Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дім книг і вина📚🍷
Added 06 Dec 2025

Дім книг і вина📚🍷

@bookwinehome
Number of subscribers: 3 201
Photos: 4,260
Videos: 59
Links: 504
Description:
Звʼязок зі мною @tatianaivanchenko2 Місце, де можна неспішно говорити про літературу, відкривати нові імена й просто насолоджуватися словами🫶

👥 Number of subscribers

3 201
Average/Day:: +22
Average/Week:: +113
Average/Month:: +175

👁️ Average views per message

607
Average/Day:: 772
Average/Week:: 551
ERR: 18.96%

📊 Messages per Day

2.8
Last day: 5
Week average: 2.9
Average per day: 2.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Далі буду читати «Пташиний короб» Джона Малермана👀 Це тривожний постапокаліптичний трилер/горор про монстрів, яких не можна бачити, виживання на слух та інтуїцію, людську психіку в умовах ізоляції Анотація:Там щось є… Ніхто не знає, що це і звідки воно прийшло.Щось невидиме і моторошне причаїлося поруч. Достатньо лиш одного погляду на цю невідому сутність — і люди вчиняють самогубство. Минуло п’ять років відтоді, як усе почалося. Світ поринув у хаос і лиш невелика група людей зуміла вижити. Серед них — Мелорі і її двоє дітей. Вони ховаються у покинутому будинку біля річки звідки мріють втекти туди, де будуть у безпеці. І тепер, коли хлопчику і дівчинці виповнилося чотири роки, настав час для ризикованої подорожі: тридцять два кілометри вниз по річці на човні. Із зав'язаними очима, оточені звуками, одночасно знайомими й страшними, вони покладаються лише на власну інтуїцію й загострені відчуття. Один неправильний крок — і вони загинуть. Але чи можливо вціліти у світі, який поглинуло безумство? Куди несе їх човен? І чи існує ще хтось, кому можна довіритися, доки щось, приховане темрявою, слідує за ними… 
Даруємо  "Що знає річка" від Vivat.Поєднання історичного роментезі та трилера з таємницями.Анотація Інес Олівера належить до вищого світу Буенос-Айреса. Вона має усе, про що можна мріяти, але прагне тільки одного: побачити батьків, які часто залишають її з тіткою, вирушаючи в мандри. Якось Інес отримує жахливу новину: її батьки загинули за загадкових обставин. Дівчина успадковує величезний статок, а у її житті з’являється таємничий опікун. Панночка не може й не хоче повірити у смерть батьків, тож вирушає до Каїра, узявши із собою альбоми для ескізів і старовинний золотий перстень, що його батько надіслав на зберігання незадовго до смерті. Опікун щось недоговорює про зникнення її батьків, а його вродливий помічник усіляко перешкоджає дівчині… Інес доводиться покладатись на стародавню магію персня, щоб розкрити правду й ризикнути стати пішаком у великій грі, що може коштувати їй життя. 💫Умови дуже прості: бути підписаним на канал"Книжковий дивокрай" бути підписаним на канал«Books deals reviews»✅️ поставити під постом на каналі «Books deals reviews» порядковий номер, наступний за номером  попереднього учасника (враховуємо 1 коментар від учасника). У випадку, коли однаковий номер буде записаний  2-3 учасниками, справедливо, що перший учасник з таким номером отримує перевагу.Діліться розіграшем з друзями, щоб разом читати на обговорювати книжкові бажанки❤️ Кількість переможців - 1.📍Дата закінчення розіграшу - 22.04. - після 18.00Активність на наших сторінках вітається. Нам буде дуже приємно. Бажаємо всім успіху!
👁 1,020 26-04-17 20:16
Атмосферний пізнавальний історичний детектив з містичною ноткою - «Діадема скіфського царя» Сергія Пономаренка 👑Вважається, і не безпідставно, що дорогоцінності й золото вбирають у себе жадібність і пристрасть бажаючих володіти ними. Видавництво: КСД 🌟Жанр: історичний детектив Серія: одиночна Рейтинг на Goodreads: 5Тропи: поєднання реальних і вигаданих подій, історичні постаті як персонажі, декілька часових ліній, проклятий артефакт, яким було життя, любовний інтерес Тригери: смерті персонажів, насильство, зради, війна, окупація, згадки трагічних історичних подій (Бабин Яр) ✍️На цілих три дні пропала в детективну містичну книгу, написану на основі на українській історії і мені є що вам розповісти ✍️Не скажу, що це було зовсім легке читання, адже тут багато історичних фактів (деякі з них я навіть додатково гуглила і читала окремо). Але водночас текст не перевантажений, усе подано по суті, без зайвої води📖Це одна з тих книг, яка не лише цікава за змістом, а ще і пізнавальна. Тут купа інформації з історії України, починаючи від кочового життя скіфів і аж до подій після розпаду Радянського СоюзуНаприклад, ви знали, що разом зі скіфським царем ховали його дружину, щоб вона супроводжувала його в потойбічному світі? При чому вбивали її спеціально? І не тільки її, інколи це були ще інші люди, а також речі, які знадобляться царю після смерті…😎 І найкрутіше, що всі ці деталі не виглядають як підручник з історії, а навпаки органічно вплетені в сюжет 📒 Я поділила книгу на три частини, і кожна з них розкриває історію скіфської діадеми:➡️Перша переносить нас у V століття до н.е., де ми знайомимось із першим господарем таємничої скіфської діадеми - царем Скілом, відомим своїми завоюваннями. Саме тут розкривається походження діадеми і те, як вона потрапила до нього. А завершується ця частина його публічною стратою або ж першою смертю, пов’язаною з прокляттям діадеми…➡️Друга частина переносить нас у 1918 рік і розповідає про археологічні розкопки, під час яких знаходять діадему, а також про її подальшу долю. І, звісно, тут теж не обходиться без смертей, повʼязаних з діадемою➡️А вже третя частина - це повноцінна детективна лінія у 1994 році. До приватного детектива Олега звертається Ілона, спадкоємиця Любові Фролової, яка нібито покінчила життя самогубством. Але разом з її смертю зникли всі її коштовності, в тому числі і та сама діадема скіфського царя…🕵️‍♂️Олег береться за розслідування смерті Фролової і поступово занурюється в її життя. І там теж є про що розповісти: молодість під час війни і окупації німецькими військами, танці для військових, безліч коханців, таємниці і загадкове походження скарбу. Деякі моменти справді пробирають до мурашок…👣Крок за кроком він намагається з’ясувати хто насправді стоїть за її смертю та зникненням коштовностей🤔І ще один момент, який мені сподобався. Спочатку здається, що всі ці лінії і події рандомні і нічим не повʼязані, але я була приємно здивована. З кожною сторінкою усе починає складатися в єдину продуману і логічну історію👻Містична складова тут доволі мінімальна, і це великий плюс для мене. Вона не перевантажує сюжет, а лише додає загадковості і відчуття, що за всім стоїть щось більше, щось незбагненне 👥Персонажі теж добре прописані, вони не шаблонні, у кожного є своя історія характер, мотивація в цій історії 🤯Фінал навіть трохи мене шокував. Декілька неочікуваних сюжетних поворотів в кінці, які реально дивують і змушують по-новому подивитися на деякі моменти💭Автор піднімає такі теми, як ціну влади та коштовностей, людські слабкості, а також говорить про болючі сторінки в українській історіїВисновок: «Діадема скіфського царя» - це дуже крутий детектив з легкою містичною складовою та купою історичного матеріалу Оцінка: 4,5/5🍷#відгуки@bookwinehome
Нарешті вона у мене - «Не достоту мертва» 🔥Надії немає. І якщо обирати — померти зараз чи пізніше, я обираю пізніше. Моя коронна фраза, чи не так? Пізніше зроблю. Навіщо змінювати звичку всього життя? Пізніше помру. ➡️Історія про дівчину, яка має розкрити власне вбивство за 7 днів після жорстокого нападу на неї на Геловін ➡️Напруга, темні таємниці, годинник, що цокає, - дика гонитва, яка дарує нестримну енергію➡️Книга однієї з моїх улюблених авторок детективних трилерів Голлі Джексон➡️Переможниця Goodreads Choice Awards в категорії «Улюблений детектив та трилер читачів (2025)» ➡️Просто шикарне софт-тач видання українською мовою від видавництва Readberry 🌟Анотація:Двадцятисемирічна Джет звикла жити в тіні своєї заможної родини, відкладаючи мрії «на потім» і кидаючи одну справу за іншою. Та після жорстокого нападу в ніч Геловіну в неї більше немає «потім». Убивця залишає її на межі життя й смерті, а висновок лікарів звучить як вирок: за сім днів аневризма обірве життя Джет. Зворотний відлік розпочато.Вороги ховаються в тіні. Близькі стають підозрюваними. Джет розуміє: вона повинна розкрити власне вбивство, поки ще жива. І цього разу вона має намір досягти мети.  І нагадую, що цю та інші книги видавництва можна придбати вигідніше зі знижкою 20% з промокодом BOOKWINEПлануєте читати
Графічний фентезійний роман з елементами трилеру та сімейними конфліктами - «Орден магії» Марк Міллер, Олівʼє Куапель 🪄Колись давно світом правили монстри, але ми боролися з ними, перемогли їх і відтіснили в тінь. Тепер наш обовʼязок - зробити так, щоб усім було добре Видавництво: Vovkulaka 🌟Жанр: графічний роман, фентезі з елементами трилеру Серія: перша частина з чотирьох Рейтинг на Goodreads: 3,93Тропи: багато екшну, добро проти зла, герой мимоволі, монстри, магічні здібності Тригери: вбивства, кров, зради, некромантія✍️Це мій другий графічний роман, і він кардинально відрізняється від «Із пекла», але при цьому сподобався мені не менше🪄Тут дійсно можна вловити трохи атмосфери з всесвіту Гаррі Поттера, але вже десь сьомої частини, коли герої виросли, зло на піку, ставки максимально високі, а довіряти можна не всім…📚Це перша частина серії графічних романів про світ, де поруч з простими людьми мешкають маги, які прикидаються простими людьми, але щоденно рятують людство. Звісно, звичайні люди про це не здогадуються… Сюжет завязується на тому, що хтось починає жорстоке полювання і вбивства самих членів Ордену…✍️По жанру це щось середнє між фентезі і кримінальним трилером. Сюжет тут просто летить, він настільки динамічний і захопливий, що читається буквально за один присіст. І в той же час він зовсім не легкий, адже тут багато темної магії, жорстокості, крові та зрад👀А ще тут постійно відчувається сильна напруга - до останнього не зрозуміло, хто виживе, кому можна довіряти і що взагалі відбувається навколо🪄Книголюби, а ще ви точно маєте оцінити один із видів магії, який я раніше ніде не бачила. Це можливість перенести когось всередину сюжету якоїсь книги замість персонажа. І, хоча його тут використали для тортур, сама ідея реально цікава👥З персонажами тут усе досить зрозуміло, тому що, як і у багатьох, моєю улюбленицею стала Корделія. Вона справжня, щира, смілива, але при цьому її образ не виглядає гіперідеалізованим, адже вона має свої слабкості 💭Книга зачіпає важливі теми, такі як вибір, довіра і сила, а головне про те, на що здатні люди заради своїх близьких або заради влади📒Візуально це теж виглядає просто шикарно. Ілюстрації дуже деталізовані й атмосферні, тож читогледіти цей графічний роман справжнє задоволення.І не дивно, що по ньому знімають серіал, тому що він реально кінематографічний Висновок: «Орден магії» - це динамічне, темне і дуже захопливе фентезі з елементами кримінального трилераОцінка: 5/5🍷#відгуки@bookwinehome
Психологічний трилер про темні сторони людської свідомості - «Походження видів» Чон ЮджонТільки щось особливе змусить його серце битися частіше. Що саме - не знаю. Це і лякає. Видавництво: Анетти Антоненко🌟Жанр: психологічний трилер Серія: одиночна Рейтинг на Goodreads: 3,75Тропи: ненадійний оповідач, сімейна драма, люди можуть бути злом, травматичне минуле, амнезія, сталкерТригери: вбивства, психопатія✍️Я сіла писати відгук… і не знаю, що сказати. Бо це якраз той випадок, коли книга настільки неоднозначна, що важко одразу зібрати думки докупи…📚Вдруге переконуюсь, що корейські психологічні трилери суттєво відрізняються від тих, до яких ми звикли.Тут робиться ставка не стільки на якийсь екшн чи напружені сюжетні повороти, як у західних трилерах, а більше на глибокий психологізм вбивці, на спробу розібратися, як саме зароджується зло і що відбувається в голові людини з психопатичними рисами…🫣 «Походження видів» - глибока, темна, незручна, тривожна і по-справжньому моторошна історія. І найстрашніше в ній те, що вона лякає не подіями, а тим, що відбувається в голові героя🤯Кажуть, що приблизно 2–3% населення - психопати і це історія одного з них. Одного з найнебезпечніших типів, так званих «хижаків»📖Читається книга в середньому темпі, але це точно не та книга, яку можна проковтнути за раз. Місцями її доводиться відкладати, щоб просто переосмислити прочитане і зібрати думки докупи🗣️Історію «розповідає» Юджін - хлопець, який прокидається у своїй квартирі від запаху… крові…він весь у крові, а на першому поверсі знаходить тіло своєї матері.Він не пам’ятає, що сталося цієї ночі. Юджін страждає на напади, схожі на епілептичні, через які приймає ліки, які ще більше розмивають межу між реальністю та провалами в пам’яті. Намагаючись відновити події, він усе глибше занурюється у власні спогади як про минулу ніч, так і про своє дитинство📒 А ще Юджін знаходить щоденник матері, який поступово відкриває перед ним ще більшу правду про минуле🧠Тут буде багато копання в голові героя - відтворення подій, уривки спогадів, поступове складання картини з минулого… і паралельно ще вирішення кількох ситуацій у теперішньому🤬Але особисто для мене книга страшна ще тим, що вона беземоційна. Бо одна з ключових рис психопатів це відсутність емпатії. І ця холодність, ця відстороненість у подачі таких жорстоких подій відчувається і лякає дуже сильноТому одразу відмічу, що психопатія тут описана достовірно (я орієнтуюсь на лекції Ярини Вовк)🤔Деякі події викликають шок, деякі огиду, інші - злість або повне нерозуміння. Це дуже змішаний негативний емоційний досвід, який постійно тримає в відчутті напруги під час читання і повернення думками до книги. А після прочитання залишається відчуття спустошення📒Окремо хочеться зупинитись на самій назві «Походження видів». Звучить аналогічно з теорією Дарвіна, але тут не про еволюцію в класичному розумінні. А саме про походження зла, темряви, жорстокості та хижака в людині, і що це може бути не чимось набутим, а вродженим 💭Книга зачіпає такі теми, як природа зла і психопатії, сімейні стосунки, темні сторони людської психіки, межі між нормальністю і відхиленням Висновок: «Походження видів» - це глибокий і тривожний психологічний трилер, який досліджує природу зла в свідомості людини Оцінка: 4,5/5🍷#відгуки@bookwinehome
👁 2,170 26-04-12 19:41
Атмосферне романтичне янг-едалт фентезі про надприродних істот і мисливців на них - «Мисливці за душами. Наші зрадливі душі» Тіна Кепке 🧟‍♀️Серце неживої дівчини починає битися від мого дотику - це не може бути погано. Це справжнє диво Видавництво: Readberry 🌟Жанр: янг-едалт фентезі Серія: перша частина дилогії Рейтинг на Goodreads: 3,97Тропи: надприродні істоти, від неприязні до кохання, вимушена близькість, заборонене кохання, кліфгенгер, знайдена родина Тригери: згадки про смерті, в тому числі близьких, насильство ✍️Уявіть собі готичну атмосферу «Сімейки Адамсів» і трохи серіалу «Надприродне», додайте до цього романтичну лінію та щедру порцію гумору і ви отримаєте «Мисливці за душами» 🫣Одразу попереджаю, що цю книгу краще читати в гарному настрої. Бо в мене вийшло, що за перші два дні я прочитала лише 100 сторінок, а от решту за один день, коли був настрій ✍️Стиль написання авторки мені сподобався, читати було легко і справді цікаво, сторінки йдуть дуже швидко.Нагадаю, що це янг-едалт фентезі з пригодами, надприродними істотами, мисливцями на них, закляттями, школою (звичайною) і звісно романтикою😁Окремий лайк за гумор, тут його реально багато - шпильки, сарказм, іронія, шикарні діалоги. І саме це додає історії легкості та такого бадьорого настрою 🏠Атмосфера тут ніби з «Сімейки Адамсів». Готичний великий будинок із безліччю кімнат, трохи віддалений від містечка та дивакувата, але дуже харизматична, родина з різних надприродних істот, а ще пес-привид та шестирука кухарка Тут немає складного світоустрою, але при цьому є різні надприродні істоти (про деякі лише згадується) і навіть Смерть. Це робить світ цікавим, але водночас легким для сприйняття 🗣️Оповідь ведеться почергово від двох героїв:👩Катріни Сміт - вісімнадцятирічної живої небіжчиці, яка навчається у випускному класі і приховує правду про себе та свою надприродну родину. Спочатку здається, що вона майже не відчуває людських емоцій… але це лише перше враження👨‍🦱Тейта Вокера - вісімнадцятирічного мисливця на надприродних істот, який разом із сім’єю оселяється поруч із будинком Смітів і зустріч з Катріною перевертає все його бачення до цього…👥Вони вороги за своєю суттю, але з першої їх зустрічі життя обох йде шкереберть. А ситуація лише загострюється, коли їхні душі пов’язує прокляття - тепер вони змушені постійно бути поруч…в прямому сенсі постійно🫦Їхні почуття суперечать логіці, способу життя і принципам обох. Почуття між ними розвиваються дуже природно, обоє спочатку не хочуть цього визнавати, заперечують очевидне і намагаються триматися своїх переконань… але, звісно ж, без шансів 🕵️Також тут є, можна сказати, детективна лінія, адже хтось перетворює людей на зомбі і Катріна має розібратися з цим за дорученням Смерті🤯А фінал це просто. Книга закінчується величезним кліфгенгером, відповідей на питання нам не дають, тому залишається тільки страждати і чекати на продовження…💭Також книга зачіпає такі теми, як підтримка та турбота родини, протистояння між обовʼязками і почуттями, відповідальність і принципи Висновок: «Мисливці за душами» - це легке, атмосферне янг-едалт фентезі з хорошим гумором і гарною романтичною лінієюОцінка: 4,5/5🍷#відгуки@bookwinehome
У видавництва Анетти Антоненко готується до друку психологічний трилер від корейської письменниці «На добраніч, мамо» Со Міе 😴➡️В основі книги - таємниці родинних стосунків.Письменниця шукає відповіді на питання: «Що таке сімʼя? Наскільки глибоко сягає коріння зла, зародженого в родинному колі?» Анотація: Кримінальна психологиня Лі Сонґьон отримує пропозицію від серійного вбивці Лі Бьондо: він наполягає, щоб саме вона провела з ним інтерв’ю. У той самий час у житті Сонґьон з’являється дівчинка Хайон — донька чоловіка від його колишньої дружини, дитина, яка мала б стати частиною її родини. З кожним днем Сонґьон змушена занурюватися глибше не лише в таємниці свідомості злочинця, а й у темні закутки душі падчерки, і висновує: дитина має з серійним вбивцею більше спільного, ніж можна було уявити.Чи може брак материнської любові стати фатальним для людської долі? Чи вбивцею народжуються, а чи стають? А поки книгу можна купити в електронному форматі Розповідайте чи читали ви корейські трилери?
Я знаю, що я буду це читати 😍Психологічний трилер «Ідеальний шлюб» Женеви Роуз уже в наявності на сайті Видавництва Старого Лева 🌟Чи захищали б ви свого чоловіка, якби його звинуватили у вбивстві коханки?Анотація: Сара Морґан — успішна й впливова адвокатка. У тридцять три роки вона вже стала іменною партнеркою у своїй фірмі, і її життя складається саме так, як вона завжди планувала.Ії чоловік Адам — повна протилежність. Він — письменник, чия карʼєра так і не зрушила з місця. Адам дедалі більше втомлюється від їхнього шлюбу, адже Сара постійно на роботі. У віддаленому будинку серед лісів — другій оселі Сари й Адама — чоловік заводить пристрасний роман з Келлі Саммерс.Аж одного ранку все змінюється. Адама заарештовують за підозрою у вбивстві Келлі. Її знаходять зарізаною в тому самому заміському будинку, що належить Адаму й Сарі.Невдовзі Сара змушена ухвалити найважче рішення у своєму житті — стати захисницею власного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві його коханки. 🎁А хтось ще може отримати книжечку безкоштовно у нашому розіграші ось тут
Психологічний трилер про крихкість довіри та ідеальну сімʼю - «Не дозволяй їй залишатися» Нікола Сандерс 👀У тебе хороша інтуїція, Джо. Так було завжди. Довіряй своєму чуттю. Зроби все, що у твоїх силах, щоб вигнати її зі свого будинку. Видавництво: КСД 🌟Жанр: психологічний трилерСерія: одиночна Рейтинг на Goodreads: 3,93Тропи: події відбуваються в одному часовому проміжку, сімейна драма, газлайтинг, несподіваний фінал, саспенсТригери: смерть персонажів, згадки про самогубство, психологічні маніпуляції ✍️Ну що ж, мене обдурили… і мені це сподобалось Саме так я і хочу почуватися після прочитання психологічного трилераЯ прочитала книгу буквально за 4 години, сторінки просто летять, а інтрига тримається до самої останньої сторінки 🤯Захопливий, динамічний, повний саспенсу і ненадійності - це той трилер, який неможливо відкласти, поки не дізнаєшся де ж тут насправді правда 📚За стилем написання мені найбільше нагадало книги Шарі Лапена, тому що читається дуже легко, короткі розділи, мінімум зайвих деталей, небагато дійових осіб і майже всі події зосереджені в одному будинкуА от фінал це вже щось в стилі Фріди Мак-Фадден, коли тебе обвели навколо пальця👱🏻‍♀️Головна героїня Джоан, має все про що мріяла - ідеального чоловіка, тримісячну доньку і прекрасний будинок у сільській місцевості Англії. Аж тут її чоловік Річард отримує листа від доньки від першого шлюбу - двадцятирічної Хлої, яка хоче налагодити стосунки і провести час з маленькою сестричкою…👀Але з її приїздом все змінюється, адже здається Хлоя зовсім не хоче будувати стосунки з мачухою, вона постійно підставляє її, показує в негативному світлі перед батьком, грубо розмовляє, всіляко демонструє неприязнь. Але найстрашніше, що Джоан починає здаватися, що Хлоя хоче нашкодити їхній маленькій дитині🫣В той же час, в присутності батька Хлоя перетворюється на ідеальну доньку - ввічливу, ніжну, майже янголятко… і водночас переконує його, що проблема саме в Джоан, яка нібито не хоче налагоджувати стосунки з пасербицею🤫У процесі читання поступово відкривається все більше сімейних таємниць. Ми дізнаємося про матір Джоан, яка страждала на післяпологовий психоз і бачимо як цього боїться її чоловік, натякаючи на «генетику». Паралельно розкривається і секрети з минулого Хлої та Річарда, повʼязані зі смертю трьохмісячної дитини та дружини РічардаЩо ж насправді відбувається в цій сім’ї і як усе це закінчиться?З персонажами у мене все просто, мене не бісив лише собака… ну і маленька Еві😁А от до поведінки решти дуже багато питань. Але варто віддати належне авторці, тому що психологічні портрети прописані дуже переконливо🤯Фінал для мене був несподіваним. Я до останнього сумнівалась в дечому, але авторка так все подала, що я повірила… але мене обдурили Звичайно, тут можна знайти мінуси, але фінал мені дуже сподобався, книга потрапила в настрій, прочитала її дуже швидко, тому нічого і не буду придумувати💭Книга зачіпає такі важливі теми, як материнство і складний післяпологовий період, сімейні стосунки і довіра, психологічні травми і маніпуляції Висновок: «Не дозволяй їй залишатися» - це захопливий психологічний трилер із сильним саспенсом і атмосферою постійної недовіриОцінка: 5/5🍷#відгуки@bookwinehome