️