Source
Відгуки про заклади. Чернівці | Вітаю. Бажаю залишити відгук про бакеру, але не про каву, а про взаємо...
3 750 Views/Reach
2026-01-03 08:18
Message №4405
Вітаю. Бажаю залишити відгук про бакеру, але не про каву, а про взаємодію з компанією.Автор відгуку - antonchernivtsiПерший етап історії - я зробив жартівливе відео порівняння мальви і бакери, на що бакера згодом написала мені і попросила відео для своїх соц.мереж, на що я дав згоду. А згодом мені надсилають фото, що компанія винесла ідею відео на вулиці міста в цілях комерційної колаборації, на що згоди я не давав. Після цього я їм написав, запитавши чому взяли ідею без мого відома і чому не вказали автора ідеї.Другий етап цієї історії - це діалог з компанією, коли мені сказали “ой, а ми щось не подумали і т.п.”. Спочатку позиція компанії була “для вас це буде дуже великий плюс” - мається на увазі великий плюс, що мою ідею як маленького автора взяла така велика компанія, на що я відповів те, що в компанії люди не за плюсик в портфоліо працюють, а за кошти, тому я бажаю, щоб за мою ідею яку взяли без мого відома в комерційних цілях - заплатили. Спочатку мені відповіли “що це не входило в закладений бюджет, тому мені не зможуть заплатити”, потім через довгі діалоги мені сказали “ми вам дуже вдячні, вот вам сертифікати в наш заклад”, на що я відмовився, тому що наврядчи всі хто працюють, працюють за сертифікати. Ще згодом після довгого діалогу мені погодились заплатити, АЛЕ, лиш якщо я надам документи на ідею, але якось дивно виходить, щоб взяти ідею в комерційних цілях без відома автора - документи їх не цікавили, але коли їх попросили заплатити - піднялось це питання.І як висновок, компанія бакера має команду бездарних маркетологів, які не можуть самі щось придумати, а натомість беруть чужі ідеї для комерційних співпраць.Головний висновок цього відгуку - якщо Ви молодий автор, кріейтор, чи творець будь чого, і Вашою працею скористались без Вашого відому і в комерційних цілях (і не бажають з Вами ділитись прибутками) - не мовчіть про це, якщо Ви не відстоюватимете свою працю, її не відстоїть ніхто.Дякую🫶🏻🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами