Source
Degenlord | Base - фарм дропу гайд BASE - л2 наефірі з власною біржою Coinbase,яка...
3 980 Views/Reach
2025-12-20 22:39
Message №3100
😎Base - фарм дропу гайд
BASE - л2 наефірі з власною біржою Coinbase,яка працює в США та націлена на цей ринок,також крім біржі активно розвивається екосистема та скуповується величезна кількість проектів які підминаються під себе — дерібі / зора / ехо&сонар (ласт час) розмови за токен вже йдуть давно , скоріше за все побачимо його в 2026 - думаю що енівей буде сейл + сам ретродроп як за ончейн активність (транзи л2 / ліква ітд) + за їхній сошлфай продукт (апка бейз ітд) , вони самі позиціонують себе як «All In One»чому я акцентую увагу на 🇺🇸сша🦅 ринку і вважаю це плюсом - все просто, купіть приватку через нашого бота @tertuhpaybot (попався гойчік - на засадку бігом) і так як крутити транзи і страдати ретродроччю в останній рік не хайп - можна поєднати приємне з корисним і відфармити дроп через BaseApp (програмка на телефон)🦅Як отримати дроп $BASE ?1️⃣Реєструємо BaseApp через посилання - https://base.app/invite/friends/CV88R8H22️⃣Вводимо реф код (якшо попросять,якшо нє то нє: CV88R8H23️⃣Створюємо свій профіль4️⃣Закидаєте долляри , 5/10$ цілком вистачить.5️⃣Конектите свої інші соц мережі до бейзАппу.6️⃣Дальше все просто - свапаєте $$$ , шітпостите своїми постами,купляєтеакції чужих постів (ви можете купити акцію поста - він захайпиться, капа поста виросте і ви продасте акції в профіт,в мене є пару акічів де вийшло розфліпатись на цьому,проте як + може бути і -),чатитесь з альтухами в приватному чаті і все.7️⃣Залишаєте фідбек по формі «Give Feedback» , + там же пишете про баги які знайдете.8️⃣Не обовʼязково але бажано приймати участь в промо кампаніях та івентах,так як з них ви можете заробити $$$ прямо зараз ,а може і не зможете)9️⃣Шилите рефочку - 1/2 роздачі за поінти,і ви будете в шоці скільки інфлів в нашому болоті стане BASE MAXIS🦅Як заробити $$$ ще до дропу?1️⃣Регаєте аккаунт - https://base.app/invite/friends/CV88R8H22️⃣повторюєте пункт 2+3+4+53️⃣проходите вериф:>конект акку коінбейз >конект твітеру 100 сабів>конект інсти 100 сабів>конект тікток 500 сабів4️⃣Депаєте ~5$ і робите волюм більше чим на 1$ (можете мій постік купити)5️⃣Підтверджуєте участь в промці до 21 числа на 2млн$ (є час до ранку),скоріше за все реварди роздадуть лінійно відносно поінтів,але побачим + гадаю в подальшому буде куча інших кампаній з ревардами.🗣️: моя думка що смарт крутити і законектити хоча б 1 аккаунт,мультити це ізі але поки активу там особо немає + якщо вас лякає спенд в вигляді кусу на коінбейз = мб саме час регнути акки під сейл,скоріше за все завтра і анонс по сейлу,тому я однозначно буду приймати участь в активності через бейзап + фармити промки, я не лютий ретродрочер,не засаджуюсь нікуди - тому сайзів великих не буде,все роблю на ту кількість яку в кайф клацати,всіх обняв.