Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️
Added 14 Jul 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Number of subscribers: 19 169
Photos: 5,040
Videos: 104
Links: 2,950
Description:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)
Source

Післямова паблішерки✍️ | Не знаю, чи вважати це таки розблокованою навичкою, але нарешті "прочи...

Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️ Післямова паблішерки✍️ @daphniasuggests
3 790 Views/Reach 2026-05-02 09:19 Message №7018
Не знаю, чи вважати це таки розблокованою навичкою, але нарешті "прочитала" аудіокнигу і навіть не спала! "СМІХ У КІНЦІ ТУНЕЛЮ. Нотатки українського анестезіолога" Іван ЧерненкоВіхола, 2021, 384 стор. (або 12 год 38 хв)⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️✏️ Збірка есеїв українського анестезіолога (як не дивно) про життя-буття української медицини. Починаючи від студентських років і аж до часів пандемії (пам'ятаєте ті золоті роки?) автор з спробами (але тільки спробами) в жарти розказує про те, як в нас все погано (але він тримається), які всі хабарники і мздоїмці (але не він), яка у відділеннях панує "дєдовщіна" та ейджізм (але він молодець) і що держава повинна, але не робить. В цілому, нічого нового 💀💔 Я дуже люблю медичний нонфік (і художні твори, де автор має стосунок до медицини), але із цією книгою любові не сталося. Не знаю, чи тому, що автор не втомлювався кожного разу нагадувати, наскільки він кращій за "всіх лікарів-вбивць", чи тому, що наратор намагався в надмірний драматизм на діалогах і тяжкі придихання (особливо на частині про ковід), чи це кумулятивний ефект стався, але вже як є. 🖇 Книги такого роду зазвичай або ну дуже чорнушні і з гумором, або ну дуже драматичні. Тут основна емоція — це якесь ниття та виправдовування.💫 Чи жалкую я, що читала слухала? А от ні, але виключно тому, що послухалася вас, хто радив оце вмикати під час мотонної ручної роботи, і не жалкую, бо роботу все одно треба було робити, а так ще й книга в щьотчік пішла 💀 Ну і кілька цікавих кейсів із анатомічкі виловила — вже плюс!