Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Degenlord
Added 06 Jan 2025

Degenlord

@degenlord_eth
Number of subscribers: 14 112
Photos: 2,180
Videos: 98
Links: 967
Description:
ресурси: https://t.me/degenlord_tg власник/співпраця: @drainstyler
Source

Degenlord | +добавлю думку по шортахяк на мене зараз ринок не найліпший в плані ри...

Telegram community logo - Degenlord Degenlord @degenlord_eth
4 040 Views/Reach 2025-12-18 23:12 Message №3094
+добавлю думку по шортахяк на мене зараз ринок не найліпший в плані ризику , безумовно все укатується і падає в нуліну і на цьому можна заробляти ідентично як з лонгів в розгар параболічного ростуMega - 0.19$ (хай 0.5$)Monad - 0.017 (сейл 0.25)про тир2 залупу я взагалі мовчу,там проекти укатуються в 0 в день тге (альманак та інші) , та що говорити за свіжі проекти які виходить з переоцінкою,якщо весь ринок скотився дуже низько - хайп 23 / сол 119 - далі ше гірше 1️⃣проекти які будуть виходити зараз - вже не будуть мати таку велику переоцінку,а якщо і будуть то ринок як ви бачите спустить значення до прогнозованих на раз два,це треба враховуваии при подальших заносах в сейли - які от от будуть на кб, якщо по лайтеру ладуть єбануте фдв для заносу а премаркет буде оцінений не сильно вище,скоріше за все нести не буде сенсу,так як стакан не витримає давки дропу+сейлу(згадайте мон,який хоча б відкупили)❗️А якщо ми виходимо низько - то місця для маневру укатки уже менше,в ідеалі шортити переоцінений кал,а не смердячого напівдохлого глиста з лоу капою2️⃣Наступна непогода полягає в наборі поз префом,що давало норм вихлоп останні місяці , проте якщо розглянути ситуацію станом на зараз то - ми падали дуже довго і дуже низько,фактично без нормальних відскоків, всі активи максимально перепродані - відповідно коли ринок виєбе всіх лонгістів і назбирає велику кількість шортів - ми підемо знімати їхні стопи та ліквідації,що може дати ахуєть яку велику зелену інста-палку , звідси тейк про те що набираючи позу префом - є шанс попасти на відскок,і скоріше за все легкий маніпулятивний кал який до цього щей шортять,можуть затягнути дуже і дуже високо на тих самих ліквідаціях шортистівя не говорю про те що шорти вмерли і на цьому тепер не вийде заробити - навпаки,тут все ок,проте треба переглянути / змінити свій підхід по опрацюванню + ризик $ який ви на це виділяєте, до того як ринок накаже вас жирним убитком