Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 💗your Di | ментальне здоров’я
Added 06 Jan 2025

💗your Di | ментальне здоров’я

@dianavelly
Number of subscribers: 1 014
Photos: 227
Links: 79
Description:
мене звати Діана ❀ я знаю, як це – бути емпатичною і вразливою, але все ж таки обрати себе, а не інших і прийти до любові до себе ∞ тепер хочу допомогти тобі на цьому шляху ♡ inst: dianavelychkoo tiktok: diana.di.v запити: @dianavelychkoo
Source

💗your Di | ментальне здоров’я | як я припинила емоційно залежати від інших людей? 7 головних кроків1. ...

Telegram community logo - 💗your Di | ментальне здоров’я 💗your Di | ментальне здоров’я @dianavelly
519 Views/Reach 2025-05-28 09:40 Message №348
як я припинила емоційно залежати від інших людей? 7 головних кроків1. почати робити дії, які відгукуються твоєму серцю , а не тому, що хтось сказав тобі так робити. спробуй діяти, довіряючи собі, а не чужим порадам. розпочни з маленьких кроків. ти побачиш, наскільки збільшиться твоє натхнення, енергія, з'явиться почуття свободи, почуття "свого шляху". тільки це все буде поступово.2. почати брати на себе відповідальність за свої вибори і життя. наприклад, припинити жалітися і чекати, що тебе хтось врятує. спробуй робити незвичні сміливі для себе вчинки, які поступово будуть розширювати твою зону комфорту і будуть приносити нове в твоє життя. 3. одне з найголовнішого - ти маєш знайти джерело щастя всередині, а не в інших. спробуй проаналізувати, що саме тебе надихає; які заняття дають тобі енергію; у чому ти можеш себе проявити; спробуй робити щось, що тобі подобається, в незалежності від того, чи може хтось з тобою піти, наприклад, можна піти самій в кіно, в кав'ярню, на концерт. 4. бути собою. якщо поряд з цими людьми ти не можеш бути собою справжньою, це не твої люди. зі своїми людьми ти не будеш вдягати маски, бути ідеальною, любити те, що люблять вони, щоб їм сподобатися. 5. почати жити без почуття провини за свої справжні бажання і мрії. якщо люди намагаються викликати в тобі почуття провини за щось, що тобі подобається - треба бігти від цих людей. той, хто тебе любить безумовно - буде приймати тебе і підтримувати, а не пригнічувати. ти варта мати коло спілкування, в якому ти будеш зростати і бути на одній хвилі. 6. усвідомити, що багато хто з людей - це лише сторінка. і навчитися їх відпускати. тому що поряд залишаться одиниці. інші - це урок, досвід, але не ті, хто проведе з тобою все життя. в один день ти просто усвідомиш те, що з деякими людьми більше немає нічого спільного і щасливого. 7. усвідомити і жити з почуттям того, що ти варта любити себе і щоб інші також любили тебе безумовно. ти не маєш постійно доводити комусь свою цінність. тебе вже достатньо. і коли ти це усвідомиш, відповідні люди притягнуться до тебе. ті, які будуть подвоювати твоє щастя, а не забирати його.що тобі найбільше відгукується?🌸