Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️
Added 14 Jul 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Number of subscribers: 19 169
Photos: 5,040
Videos: 104
Links: 2,950
Description:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)
Source

Післямова паблішерки✍️ | Читацький квітень-2026 ✨насправді я цей допис могла зробити вже 18 кві...

Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️ Післямова паблішерки✍️ @daphniasuggests
3 520 Views/Reach 2026-05-03 08:42 Message №7019
Читацький квітень-2026 насправді я цей допис могла зробити вже 18 квітня і нічого б на картинці не змінилося, бо саме тоді я читала останній раз, а решту квітня не встигала навіть по сторінці на день асіліть Трохи цифр: ▫️прочитано: 7 (з них дві — в додатку Kuka),▫️закинуто: 3 (з них одна — в додатку Kuka)▫️з'явилося на полицях підлозі: 55▫️пішло з полиць: 29Дуже продуктивно (як для мене) маю на майже все (окрім однієї, останньої за хронологією прочитання) відгуки. Тож, далі як завжди — тиць! — на кольорову назву відкидає вас на відгук про. "ЗАЛИШЕНА" Оксана Ковальчук⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Дуже рада, що в нас тепер є повноцінний цікавий, оригінальний, дуже готичний горор-роман. Раджу! "НАЩАДОК ТЕСЛІ" Сергій Степовик⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Нічого не буду казати. "ТРИ ЖІНКИ" Ліза ТаддеоСпочатку захопило, але перервалася на щось інше і повертатися не захотілося. На жаль. "МІРАКЛ-КРІК" Енджі Кім⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Незвичний — бо розгортається через судовий розгляд — трилер із підсвіткою дуже важливих тем материнства, дітей, що потребують особливого догляду та питань іміграції та стикання різних культур. Раджу! "КОЛЮЧИЙ ЖИВОПЛІТ" Т. Кінгфішер⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Читання для розслаблення, яке, тим не менш, стало плідним ґрунтом для довгої розмови. Раджу! "НЕМОЖЛИВА УДАЧА" Річард Осман⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Шикарне продовження детективів про невгамовних пенсіонерів-шпигунів і не тільки. Раджу! "ДРАКОНОВА ПЕРЛИНА" Юн Ха ЛіЗакинула, бо трішки замалий для мене віковий ценз. А на фото нема, бо її в мене вже й віджать встигли 😅"ЛЮДИ У ПОШУКАХ КОРОЛЯ" Лі Йондо⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Розчарування місяця, бо зрештою весела спочатку серія скотилася в якесь тотальне непорозуміння. "ЧЕРВОНА ШАПОЧКА БРЕШЕ" Елліас Галлер⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Вбити час можна, якщо не сильно замислюватися над тим, шо за хрінь я читаю??? "НЕ В ТОМУ МІСЦІ НЕ В ТОЙ ЧАС" Джилліан Мак-Аллістер⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Вбити час можна, якщо не сильно замислюватися над тим, шо за хрінь я читаю???-2. А за "істеричну силу жінок" авторку чекає окремий — поліпшений — котел в пеклі, я впевнена. "УРОКИ ГРЕЦЬКОЇ" Хан ҐанСильно настроєве, таке собі меланхолік екзистенцік чтиво, якому не пощастило припасти на мій надто бурхливий період життя. Раджу, але із зірочкою. А у вас як квітень пройшов? Хизуйтеся в коментах!