Source
ТЮТЮН | Ну і звичайно, тримайте мою рефлексію стосовно цього юбілею:Чесно, я о...
1 330 Views/Reach
2025-08-06 15:34
Message №1353
Ну і звичайно, тримайте мою рефлексію стосовно цього юбілею:Чесно, я оце коли раніше займався стендапом, ніколи не думав що зніму взагалі щось у кількості 100 штук. Мені подобається це досягнення, бо воно каже не про якісь абстрактні речі, такі як смішно / не смішно, а про дуже конкретні. Субʼєктивно, можна сказати шо мої випуски погані, але їх ОБ'ЄКТИВНО ДОХУЯ! Так само мене можуть називати інтервʼюєром, не коміком, наркоманом, жінкоподібним теплічним хуйлушой, але ніхто не сперечатиметься з моєю працьовитістю та регулярністю. От за шо шо, а за це я реально можу себе похвалити, власне чим я і займаюсь останнім часом і в особливості сьогодні!Що дали мені 100 випусків "Несерйозної розмови"?1. Я став ще більш емпатичним. Я і раніше таким був (шо до речі, напевно і стало однією з причин народження формату), але після такої кількості розмов я тепер єбать лояльна людина. Це не завжди добре, але мені подобається таким бути. Я вважаю, світ був би набагато кращим, якби всі були такі ж емпатичні як я)))У всіх же таке є, шо у вас наприклад кєнт - офіціант і через це ви краще ставитесь до людей в общєпіті, бо часто чуєте проблеми людей у сфері? Можете не відповідати, я знаю, шо є. А тепер уявіть, що у мене 100 таких кентів різних професій, і от як мені блять тепер злитись на людей навколо?!!!2. До речі, про людей. Розмова познайомила мене з купою ахуєнних людей! Я зустрів неймовірну кількість професіоналів своєї справи, цікавих, веселих, харизматичних, або просто приємних людей. Я користувався послугами своїх гостей, з деякими з них я навіть запустив окреме шоу, з кимось просто підтримую контакт, все це реально надихає! Розмова нагадала мені, як це кайфувати від людей і до речі, через це я реально більше знайомлюсь та іду на контакт в реальному житті.І ще, як же мені подобається факт, що найбільше переглядів збирають не медійники, а звичайні, як то кажуть «работягі». Погодьтесь, шо лікар швидкої, пожежник чи провідник потяга дадуть на рота по харизмі половині комікам та блогерам на ютубі))Оце реально трушно!3. Ну і звичайно, розмова принесла найбільший успіх і вивела мене у "вищу лігу", за шо я завжди буду їй вдячний. Понятно, шо 160к це далеко не вища ліга в ютубі, але я можу займатися тим що люблю, не думаючи про гроші і саме оця творча свобода - це найбільший розйоб, рібята. Замовляти пиво, не дивлячись на цінник це все звичайно заєбісь, але розуміти, що ти зараз можеш з ніхуя зняти новий формат, не залізаючи в борги - це такий кайф, шо я вам не передам словами. Це знімає єбать який тягар всередині. А з ним працює дуже багато моїх колег-коміків: з ким скинуться на зйомку, а може просто на одну камеру, а якщо не зайде, а може ну його нахуй. Ці думки є у всіх і у мене також були.Єдина порада, яку можу дати: єбаште в одну точку і колись вийде. Колись. Точно. Вийде. Все шо я маю зараз, тупо через те шо я не зупинявся. А повірте, за 8 років приводів було достатньо. Розумію, що це звучить як наїбатєльський мотиваційний курс за всі ваші дєньгі, але нічо не можу поробити з тим, шо істина як завжди в простоті)І НАОСТАНОК:Дякую вам що дивитесь, дякую усім хто працює і колись працював над "несерйозною розмовою", ну і звичайно дякую моїм психічним травмам, через які я думаю, шо без успіху, слави і визнання в житті немає сенсу!Найближчий тиждень я хочу відпочити, тому відоса в наступну середу не буде. Як повернусь з відпочинку, планую зробити святковий стрім. На цьому все, всім гарного дня✌️