Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дімас Шилить
Added 06 Jan 2025

Дімас Шилить

@dimasshill
Number of subscribers: 2 232
Photos: 1,090
Videos: 11
Links: 170
Description:
Авторський канал про крипту, гроші та життя! Інст: https://www.instagram.com/dimas.shill Ютуб: https://www.youtube.com/@dimaholovatyi Власник: @dimasshilit

👥 Number of subscribers

2 232
Average/Day:: +1
Average/Week:: -8
Average/Month:: -43

👁️ Average views per message

1 150
Average/Day:: 1,300
Average/Week:: 808
ERR: 51.52%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-08

Wall

Telegram statistics channel

👁 658 26-06-17 15:20
нарешті якийсь лонгрід в цьому каналі, а не лише вираз емоцій 🤓за рік часу багато чого змінились в житті, нове оточення, нові друзі, але чесно останнім часом дуже вигорів з крипти, за останніх 6-8 місяців так і не зміг знайти конкретно своєї мети, де я б міг стабільно прінтити, проте дальше стараюсь рухатись, дізнаватись кожного разу щось нове, воркати та не зупинятись, але цей лонгрід не про це.за рік часу я пожалів лише про одну річ - це медійка по якій так і не зробив нічого масштабного, що могло б забезпечити життя в незалежності, що принесе крипта + чи ліквідацію, проте на то воно і є життя, щоб робити помилки, виправляти їх і йти дальше, немає сенсу зациклюватись і про щось шкодувати.розкажу історію приблизно рік назад списувався з людиною, яка як і я мала невеликий ютуб, теж лише стартувала і щось пробувала, в мене були далеко не гірше результати, проте мені постійно щось не подобалось в моєму ютубі і медійці загалом, думав я щось роблю не те, щось має бути по інакшому, щось має бути масштабніше, щось має бути цікавіше, нагадаю перегляди на ютубі були достатньо непоганими по 3-5-8тис на кожному відео, але звертаючи увагу на таку дурість в своїй голові я забив, зупинився, забив хуй...за рік в цієї людини більше 20тис на ютубі, стабільні перегляди і формат медійки той до якого і я так хотів дойти, а в мене - дирка від бублика, бо колись я просто забив, просто зупинився, просто сказав, щось це не те що я хочу, я хочу чогось інакшого, проте так і нічого не придумав і забив..., якраз в тому і мораль, результат приходить лиш тоді, коли ти робиш щось стабільно, коли ти не звертаєш уваги на тимчасові результати і продовжуєш єбашити.історія з приваткою така сама, була 3 місяці приватка, вона щось приносила, проте потім почала приносити копійки і замість того, щоб продожувати розвиватись, добавляти щось нове, я закрив її, забив і пішов дальше, а вчора говорив з тіпом з даошки, в нього менший канал, зато приватка стабільно працює і там около 100 людей щомісяця, а що б було у мене з + ютубом і постійним трафіком, страшно аж подумати, але я зупинився, чого?... бо мало дисципліни? бо чого? досі не можу дати собі відповіді.на цей канал теж останнім часом підзабив, в оправдання - нема що постити?, ну так ринок став зовсім не той, проте не постити - це вихід? далеко ні, пробував колись твітер вести, так само зупинився, бо не було результатів, а якби не здався і рік провів його стабільно, результати були б, а це англ медійка і пару к на пасиві з монетизації + купа звʼязків, проте я зупинився і здався, чого? не знаю.я надіюсь, що кожен з вас зробить висновок з цього і запамʼятає, що навіть, якщо у вас щось не виходить зразу, це не означає, що це треба кидати, тому я твердо прийняв рішення, відновити стабільний постинг на ютуб, постинг в твітер, і якщо вам буде цікавий мій ютуб, то відновлю приватку, покажу вам трохи занавіси всіх ндаашок і що зараз відбувається на ринку, так само не забуду і про цей канал і вас - своїх улюблених підписників, постараюсь сюди давати теж певні колли, постараюсь часто розписувати довгі пости з користю.я думаю у кожного з вас була така ситуація, коли ви щось починали, але коли не було результатів - кидали і забивали на це хєр, так от, коли вам захочеться здатись, кинути якусь справу, перечитуйте цей пост ще раз і зрозумієте, скільки я втратив, через таку дурість.
👁 1,360 26-04-06 12:33
А в мене ж канал є, точно 😏вже 5 днів, як вернувся з перегляду цього футбольного позору, і хотів поділись своїми думками про ринок, зараз по максимуму вливаюсь в ворк і хочу сказати, що ринок кардинально помінявся, клацнути два рази і вже +пару К, точно не вийде, треба шарити в багатьох речах, звертати увагу на багато нюасів, формувати потужне комʼюніті та оточення навколо себе, тому просто як раніше вже не вийде. Моя улюблена мета лістингів відійшла на задній план, витягувати щось з лістингів майже неможливо, хіба лістинги нормальних проектів, але наразі їх дуже мало, максимум по 2-3 в місяць і то треба щоб вони були ще з дропом і без найобу, вот як було з Backpack і EDGE (правда тут все одно наїбали, проте хоть щось витягти вийшло).НДА НДАашечкі, вони присутні? так, звичайно, але про них знає настільки обмежене коло людей, що в 99% випадків без потужного оточення навряд вийде щось знайти, з тих НДА, що я відпрацьовував була нафта на бінгу, проте там все забанили і профіт списали і ніхто не може в цьому допомогти, фліпав нульову комсу на мексі, там теж профітів 100 баксів, а в рк більш ніж 22 аки, тому тут теж все відносно, ті хто встигли клацнути нафту на мексі, ті в профітах, тому якби на 2 тижні почав робити то швидше, то напрінтив б непогано, а так то хєр в сраці.проте, точно непотрібно розстроюватись, залишилось багато ситуацій з яких можна витягувати профіти, просто треба трішки більше шарити, уже давно ніхто не буде вам писати в паблік, що потрібно натиснути, щоб заробити, зараз все стало тяжче, але для мене це одночасно і плюс і мінус, мінус в тому, що вже не так легко, але і плюс в тому, що на вашій інфі ви можете заробити, можете заколити мені в лс щось, якщо я зароблю дам вам %, можете мати комʼюніті де ви разом будете працювати і вся профітна інфа буде цінитись, також шкодував, що зі своєї приватки я не побудував повноцінний продукт, який б мав можливість давати користість, людям, але думаю дуже скоро це виправлю, зараз говорю з батьма смартіками, чого ж цікавого можна було б придумати, думаю на тест навіть дам доступ 20-30 людям купити приватку, по нижчій ціні, хотів б мати певне обмежено число людей там, щоб ті хто хотіли найбільше могли потрапити туди, тому що останнім часом отримував дуже багато повідомлень від вас в ЛС нарахунок цього, та і впринципі хотів б мати багатогранну не просто коллер приватку, а приватку де буде багато напрямків і кожен зможе обирати в чому його розвиватись.Також зараз настав час виділити час для інших справ, які можуть принести профіт в житті, наприклад я зараз почав працювати над своєю мрією, давно хотів побудувати сильну медійку в крипті і не тільки, колись до крипти мав бажання стати блогером і тому подібне, тому зараз активно буду вести соц. мережі і робити на це упор, хочу щоб чим побільше людей могли дізнатись про мене як особистість і про те чим я займаюсь, тому носа не вішаємо крипта і надалі дає тим хто упорно працює і сьорчить, а як появиться нова мета або бичка, ті хто зараз не упистили руки і продовжували працювати, потім напрінтять свої мільйони.
👁 643 26-01-30 11:42
$MEGA і наш плотний ворк 🤓о 14:15 буде лістингу $MEGA на премаркеті, чуть раніше я фліпав шорта, але то ще під час сейлу, надіюсь зараз відворкаємо не гірше.ці графіки на фото я вам прикріпив не просто так, це патерни останніх лістингів хайкапів на премаркеті бінансу, всі вони мали одинаковий шлях - до низу, в випадку $MEGA не все так просто.проект $MEGA має звʼязки з америкою, в тому плані чимось схожий на плазму $XPL, яка на тому вересневому міні-бичому ринку росла та росла, проте зараз зовсім інша стадія ринку, вважаю, що зараз проектам хайкапам на лістингу буде супер тяжко показатись нормально.наразі на байбіт премаркеті $MEGA торгується по 0.16$, що дорівнює 1.6 лярда фдв, сейл проходив по лярду фдв, що теж не мало важливо, дивлячись на те, як показали себе останні сейли, зараз на такому ринку можливе бу і на тому дякую, доприкладу таж $ZAMA не змогла втримати і навіть його.тому, мої дії:Зараз на лістингу на бінансі, беру шорт на абуд на 5К пози, в довгу просто, до часу лістингу, дуже надіюсь, що дадуть хочаб 0.2, проте навіть без 0.2, я візьму по 16-17 точно, цю позу я лишаю, далі відкриваю інші біржі і на них буду фліпатись вже коли буде токеноміка, якась інфа по лістингу і тд, також на лістингу премаркет-фюча закинув собі на ХЛ, там можуть бути спред, а також ідея була залитись в хедж, лонг ХЛ і шорт бінанс, ідея полягає в тому, що якщо будуть пушити ХЛ, то бінанс так сильно підтягувати не буде і буде вкусно, тому можливо зайду на 10К на бінансі і на 5К в лонг на ХЛ.
👁 569 26-01-24 08:33
Що робити з $ZAMA? 😏хотів поділитись своєю думкою про ЗАМУ і її відпрацюванням, для себе морально прийняв рішення, що шорти в довгу я тут буду скіпати, тримаю зараз 6К пози по 0.068 загальної твх, мій пройоб, що не встиг вам заколлити вхід, але вважаю, що не буде помилкою, сьогодні починати до кінця сейлу набирати позу.у мене стратегія/ідея така: зараз потрохи беру шорта, хочу лишитись з 15-20К позою до кінця сейлу, маю 2 аки для того, щоб занести в сейл ЗАМИ, буду заносити 15-20К, біди буду ставити від 0.045 до 0.05, вважаю менші прайси не має сенсу ставити, не наллє, тому +- розраховую на щось таке та буду розглядати два сценарії розвитку.перший сценарій полягатиме в тому, що якщо вийде налити в сейлі на якусь суму по типу 3-5-10К, то шорт на 3-5-10К я лишаю, а все, що зверху буду різати, як фліп позу, таким чином, вразі викупу зами по 0.05 на сейлі у мене виходить 20% чистого руху з гарантованим прибутком на сайз 3-5-10К + фліп поза.другий сценарій вразі, якщо наллє фул обʼєм (що я дуже сумніваюсь) на 15-20К то мій шорт просто стане хеджом з покупкою по 0.05 і шортом по 0.065 (десь така твх після добору буде), і такий сценарій теж буде гуд для мене.тримати позу в довгу точно не планую, я маю думку, що після того як всі наберуть хеджі ЗАМА можуть пушити для вибривок, це така ідея, ясно що не точно таке буде, проте точно не сайзитимусь тут як в СЕНТ.також варто зауважити, що тут поки не зрозуміло по якій ціні буде друга стадія, де точно можна буде занести по 10К на акаунт і вот як там працювати, я поки не придумав, наскільки мені відомо, там викуп іде по найнижчій ціні біда актуальної стадії, але там фкфс має бути і чи встигну я там взяти алоку, дуже сумніваюсь, але все можливо, тому що там софтів або не буде або буде дуже мало, тому що ще немає сторінки на яку можна було б прописати софта, тому на другій стадії я вже буду робити все інтуїтивно, вдасться взяти алоку, то зразу 60-70% захеджу і решта залишу до лістингу для можливих вибривок.Підсумуємо:тримати позу в довго по ЗАМА для мене ансмарт онлі фліпатись, зараз розкинув лімітки на байбіті і буду потрохи добиратись до кінця сейлу, вийде занести - шорт стає хеджом, не вийде, фліпнусь і залишу пози на той сайз, що вийшло занести, виходячи з моєї ідея пробуйте формувати своє і підлаштовуватись під ринок, тому що конкретно по ЗАМА у кожного буде своя ідея і стратегія, якщо надалі лишились якісь питання задавайте в коментах на все відповім, ну і ті хто знає більше ніж я теж діліться ідеями, цікаво буде почитати.
👁 658 26-01-16 13:18
Три брата - акробата 🍿готуюсь до прікольних плеїв по 3 класним премаркетам, а саме: $SENT, $ZAMA, $MEGA, після помилки зі $STABLE цим спуску я вже не дам.давайте спершу пройдемось по тим позам, які я вже тримаю, у мене це $ZAMA та $SENT (мега поки не набирав), великі тексти розписувати не буду і так вже кожен другий прописав, яка капа в кого і тд та і самі ви можете подивитись все для цікавості на крипторанку, просто вбиваєте назву тікера і дивитесь. Я розпишу коротко про те, які пози тримаю і яка в мене стратегія набору, може черпанете для себе щось корисне.$ZAMAпершу твх поки взяв на 2К пози по 0.085 і кинув лімітки вище, те що лімітки висять, то нехай собі висять, зробив я це для випадку, якщо будуть якісь маніпуляції, щоб мене добрало, але більше всього мене цікавить добір на анонсах бінанс спота, кореї і тд. Я собі спланував так - по $ZAMA я братиму 10-15К пози (оптимальну для себе), братиму її так, зараз є 2К пози, анонс бінанс - добір 4К пози, корея ще 4К пози, ще якийсь анонс ще 2-3К, перед заносом в сейл теж братиму 3-4К пози, пози коригуватиму вже походу, щоб не перебрати і таким чином сидітиму до лістингу.одну цікаву інфу побачив, що коли вписуєте зама в крипторанк і дивитесь на фандрейзинг, то пише, що сейл буде на коінлісті по 0.005 і що токени будуть доступні в розмірі 100% 2 лютого, можливий натяк на лістинг, побачимо, але якщо це правда, то патерн коінліст сейлу має відпрацювати як має бути (рагом).$SENT (мій улюбленець)наразі я тримаю $SENT на 8К пози, 5К на бінансі (я вам до речі писав про неї, коли писав пост по фого) та 3К пози на ОКХ, коли викатили токеноміку треба було сайзити на ОКХ, не подумав був в моменті, але ми ще своє відіграємось.в цьому проекті все говорить про раг, фаундер індус двох слів на англійській не може звʼязати, токеноміка з якимось конським % виділеним на дроп та сам хайкап, який найбільш переоцінений, якщо порівнювати з фого та зама.тому я тут теж накинув ліміток, але для мене то формальність, в разі пампів, яких я вважаю не буде (пздц вірю в раг), хай лімітки собі висять, а там вже буде видно, тут в мене стратегія подібна будь який анонс - я сайжу, ціна цьому гамну точно цижче 0.025, вважаю побачимо такий прайс на лістингу, я ще впевнений, що фаундер разом з нами шортить свій мега крутий проект, мій бажаний сайз тут около 20К, вірю в раг.$MEGAпоки по мега не набирав жодної пози, лістинг невідомо коли, але має бути скоро, тут теж має вийти гарний плей, сейл був по $0.0999, наразі токен торгується по 2 лярди фдв, тобто по $0.2, кинув лімітки повище надіюсь, що ціна дойде, якщо ні, то просто на будь яких анонсах відкриватиму шорт на рівнозначну суму, бажаний сайз тут 10-15К, на анонсах по 5К братиму та і все, також підкину вам смарт ідейку, якщо не бажаєте пересиджувати можливі вибривки можете просто поставити ставку на поліку, що мега за день після лістингу буде нижче 0.2 (2млрд фдв), рр достатньо непоганий, мені просто ставки не підходять - не моє.все, що братиму буду писати сюда, перший премаркет фого, я ніби відколлив непогано, маємо винести з того трохи, тому вмикаємо повідомлення і воркаєм, якщо є питання велкам в коменти.
👁 702 26-01-11 08:55
ГЕМ ПЛЕЇ НА СІЧЕНЬ 👏з гем плеїв на мою думку будуть всі лістинги хайкап токенів: FOGO, MEGA, ZAMA, SENT.моїх два геми це фого та мега, вони в цьому списку найцікавіці, далі по інтересу до шорта фого і зама, поки не бачу сенсу зараз розбиратись по всім проектам, тому розкажу покроково і поясню всі свої дії, пост хочу написати максимально корисним для вас, щоб ви заробили і черпнули для себе щось нове (дякуюйте підписнику, який мене вчора замотивував).Сьогодні розберемо токен $FOGO, оскільки його лістинг відбудеться вже 13 січня, розберу мінуси та плюси.ціна на даний момент на премаркет фючах - 0.065, що по даній оцінці = 650млн капи, що насправді не так багато, проте, я впевнений, що на лістингу ми побачимо його по 0.05, йдемо далі, на дроп виділено всього 1.5% - мало, проте є інфа, що колись в них був сейл, який вони самі потім відмінили, це для нас +, тому що означає, що команда жадна і скоріш за все тулитиме сама свої токени в стакан.для цього проекту я виділю невелику суму, та набиратимусь ось таким чином (бажана поза 10-12К): оскільки нормальне твх ми вже проспали, набиратись по теперішнім цінам просто нема сенсу, бо з імовірністю 99% вам прийдеться пересджувати купа руху вгору в останній день, тому я прийняв для себе рішення набиратись від 0.075 до 0.09 з надією на завтрішній день, з надією на анонси бінансу та кореї, де і збиратимусь брати основну позу, свої лімітки я показав вам на скріні, проте давайте розберемо другий варіант. вразі, якщо мої лімітки не ципляє, то за 24 години до лістингу, я починатиму брати позу, в той момент буде братись 30% по теперішнім і 70% за 5-6 годин до лістингу, вразі якщо нема анонсу апбіта або бітгама, то 50% беру на анонсі бінанс споту та ще 50% за 4-5 годин перед лістингом, вразі якщо нема і бінанс споту, то просто за 5-6 годин беру 70% бажаної пози і перед самим лістингом на палочках вверх добираюсь.коли тейкати? тейкати збиратимусь теж по різному і розберу кілька варіантів, перший варінт тейку, коли мені сподобається сума, яку заробив, як. б це смішно не звучало, але якщо з 10К намалює 2-2500, я тейкану і забʼю на проект, вразі, якщо бажаного не малює, сидітиму ще 4-6 години після лістингу в позі, якщо будуть якісь інші нюанси, по типу як з брев, коли після лістингу за кілька годин дали корею, то зразу вийду, також, якщо плюс буде 1000-1100 на мою позу, кину стоп в бу і сидітиму 4-6 годин після лістингу.наразі план такий, ніби все ретельно розібрав, якщо є якісь питання велкам в комми, ну і реакції дуже впливають на наступний розбір (чекаю 100 реакцій)
👁 845 26-01-06 11:15
Так, треба вам якусь користь дати...BREVIS - $BREV, 6 січня 16:00$BREV - $7.5kk інвесту від тир1/2 фондів , представлені майже всі топ біржі + є ліквідні премаркети (бінанс / байбіт), також буде ходлер дропТокеноміка $BREV:- Total Supply - 1млрд- Initial Supply - 250млн,з яких:- 145млн - екосистема- 75млн - комюніті ревард- 30млн - Airdrop- 15млн - Binance Hodlerпо теперішній ціні ми маємо ~110кк mcap / 450кк fdvБіржі на яких буде токен:Binance Alpha Binance Spot / Futures OKXBybitBingxBitgetMexcGateAsterBSC / BASE / ETH CA:0x086F405146Ce90135750Bbec9A063a8B20A8bfFbМої дії: Ось тут буде те, що ви навряд прочитаєте ще десь, вчора ввечері мені не було, що робити і я вирішив подумати, як можна максимально ефективно опрацювати лістинг $BREV, і я підвів таку статистику, що з 60 аердроп холдерів на банані, лише 3-4 лишились з капою більше 100млн баксів, і то там проекти по типу плазми, тому вирішив для себе взяти ще раніше шорта на 5К пози в довгу, зробити для себе такий міні експеремент, спробувати замунбоїти шорт до рагу, якщо хочете повторяти, то беріть супер мінімальну позу, де ви зможете посидіти подовше, так от цих 5К я лишаю в довгу, там твх дуже погане, 0.41, проте вірю, що цей гем супер гем проект за тижні два буде по 0.25, якщо не раніше. Це така міні ідейка, а решта буду фліпатись з норм позами під холдер і лістинг на банані.
👁 878 25-12-31 13:03
Підсумки 2025, рік який приніс лфг? ⌨️бачив багато адмінів пишуть підсумки, поки сент рісує -1К, напишу підсумки і я, рік виявився дуже цікавим, багато чого відбулось. старт цього року почався з пампів мексу, тоді виніс мало, проте було дуже весело, потім пішли фліпи лістингів там вже було куди цікавіше, потім як на мене досить непогане літо, знаю в багатьох воно виявилось не дуже, тому я дуже радий за те що в мене було все гуд. Осінь виявилась прогресною в плані заробітку, були місяці в які ставив рекорди пʼятизначні цифри, мда тоді класно закривалось, а листопад взагалі виявився розйобним, тупо всю ніч газуєш і по пару к робиш, в мене трохи не так було, проте свою суму теж виніс, і на тому дякую. Закінчення року виходить найгріше, яке тільки можна було передбачити, перший місяць, який закривається в мінус і то такий солідний.загалом хотів сказати, що я дуже радий за цей 2025 рік, для мене він виявився дуже смачним, головні цілі виконались, навіть цілі по типу машини, якщо і не виконались в фізичному плані, то принаймі в фінансовому давно закрились, я сильно радий за це, радий, що є крипта, де можна досягти того про, що дехто навіть і не мріє.головне, за що вдячний, це за нові знайомства, дуже радий, що зміг попасти в оточення людей, де я далеко не найкращий, тільки в таких кругах спілкування ви будете рости.2026, планів - дохрена, медійка - моя ціль, мрія і найтяжче бажання, проте я впевнений, що в цьому плані некст рік буде розєбон, головні цілі на наступний рік в плані комюніті, дуже хочу, щоб вас тут стало мінімум 10К, хочу топову приватку, як в топів цього ринку, хочу вийти на більшу стабільність в цьому плані, крипта моя крипта, дай лям в 2026 і я буду дуже радий.вам побажаю гарного Нового Року, нехай він вам принесе купа іксів на ваші депи, нехай у вас все виходить і нехай всі цілі досягаються, памʼятайте щастя в простих речах, а якщо пахати, то гроші з часом прийдуть, всім бажаю по М5, всього найкращого.
👁 2,330 25-12-08 16:35
Загальний мінус орієнтовно 6тис 😭Назбирав, те що мав в галереї, бо сиджу без світла 8 годин хотів розписати, пост про те, чому те що постять інфли про «кожен міг», далеко не кожен міг, навіюють фомо і створюють картинку ніби все так легко…«кожен міг», а я не зміг, не зміг пересиджувати 10-15К мінусу, бо так можна і обнулитись…, набирав позу починаючи з 0.027, за два дні та кидав лімітки вище, рано скажите ви? Ага, подивіться на премаркети монаду, метеори, та навіть СС, перших два з меншою капою валились камнем вниз, СС брив? Ніхуя СС не брив, так піськи вгору, а вот стейбл якраз і побрив.пояснюю, чому всі хто постять зелені пнлки і кажуть, що все було очевидно і легко, просто дурять свою аудиторію, а самі пересиджували конські мінуси, щоб потім написати кожен міг?чесно дивлячись на всі пнлки інфлів, пробую зрозуміти лише одне, що не так я роблю, де мої помилки, де я стільки помиляюсь, щоб у всіх було «добре», а в мене мінуси? Чи може просто хтось не хоче показувати як перезаходив по кілька разів, як руки тряслись у когось коли малювало великий мінус? тут я забагато повірив в ідею рагу, хоча так і відбулось, я не дочекався 4 години до того довгоочікуваного рагу, допустився помилки… на фючах, це мій найбільший мінус, який конкретно давить на голову, моральний стан вбитий в 0, тим більше дивлячись як «більшість» постить зелені цифри, стає реально боляче, я на кілька днів зроблю перерву, дуже тяжко психологічно відходити від цього. Дякую всім за підтримку, треба пауза, всім профітів і не помилятись як я…
👁 1,760 25-11-07 22:24
Мда, то типу сьогодні вже 20, жесть 🙈час швидко пливе, хотів підвести підсумки, що встиг до 20 років, ніби встиг багато, а ніби ще є куди рости точно.чесно після якогось етапу в житті перестав за чимось гнатись, а просто почав ставити короткострокові цілі та поступово їх досягати, так на жаль до 20 не встиг взяти тачку про яку мріяв, через приколи з правами і тд, проте впевнений, що до весни точно буду літати на своїй лайбочці, не встиг заробити ту конкретну суму яку хотів, проте точно впевнений, що до кінця року закрию це питання, хотів почати активно вести соц. мережі, пушити медійку, але поки не можу себе перебороти в певних аспектах, але і це поборю не сумніваюсь.не знаю, як всі, але я не люблю своє День Народження, не люблю коли всі вітають і говорять "який ти вже дорослий", краще завжди бути молодим, а не "який ти вже дорослий", тому точно не моє свято, але в честь дня народження варто згадати, що було здійснено та досягнуто, я заробив точно більше ніж міг собі уявити на початку року, вийшов на гарну суму в місяць, не сума, щоб повийобуватись, але точно 20 середніх в Україні буде, тому щиро радий, що вдалось це досягти, нові знайомства за це рік просто зашкалють, ті люди на яких колись рівнявся, зараз "колеги по цеху", тому те, що вийшло зробити надихає на успіхи.ну і найголовніше хотів сказати, що часто рік бачив, як люди в погоні за грошима втрачають людяність, що найважливіше для людини, повір скільки б ти не мав і як високо не піднімався, завжди треба залишатись перш за все людиною, так мене виховували, таким я виріс, тому дякую всім найближчим, які поряд і особливо найдорожчій людині в моєму житті - Мамі, я знаю, що ти читаєш мій канал і часто питаєш скільки можна матюкатись, але вже як є))), як ти переживаш і хвилюєшся за мене, я тебе дуже сильно люблю.З Днем Народження мене!