Source
Degenlord | Lighter - мій план дійсупер стисло,без води Lighter - перп декс,зарейз...
4 500 Views/Reach
2025-12-26 00:16
Message №3158
Lighter - мій план дійсупер стисло,без води
Lighter - перп декс,зарейзили 68кк по оцінці 1.5лярди,зараз премаркети оцінють проект в 3.3лярди , саплай 1 лярд, на дроп піде ~25% (Офф анонсу не було) + можливий сейл (з кожним днем ймовірність все менша і менша)проект хайкап,будуть байбеки, генерить ревенью лише через сезон фармінгу тк як між отс (60-100$) та фармом хр були ікси,тотал пул хр під дроп ~11кк,які фармили по 250к/тиждень набиваючи волюми — зараз планується фінальна вибривка та перерозподіл поінтів (раніше писалось що бритви не буде,скоріше за все інфа буде завтра вечером)якщо порівнювати з конкурентами то зблизька явно не рівень Hyperliquid з яким його всі порівнюють,проте і суть та ца в лайтера трохи інша + для мене не до кінця чиста історія з:🚩OTC памп поінтів🚩Набір поз на поліку🚩Накрутка ботів🚩сео з СНГ приписати можна,але це роляє тут найменшезараз проектпредставлений на 3х премаркетах (бінанс / мекс / хайпер )+ проводиться мекс лаунчпул з датою завершення 29 грудня що і може вказувати на ТГЕ + якщо оцінювати премаркети - сенс шортити є лише через бінанс,хайпер занадто небезпечно,буквально кожен з премів брили памп дампамиЩо буду робити:1️⃣Шорт під новини >анонс сейлу>анонс чекеру >анонс клеймув ідеалі фліпнутись об всі новини - в випадку з монадом відіграли в тертюху дуже плотно,тут думаю буде не гірше - підключаєте твітер в трекер бот + сабаєтесь на швидкі новостніки.2️⃣Опрацювання дропупланую/почав набиратись префом лімітками по 5-10%,поки не маю інфи по біржах / клейму - не хочу котлетити та портити стату під кінець року,в ідеалі фліпнутись під роздачу дропу,якшо будуть роздачі від бірж,додаткові промо кампанії - це нам на руку так як таке відкупити буде важче.не хочу розглядати лише негативний сценарій - тому наперед не загадую,а інфи шоб прийняти рішення на котлечення прямо зараз замало,моя ціль це зберегти і накопичити а не воркати в +10к -10к3️⃣Опрвцювання арбітражуЗакинув на лайтер котлету - мейн дроп буде через їхнюплатформу де енівей буде спот,там і селлпрешер буде найбільший - планую відкуп + хедж з іншими біржами.ближче до виходу новин апдейтну свої наміри та думки