Source
Дімас Шилить | Три брата - акробата 🍿готуюсь до прікольних плеїв по 3 класним премарк...
658 Views/Reach
2026-01-16 13:18
Message №1771
Три брата - акробата 🍿готуюсь до прікольних плеїв по 3 класним премаркетам, а саме: $SENT, $ZAMA, $MEGA, після помилки зі $STABLE цим спуску я вже не дам.давайте спершу пройдемось по тим позам, які я вже тримаю, у мене це $ZAMA та $SENT (мега поки не набирав), великі тексти розписувати не буду і так вже кожен другий прописав, яка капа в кого і тд та і самі ви можете подивитись все для цікавості на крипторанку, просто вбиваєте назву тікера і дивитесь. Я розпишу коротко про те, які пози тримаю і яка в мене стратегія набору, може черпанете для себе щось корисне.$ZAMAпершу твх поки взяв на 2К пози по 0.085 і кинув лімітки вище, те що лімітки висять, то нехай собі висять, зробив я це для випадку, якщо будуть якісь маніпуляції, щоб мене добрало, але більше всього мене цікавить добір на анонсах бінанс спота, кореї і тд. Я собі спланував так - по $ZAMA я братиму 10-15К пози (оптимальну для себе), братиму її так, зараз є 2К пози, анонс бінанс - добір 4К пози, корея ще 4К пози, ще якийсь анонс ще 2-3К, перед заносом в сейл теж братиму 3-4К пози, пози коригуватиму вже походу, щоб не перебрати і таким чином сидітиму до лістингу.одну цікаву інфу побачив, що коли вписуєте зама в крипторанк і дивитесь на фандрейзинг, то пише, що сейл буде на коінлісті по 0.005 і що токени будуть доступні в розмірі 100% 2 лютого, можливий натяк на лістинг, побачимо, але якщо це правда, то патерн коінліст сейлу має відпрацювати як має бути (рагом).$SENT (мій улюбленець)наразі я тримаю $SENT на 8К пози, 5К на бінансі (я вам до речі писав про неї, коли писав пост по фого) та 3К пози на ОКХ, коли викатили токеноміку треба було сайзити на ОКХ, не подумав був в моменті, але ми ще своє відіграємось.в цьому проекті все говорить про раг, фаундер індус двох слів на англійській не може звʼязати, токеноміка з якимось конським % виділеним на дроп та сам хайкап, який найбільш переоцінений, якщо порівнювати з фого та зама.тому я тут теж накинув ліміток, але для мене то формальність, в разі пампів, яких я вважаю не буде (пздц вірю в раг), хай лімітки собі висять, а там вже буде видно, тут в мене стратегія подібна будь який анонс - я сайжу, ціна цьому гамну точно цижче 0.025, вважаю побачимо такий прайс на лістингу, я ще впевнений, що фаундер разом з нами шортить свій мега крутий проект, мій бажаний сайз тут около 20К, вірю в раг.$MEGAпоки по мега не набирав жодної пози, лістинг невідомо коли, але має бути скоро, тут теж має вийти гарний плей, сейл був по $0.0999, наразі токен торгується по 2 лярди фдв, тобто по $0.2, кинув лімітки повище надіюсь, що ціна дойде, якщо ні, то просто на будь яких анонсах відкриватиму шорт на рівнозначну суму, бажаний сайз тут 10-15К, на анонсах по 5К братиму та і все, також підкину вам смарт ідейку, якщо не бажаєте пересиджувати можливі вибривки можете просто поставити ставку на поліку, що мега за день після лістингу буде нижче 0.2 (2млрд фдв), рр достатньо непоганий, мені просто ставки не підходять - не моє.все, що братиму буду писати сюда, перший премаркет фого, я ніби відколлив непогано, маємо винести з того трохи, тому вмикаємо повідомлення і воркаєм, якщо є питання велкам в коменти.