Source
ТЮТЮН | Добрався до «Ти космос». Кажу свої враження, не бийте пажалусто🙃 По-пе...
1 330 Views/Reach
2025-12-15 21:34
Message №1731
Добрався до «Ти космос». Кажу свої враження, не бийте пажалусто🙃 По-перше, це тупо сюжет мого улюбленого музичного кліпу)))По-друге, фільм хороший, питань нема, але я би не сказав, що він мене сильно зачепив. Його безумовно багато за шо є похвалити, але і є за шо розкритикувати теж.Смішний гумор присутній, але діалоги іноді неприродні. Є класна графіка і картинка космосу, але також є чимало кліше з космічних фільмів. Ніби і історія хороша, але Лариса пробила головний плот твіст на середині фільму. От якось так.Можливо мені також зіпсували враження завищенні очікування, бо було багато хайпу навколо цього кіно, але мені здається там дійсно є обʼєктивні недоліки. АЛЕ, які насправді не роблять це кіно прям поганим. Повторюсь, фільм хороший, але я просто звідусіль чую ну прям ультра-ахуєнні відгуки і наразі з ними не дуже погоджуюсь. Паша Остріков супер-тіп, дуже круто шо у нас таке знімають, ще й в теперішніх реаліях, але сліпо хвалити все українське теж не зовсім хочеться, самі розумієте. Шоб ставало краще, важливо і покритикувати іноді, коли є за що.Завтра буду стрімити, якщо хочете, можемо детальніше обговорити, поки шо отакі думки, всім добраніч✌️