Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 💗your Di | ментальне здоров’я
Added 06 Jan 2025

💗your Di | ментальне здоров’я

@dianavelly
Number of subscribers: 1 014
Photos: 227
Links: 79
Description:
мене звати Діана ❀ я знаю, як це – бути емпатичною і вразливою, але все ж таки обрати себе, а не інших і прийти до любові до себе ∞ тепер хочу допомогти тобі на цьому шляху ♡ inst: dianavelychkoo tiktok: diana.di.v запити: @dianavelychkoo

👥 Number of subscribers

1 014
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: +2

👁️ Average views per message

433
Average/Day:: 511
Average/Week:: 379
ERR: 42.7%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

раніше я постійно емоційно залежала від інших і відчувала тягар на душітак продовжувалось декілька років, тому що мені завжди здавалося, що люди будуть ставитися до мене так, як я до них. я думала, що треба постійно доводити свою любов іншим, інакше вони просто підуть. я думала, що можна когось врятувати і змінити.але це все було ілюзією , яка розбилася і з нею "розбилася" я. краще 1 раз "згоріти і збудувати нову версію себе", ніж все життя терпіти і бути не на своєму місці з неправильними людьми, які доводять тебе до страждань.розбити ілюзію – це подивитися на правду, яка скоріш за все виявиться болючою. розбити ілюзію - це усвідомити правду і впоратися з нею. це прожити на повну весь біль, всі негативні емоції, зцілитися і стати зовсім новою після цією "бурі". це не бігти від себе й своїх почуттів. це стати мудрішою і сильнішою після отриманого досвіду. це не повернутися назад у минуле в страждання.мені вдалося самостійно з цим впоратися. було складно, але я відчувала, що я сильна і зможу це пройти на одинці. це мій шлях. у вас може бути по-інакшому.тепер я не відчуваю емоційного тягаря на душі через інших, тому що :-розбила ілюзії;-довіряю собі і своєму вибору;-не намагаюся змінити людей, а відпускаю не своїх;-маю особисті кордони;-не будую фантазій, що зможу когось врятувати;-біля мене немає токсичних близьких людей;-я завжди обираю себе, навіть якщо це комусь не зручно.ось така частинка моєї історії, ставте ❤️, якщо хочете більше відвертостей і зізнань.
хороші дівчата = зручні дівчата?раніше я вважала, що треба бути для всіх хорошою, щоб поряд з тобою залишалися ті, хто для тебе важливий . спойлер: всі ці люди пішлі з мого життя, тому що для них я була не хороша насправді, а зручна . і так, люди не будуть ставитися до тебе так, як ти до них . для деяких нормально взяти і різко обірвати зв'язок/спілкування, для деяких - ігнорувати тебе і більше ніколи не розмовляти, намагаючись зробити тобі цим боляче. це їх вибір . а ти зроби вибір на користь себе . якщо хтось не обрав тебе, це знак, що прийшов час тобі обрати себе . і це прекрасно.після того, як я залишилася на самоті на певний період (жила сама, всі друзі кудись зникли), тоді я зрозуміла - це не погано, це навпаки чудово, що у мене з'явився шанс пізнати себе, стати собі найкращою подругою, знайти джерело щастя всередині. на мене чекала довга робота над собою. я пам'ятаю цей момент, коли я чітко це усвідомила. і після цього не можна було нічого повернути назад.з того моменту крок за кроком, тиждень за тижнем я робила маленькі кроки, щоб обирати себе, а не інших. їх думка про це - не мої проблеми і це не має викликати почуття провини. ти завжди маєш бути на своєму боці попри все. позбавлення від цієї ролі хорошої дівчинки позбавить тебе також від неправильних людей, неправильних місць і виборів, які взагалі "не про тебе".це не означає, що треба стати егоїсткою, якій все одно на всіх. ні. це означає - залишитися собою, зробити вразливість/емпатичність своєю силою, сформувати особисті кордони, поставити себе в пріоритет нарешті. поступово йти до нової версії себе. не треба все відразу кидати і різко змінювати.прийшов час бути собою, а не грати ролі [як я позбавилася від ролі зручної дівчинки і полюбила себе - практики і кроки в моєму посібнику]
10 ілюзій, розбивши які, я нарешті припинила знецінювати себе кожного дня :1. "Мене прийде хтось рятувати" - ні, відповідальність за твоє життя на тобі.2. "Скоро буде ідеальний момент і тоді я щось зроблю" - спойлер в тому, що ідеального моменту не існує.3. "Я зможу когось врятувати і змінити своєю любов'ю" - спойлер - ці люди того не варті, вони не відчувають так сильно, як ти (їм це не потрібно).4. "Я не варта своїх мрій" - це не твої думки. це нав'язане. хто тебе так сильно знецінює, що ти віриш в це?5. "Моє щастя залежить лише від інших" - ні, насправді воно в тобі, а ти його не помічаєш через рожеві окуляри.6. "Вже пізно розпочинати і пробувати нове" - насправді не пізно навіть у 70. 7. "Поради інших важливіше" - поради інших - це їх установки, а довіряти ти маєш собі, щоб прийти до того, що справді твоє.8. "Треба одягати маски і доводити комусь свою любов, щоб тебе не залишили" - це прямий шлях до вигорання і апатії.9. "Все має виходити ідеально" - шлях до твоїх мрій - це ще і невдачі, які ти маєш переступати і йти далі.10. "Я маю бути завжди хорошою і зручною" - у такому вайбі тобою будуть користуватися, а не любити.[я змогла розбити ці ілюзії і полюбила себе. все, що мене врятувало, вмістила в свій посібник 💌]
виправдовуватися за свої вибори й чекати чужого схвалення - шлях в нікудидекілька років тому я боялася бути собою. мені здавалося, що я маю відповідати очікуванням інших, щоб вони не пішли з мого життя. я боялася здатися "не такою" або "неправильною".факт : ще зі школи і до кінця універу я жила в такому вайбі. через це у мене були емоційні залежності від інших людей, на яких я дивилася через призму своїх ілюзій. я не хотіла бачити правду і те, що ці люди насправді не такі, якими я їх "намалювала" собі в голові. я просто боялася стикнутися з розчаруванням і болем. але я не усвідомлювала, що боятися розбити ілюзії і жити в них – це вже біль, який постійно руйнує тебе, а ти цього не помічаєш.як я вийшла з цього? почала бути не зручною. так, спершу це страшно. здається, що через це всі з тобою припинять спілкування. і ти залишишся на самоті. але чи не це ключ до свободи? навчитися почуватися щасливо наодинці із собою? не потребувати, щоб інші закрили твою порожнечу? виходить, що один з головних кроків до легкості і життя в любові й свободі - це знайти джерело щастя всередині себе. не в інших. чому? тому що так ти зможеш бути щасливою людиною не "мить, яка швидко промайне", а "кожну секунду". тому що в моменти суму ти будеш згадувати, що у тебе є щось (своя справа, хобі, бізнес, ідея, шлях до мрії, шлях до себе), що тебе надихає незалежно від обставин. і це "щось" - це те, в чому ти можеш максимально проявитися світу.як же знайти це джерело щастя всередині? пробувати. шляхом помилок і невдач. а перед цим знайти сміливість для 1-го кроку, щоб піти в страх. тому що цей страх буде завжди. це індикатор, що вам туди треба.факт : 2 роки тому я сиділа в парку біля дому і максимально нервувала від того, що зараз я маю скинути сторіс в інст, що я починаю займатися SMM, мені було дуже страшно, що ж скажуть знайомі тощо, але попри це я просто взяла і скинула. і почала висловлювати те, в чому відчуваю себе спеціалістом. почала вести блог (на той момент про смм) і почала працювати з людьми. і потім страх зменшився. я стала більш сміливішою. і почала з часом шукати ще справу, яка буде на 100% моєю. я не збиралась робити так, як хоче хтось. а просто вчиняла так, як підказує внутрішній голос. і через місяці спроб зрозуміла, що блог про ментальне здоров'я – це те, що відчувається як точно моє. висновок : якщо ти будеш довіряти собі – ти зможеш жити в легкості і свободі; якщо ти будеш вчиняти так, як нав'язали інші – висока вірогідність жити в апатії, незадоволенні, сумнівах...а потім у 80 років зрозуміти, що життя прожила не так, як хотіла, тому що не слухала себе.моя книжка-посібник – твій 1-й крок до себе 
блоки, які тобі заважатимуть на шляху любові до себе1. боятися заявити людям про свої особисті кордони, боятися відмовляти і завжди бути зручною.2. боятися бути собою і вдягати "маски", щоб комусь сподобатися.3. жити думками в минулому і жалкувати про свої вибори.4. надмірно все аналізувати і перейматися "хто і що подумає".5. вважати, що колись в майбутньому буде щастя, а зараз треба ще час, щоб до нього наблизитися.6. жити в ілюзіях, що щось колись зміниться (ні, ти тільки витрачаєш свій час).7. робити так, як нав'язало суспільство.8. боятися довіряти собі, боятися брати нову відповідальність і приймати рішення.9. боятися нового.10. не йти в свої страхи.11. знаходитися в оточенні, яке з тобою не на одній хвилі.12. хотіти щось комусь довести.13. жити за принципом, що щастя залежить від інших (хоча насправді воно в тобі, ти просто не бачиш).14. відкладати дії на потім (ідеального моменту не існує - ось така правда).як їх зняти?- мій посібник, де є все, що допомогло мені з цим.- моя консультація, де я тобі надам всю інформацію, щоб ти почала діяти.- цей тг-канал (читай все, що я писала з початку і використовуй на практиці, особливо чек-лист).- самостійна робота над собою з сьогоднішнього дня.чи є у тебе якісь з цих блоків (установок) або інші? як ти з цим справляєшся?
поради і думки інших — це їх установки і досвід. це не є істинною правдою. істинна правда в тобі.це висновок, який я зробила на основі свого досвіду за останні роки. факт : коли я навчалася в університеті, я обрала спеціальність, яка відповідала моєму характеру — це робота з документами та інформаційна діяльність, але щось всередині мене підказувало, що моє призначення у житті в чомусь більшому. і тому я почала пробувати себе в різних напрямках, щоб відчути те, що запалює мене, надихає і дає можливість розвиватися. в цей момент я не дослухалася до думки суспільства та інших , тому що це не співпадало з тим, що хоче серце. я довірилася собі. тільки таким шляхом і тільки завдяки своєму досвіду, який я пройшла, я змогла через роки зрозуміти, що моє призначення в тому, щоб допомагати іншим дівчатам пройти шлях любові до себе. саме тому вже більше року я веду блоги як українською, так і англійською. саме тому у мене немає вигорання від цієї діяльності. саме тому у мене кожного дня купа ідей і я ділюся всім, що знаю, щоб інші дівчата відчули — вони не самі. як почати вчиняти так, як хочеш ти, а не інші? • перше і найголовніше — будь собою. це ключ до всього. • почни довіряти собі і своєму вибору. (можеш розпочати з маленьких кроків) • почни розширювати свою зону комфорту і пробувати нове — там ти знайдеш відчуття сміливості і відчуття «я можу»; • опиши свою майбутню версію себе: що вона відчуває, що її оточує, чого вона варта , її графік дня; • зроби 1-й крок в невідоме, цим ти притягнеш нові знайомства, події й емоції; • знайди заняття, в якому ти можеш творити і отримувати купу натхнення, бути собою, проявити себе; • прислухайся до тих, хто пройшов схожий досвід або хто тебе завжди підтримує, змінюй оточення, якщо воно тягне тебе до низу; • подумай, де ти живеш в ілюзіях і спробуй усвідомити й прийняти правду, це вирішить багато проблем; • запамʼятай, що ніхто не знає тебе краще, ніж ти. тобі бути із собою все життя.
живучі в ілюзіях ти завжди будеш тримати дистанцію із щастяммоя історія полягає в тому, що ще зі школи у мене тягнувся сценарій "емоційної залежності від інших". я дуже довго цього не усвідомлювала і постійно зустрічала людей, кожен з яких все сильніше робив мені "боляче". і цей сценарій життя закінчився тільки у той момент, коли я нарешті "прокинулася", усвідомила свою моральну травму і причини, через що мені постійно притягувалися такі люди. остання людина з цих зробила так, що це було останньою краплею. я вирішила все змінити. я відмовилася від усіх. поступово. я просто сказала собі, що як би складно мені не було в моменті, я не буду знаходитися більше на такому емоційному дні. і так і розбилися ілюзії. одна за одною.це доводить той факт, що наші ілюзії і не бажання дивитися на правду життя — це те, що тягне нас до низу. і тільки ти за це відповідальна. якщо би я не зробила вибір на користь себе, чи були б ці блоги? чи пройшла би я самостійно шлях до любові до себе? чи допомагала би я зараз дівчатам? або я би закрилася ще більше від світу і скотилася в депресію? думаю, відповідь очевидна.то ж на що ти зараз витрачаєш свій дорогоцінний час? на те, щоб комусь щось довести? на те, щоб догодити? бути зручною? а коли ти почнеш жити для себе? скоро може прийти той момент, коли тобі буде 80-90 років і життя вже прожите. а ти так і не обрала себе. ти ж не хочеш шкодувати?просто згадай свої бажання на цей рік. що ти загадувала? ти варта цього. і у тебе є всі шанси цього досягти. тільки не бреши сама собі. і стань сама собі рятівником.
як змінився мій світогляд за 4 роки:2021 : емоційна залежність від інших, відчуття порожнечі всередині і бачення щастя лише в інших людях, мало знаю себе і боюся ще зробити, боюся подивитися на правду і прийняти її.2025 : розбила всі ілюзії, які у мене були щодо кожної сфери життя, змінила коло оточення і відпустила людей, полюбила проводити час на самоті і знайшла джерела щастя всередині, пізнавши всі потаємні кутки душі, тепер я мій головний пріоритет, я більше не відчуваю біль через людей.що мені допомогло змінити своє мислення?1. усвідомлення, що я знаходжуся на емоційному дні і прийшов час з цього вибиратися, тому що я заслуговую кращого.2. усвідомлення, навіщо мені працювати над собою. усвідомлення своєї цінності.3. припинення спілкування з тими, хто тягне до низу, навіть попри те, що вони важливі.4. усвідомлення свого життя, яке я би хотіла прожити (написати, як я себе бачу в майбутньому і написати свій погляд зі сторони на свою нинішню ситуацію).5. усвідомлення, що якщо я не почну діяти - далі буде тільки гірше.6. читати книги по саморозвитку, дивитися відео з цих тем, слухати подкасти, створити для себе нову рутину.7. почати бути собі подругою і підтримкою, хвалити себе, радувати.8. брати на себе відповідальність і йти в нове. оточити себе всім новим.9. знайти діяльність, де я можу творити (для мене це блоги, мій посібник).10. слухати себе, а не інших.чи відгукується щось вам? 💗
💌 навички, які ти маєш в собі розвинути, щоб до кінця літа відчути себе кардинально новою версією себе, яка приймає себе :вміння відмовляти іншим, тому що твій комфорт на 1-му місці . це про те, щоб не бути завжди зручною, якщо це негативно впливає на твоє моральне здоров'я. вміння йти з місць, які більше не про тебе . йти звідти, де ти вже не зростаєш. йти звідти, де більше немає натхнення і енергії. не зраджуй себе.вміння відпускати людей, які руйнують тебе , навіть якщо у вас спільне минуле, спогади і вони здаються важливими. це ілюзія. коли ти їх відпустиш, ти зустрінеш тих, хто вартий тебе. тільки для цього спочатку треба буде полюбити себе.вміння забити на думку інших і почати робити те, що відгукується твоїй душі, а не іншим людям. тільки ти знаєш, як для тебе комфортніше і як правильно. більше ніхто. і відповідальність на тобі.вміння піти в свій страх , тому що там твоє місце зростання. після цього ти відчуєш себе сміливою, здатною на все і заслуговуючою більшого. ти більше не дозволиш іншим руйнувати себе.вміння усвідомити щастя всередині себе, а не в інших . якщо ти будеш бачити щастя лише в інших людях, ти завжди будеш пригніченою, без сил і в апатії. насправді любов і щастя починається з тебе.💗що би ти ще додала? чи є в тебе ці навички? якщо ще ні, мій посібник саме для тебе.
як я припинила емоційно залежати від інших людей? 7 головних кроків1. почати робити дії, які відгукуються твоєму серцю , а не тому, що хтось сказав тобі так робити. спробуй діяти, довіряючи собі, а не чужим порадам. розпочни з маленьких кроків. ти побачиш, наскільки збільшиться твоє натхнення, енергія, з'явиться почуття свободи, почуття "свого шляху". тільки це все буде поступово.2. почати брати на себе відповідальність за свої вибори і життя. наприклад, припинити жалітися і чекати, що тебе хтось врятує. спробуй робити незвичні сміливі для себе вчинки, які поступово будуть розширювати твою зону комфорту і будуть приносити нове в твоє життя. 3. одне з найголовнішого - ти маєш знайти джерело щастя всередині, а не в інших. спробуй проаналізувати, що саме тебе надихає; які заняття дають тобі енергію; у чому ти можеш себе проявити; спробуй робити щось, що тобі подобається, в незалежності від того, чи може хтось з тобою піти, наприклад, можна піти самій в кіно, в кав'ярню, на концерт. 4. бути собою. якщо поряд з цими людьми ти не можеш бути собою справжньою, це не твої люди. зі своїми людьми ти не будеш вдягати маски, бути ідеальною, любити те, що люблять вони, щоб їм сподобатися. 5. почати жити без почуття провини за свої справжні бажання і мрії. якщо люди намагаються викликати в тобі почуття провини за щось, що тобі подобається - треба бігти від цих людей. той, хто тебе любить безумовно - буде приймати тебе і підтримувати, а не пригнічувати. ти варта мати коло спілкування, в якому ти будеш зростати і бути на одній хвилі. 6. усвідомити, що багато хто з людей - це лише сторінка. і навчитися їх відпускати. тому що поряд залишаться одиниці. інші - це урок, досвід, але не ті, хто проведе з тобою все життя. в один день ти просто усвідомиш те, що з деякими людьми більше немає нічого спільного і щасливого. 7. усвідомити і жити з почуттям того, що ти варта любити себе і щоб інші також любили тебе безумовно. ти не маєш постійно доводити комусь свою цінність. тебе вже достатньо. і коли ти це усвідомиш, відповідні люди притягнуться до тебе. ті, які будуть подвоювати твоє щастя, а не забирати його.що тобі найбільше відгукується?🌸