Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дімас Шилить
Added 06 Jan 2025

Дімас Шилить

@dimasshill
Number of subscribers: 2 232
Photos: 1,090
Videos: 11
Links: 170
Description:
Авторський канал про крипту, гроші та життя! Інст: https://www.instagram.com/dimas.shill Ютуб: https://www.youtube.com/@dimaholovatyi Власник: @dimasshilit
Source

Дімас Шилить | ГЕМ ПЛЕЇ НА СІЧЕНЬ 👏з гем плеїв на мою думку будуть всі лістинги хайка...

Telegram community logo - Дімас Шилить Дімас Шилить @dimasshill
702 Views/Reach 2026-01-11 08:55 Message №1711
ГЕМ ПЛЕЇ НА СІЧЕНЬ 👏з гем плеїв на мою думку будуть всі лістинги хайкап токенів: FOGO, MEGA, ZAMA, SENT.моїх два геми це фого та мега, вони в цьому списку найцікавіці, далі по інтересу до шорта фого і зама, поки не бачу сенсу зараз розбиратись по всім проектам, тому розкажу покроково і поясню всі свої дії, пост хочу написати максимально корисним для вас, щоб ви заробили і черпнули для себе щось нове (дякуюйте підписнику, який мене вчора замотивував).Сьогодні розберемо токен $FOGO, оскільки його лістинг відбудеться вже 13 січня, розберу мінуси та плюси.ціна на даний момент на премаркет фючах - 0.065, що по даній оцінці = 650млн капи, що насправді не так багато, проте, я впевнений, що на лістингу ми побачимо його по 0.05, йдемо далі, на дроп виділено всього 1.5% - мало, проте є інфа, що колись в них був сейл, який вони самі потім відмінили, це для нас +, тому що означає, що команда жадна і скоріш за все тулитиме сама свої токени в стакан.для цього проекту я виділю невелику суму, та набиратимусь ось таким чином (бажана поза 10-12К): оскільки нормальне твх ми вже проспали, набиратись по теперішнім цінам просто нема сенсу, бо з імовірністю 99% вам прийдеться пересджувати купа руху вгору в останній день, тому я прийняв для себе рішення набиратись від 0.075 до 0.09 з надією на завтрішній день, з надією на анонси бінансу та кореї, де і збиратимусь брати основну позу, свої лімітки я показав вам на скріні, проте давайте розберемо другий варіант. вразі, якщо мої лімітки не ципляє, то за 24 години до лістингу, я починатиму брати позу, в той момент буде братись 30% по теперішнім і 70% за 5-6 годин до лістингу, вразі якщо нема анонсу апбіта або бітгама, то 50% беру на анонсі бінанс споту та ще 50% за 4-5 годин перед лістингом, вразі якщо нема і бінанс споту, то просто за 5-6 годин беру 70% бажаної пози і перед самим лістингом на палочках вверх добираюсь.коли тейкати? тейкати збиратимусь теж по різному і розберу кілька варіантів, перший варінт тейку, коли мені сподобається сума, яку заробив, як. б це смішно не звучало, але якщо з 10К намалює 2-2500, я тейкану і забʼю на проект, вразі, якщо бажаного не малює, сидітиму ще 4-6 години після лістингу в позі, якщо будуть якісь інші нюанси, по типу як з брев, коли після лістингу за кілька годин дали корею, то зразу вийду, також, якщо плюс буде 1000-1100 на мою позу, кину стоп в бу і сидітиму 4-6 годин після лістингу.наразі план такий, ніби все ретельно розібрав, якщо є якісь питання велкам в комми, ну і реакції дуже впливають на наступний розбір (чекаю 100 реакцій)