Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️
Added 14 Jul 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Number of subscribers: 19 158
Photos: 5,050
Videos: 104
Links: 2,950
Description:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)
Source

Післямова паблішерки✍️ | Всі проблеми світу — від того, що хтось не вміє тримати член в руках (...

Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️ Післямова паблішерки✍️ @daphniasuggests
3 700 Views/Reach 2025-12-29 18:40 Message №6650
Всі проблеми світу — від того, що хтось не вміє тримати член в руках (гм, двозначнєнько вийшло, але хай). "ГОСТІ НА ЛІТО" Тесс ҐеррітсенКСД, 2025, 368 стор. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🔸 Клуб "Мартіні", який задумувався, як книжковий клуб шпигунів на пенсії (але вийшло, як вийшло), цього разу розслідує зникнення дівчинки, що приїхала на літо з батьками відпочити біля озера. 🔸 Клуб "Мартіні" — це п'ятеро бувших ЦРУшників та ЦРУшниць у кракелюровому віці, які живуть собі тихо-мирно в єбєнях штату Мен, вирощують курей та готують запіканки. А в проміжках між цими спокійними заняттями ганяються за вбивцями, що заважають їм насолоджуватися пенсією. 💫 Від першої книги серії "Гості на літо" відрізняються темпом розповіді та відсутністю другої часової лінії, яка була в "Шпигунському узбережжі". Натомість потаємні урядові змови присутні — ну але це умова шпигунських детективів, тут без претензій. 💫 І це мені сподобалося навіть більше, бо герої нарешті відповідно свого віку мають відповідну швидкість (і стан здровля) та навички (ну ок, опустимо один епізод, де Меггі знову довелося не дихати в шафі 😅). 💚 Прекрасний зразок затишного детективу із смачними вечерями та без карколомних пристрастей, але із атмосферою малого містечка, отого шепоту за спиною, який триватиме роками, коли хтось один оступиться, і вічним бажанням не виносити сміття з дому, бо якжежтак! #Дафа_радить однозначно, і ще й мамі віднесу разом із першою книгою, вона якраз просила щось затишне детективне, а не "ці твої гриби!" (та, це вона мені "Мексиканську готику" вже майже рік згадує 😅).