Source
Відгуки про заклади. Чернівці | Доброго вечора усім, хочу написати обʼєктивний відгук про Котокафе, як...
3 420 Views/Reach
2025-12-05 10:01
Message №4323
Доброго вечора усім, хочу написати обʼєктивний відгук про Котокафе, яке нещодавно зʼявилось у нашому місті по вулиці Степана Бандери 6. Почну з плюсів: 1. Концепція закладу досить цікава, так як у Чернівцях немає нічого подібного. 2. Котики - це моя любов і бачити їх одразу в такій кількості, слідкувати за їх іграми та рухами дуже прикольно та захопливо.3. Дизайн закладу можу вважати другорядним плюсом, але не менш важливим. Світлі тони, комфортні меблі, зручності для головних персонажів забезпечені.А тепер перейдемо до найцікавішого і власне для чого я і пишу цей відгук - мінуси.1. Обслуговування. При вході замість привітного персоналу чуєш фразу: «Одягайте бахіли». Добре, це слушне зауваження, але це ніде не прописано, нам довелось шукати, де вони лежать, а потім нам інші відвідувачі показали, що бахіли лежать у пакеті на столі за яким вони сиділи. При вході ніхто не розказав про правила перебування (так на сторінці в інстаграмі це прописано, але не всі ним користуються і варто було б зробити паперовий варіант або розказати перед посадкою за столик). На зміні дві дівчинки, одна з яких займається розсадкою і приймає замовлення, а інша як ми зрозуміли готує каву та розігріває їжу. Нам сказали, що коли все буде готово, то нас покличуть, ми самі забирали замовлення, але іншим відвідувачам приносили страви за стіл. 2. Правила. Для усіх вони мали б бути однакові, але є нюанс. Вхід для дітей віком від 10 років це просто формальність. У нашій присутності було як мінімум два столики, за якими були батьки з дітьми до 10 років, які кричали, бігали по закладу і заважали оточуючим та головне - котикам. Ніхто не слідкує за тим як люди поводяться з котиками, люди їх беруть на руки, на землю падає їжа, яку доїдають котики, хоча в правилах прописано, що їм не можна їсти людську їжу. Ідея про створення закладу для всіх, хто цінує СПОКІЙ, ЗАТИШОК і КОМФОРТ не відповідає дійсності.3. Страви та напої. Меню є тільки на каву, а страви всі у готовому вигляді складені у холодильник, звідти напевно і потрібно було обирати, що ти хочеш спробувати. Глянули перед відвідуванням меню в інстаграмі, обрали ніби те, що сподобалось, але більшості позицій не було в наявності. Цікаво, що їли люди, які прийшли після 17:00. Кава, відверто кажучи, на 3/10 - не смачна, тут більше немає, що додати. Хотіли спробувати салати, їх не було, як альтернативу запропонували рол з креветкою, якого немає в меню, цін на страви теж не було. Ми обрали сендвіч з куркою та десерт наполеон. Все видали протягом 10-15 хв, але спробувавши страви ми були здивовані. Наполеон сухий та не зовсім свіжий, листя салату у сендвічі було коричневе. Чому не потурбуватись про наявність всіх позицій з меню у свіжому вигляді і розрахувати кількість порцій на день?4. Ціни. Для закладу з своєю фішкою досить нормальні, як на каву так і на страви, але знову ж таки якби все було смачно і прийнятно для кафе.5. Назва «кафе». Якщо ви вже позиціонуєте себе як кафе, то страви має готувати кухар після замовлення, а не просто витягати їх з пакетиків та гріти. Для кавʼярні це досить нормальна практика, АЛЕ ви ж не кавʼярня. 6. Нераціонально розміщені столики, занадто багато людей в закладі. Немає де розвернутись та справді почуватись комфортно. 7. Розміри закладу. Ми нарахували 7 котиків, для яких ніби є всі умови для відпочинку, але ті хто були там бачили, що місця дуже мало насправді, для такої кількості людей і тваринок. Немає зони в якій котики можуть сховатись від надмірної уваги.Загальне враження - негативне. Поділіться Вашими враженнями і чи було щось подібне у Вас?🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами