Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Книжкове порося🐷
Added 08 Aug 2023

Книжкове порося🐷

@bookishPiglet
Number of subscribers: 260
Photos: 757
Links: 187
Description:
відгуки на прочитане, огляд новинок фентезі та фантастика адмін: @anastasiiabl

👥 Number of subscribers

260
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -1

👁️ Average views per message

189
Average/Day:: 199
Average/Week:: 179
ERR: 72.69%

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.4

Status change history

Officially not confirmed 2023-08-08

Wall

Telegram statistics channel

👁 187 25-08-09 15:09
Гнів ангелів⭐️⭐️⭐️⭐️Цю книгу мені було важко оцінити. Сюжет розповідає про молоду і принципову адвокатку, яку життя і робота приводить до складних виборів.Почнемо з позитивного. Історія насичена подіями, тож чіпляє і хочеться дізнатися що ж буде далі. Персонажі хоч і не надто складні, проте за ними цікаво спостерігати: багаті, вродливі та енергійні.А тепер до негативного, авторський стиль мені не завжди заходив. Шелдон не тільки письменник, але і сценарист, і в тексті це відчувалося. Багато сцен сприймалися як замальовки, яким не вистачає деталей, щоб викликати емоції. Тож деякі дійсно драматичні моменти в житті персонажів сприймалися на рівні "сумно".Чи вважаю я книгу поганою? Ні, і це можна бачити з оцінки. Я отримала те на що і розраховувала. Також в мене майже закінчилася серія від Тесс Геррітсен і книги цього автора стануть відмінною заміною, бо дають приблизно ті самі емоції.Ще додам, що тут є кохання і досить багато😏 СПОЙЛЕР кінцівкиМене трохи засмутило, що Адам не помер, якось не дуже рівноцінно розподілили біди в цій книзі.#відгук #гнів_ангелів #сідні_шелдон
👁 197 25-08-05 13:10
Оповістки з Меекханського прикордоння. Схід-Захід⭐️⭐️⭐️⭐️Я прям дуже хочу, щоб у мене склалося з цією серією, але поки що виходить не дуже. Хоча друга частина вже сподобалася трохи більше.За структурою все теж саме, що і в першій, окремі новели, але вже про Схід і Захід, а не Південь і Північ.Основна проблема для мене - темп. Все розвивається дуууже повільно, пройшло дві книги, а є лише натяки на можливий майбутній конфлікт, або навіть конфлікти.Інша проблема - персонажі. Немає нікого, за ким би я переживала. Досить часто я відчуваю себе стороннім спостерігачем в підручнику історії.Саме в цій книзі найцікавішим для мене виявився Захід, бо була розкрита тема богів минулого і я так підозрюю, що і майбутнього також. Схід за настроєм дуже мені нагадував Північ. Вояки і лідер за яким вони готові піти без питань (оце без питань вже трохи нервує).В третій частині вже нарешті сюжетні лінії мають перетинатися, тож я планую її спробувати, а потім вирішувати чи продовжувати серію.#відгук #оповістки_з_меекханського_прикордоння #схід_захід
👁 212 25-07-29 16:58
Книга для дітей⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Майже всю книгу я думала, що це буде 4⭐️ - попри всі її переваги (про які нижче). Проте частина з Першою світовою війною, хоч і невелика за обсягом, справляє саме той вплив, щоб завершити історію на емоційній ноті і підвести підсумок всім тим соціальним змінам, які переживали герої.Насправді такі величезні книги неможливо ні обговорити за один раз, ні написати пост, який би міг передати всю ту кількість думок, які виникають під час читання. Це той роман, де не так важлива сюжетна лінія, як те, що відбувається довкола неї: життя, ідеї, кризи, епоха.Авторка вводить величезну кількість персонажів, яка охоплює майже всі соціальні прошарки того часу. Через них вона показує не лише суспільство на зламі століть, а й спектр внутрішніх питань: ким бути, шлюб чи кар'єра, жіноча реалізація, сексуальність, право на втечу і на боротьбу. Особливо гостро це видно через молодь. В них ніби і є свобода обирати, але не всі готові цю свободу використати.І тут я не можу оминути увагою Тома. Напевно це мій найбільший книжковий антигерой. А що ж він такого зробив? - спитаєте ви. Нічого. Буквально. І порівнюючи його з іншими, яким не пощастило народитися в забезпеченій родині і які мусять вигризати собі можливість жити нормально, ти трохи починаєш розуміти звідки прийшли всі ті революції😅 Персонажі в Баєтт - не завжди "живі" в класичному сенсі, деяким присвячено лише пара сторінок. Вони - це функції, ідеї, носії поглядів. Але так і задумано. Ця книга - не про події "маленького життя", а про те, як жили люди, які ще не знали, що живуть у період перед катастрофою.Найбільше я б хотіла порадити цю книгу тим, хто любить казати "раніше було краще". Авторка дуже чесно показує це "раніше". З усіма привілеями, які дарує багатство і стать. Зі свободою тільки для тих, хто міг її собі дозволити і з тишею, в якій зникали всі інші.#відгук #книга_для_дітей #баєтт
👁 229 25-07-28 17:04
За ці дні встигла закінчити аж 3 книги, але почну з психологічного детектива, бо давно за нього не згадувала.Посуха - Джейн Гарпер⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Сюжет: в маленькому австралійському містечку, що вже декілька років страждає від екстремальних температур, вбивають цілу родину. Підозра падає на Люка, чоловіка, який завершив життя самогубством - чи ні? Розслідувати справу буде друг дитинства, який вже давно поїхав через інші драматичні події.Я не здогадалася ні про що, авторка майстерно керувала моєю увагою.Хоч це і звичайний детективний хід - мати сюжетну лінію в минулому, але тут це виливається в два окремих розслідування і я не можу сказати, що якесь було зайвим. Події розвиваються неквапно, тут не буде різких сюжетних ходів, які ставлять все з ніг на голову. Читач скоріше їздить по місту, знайомиться з місцевими жителями і намагається здогадатися які таємниці вони приховують.Також історію збагатили описи природи та клімату, не можу сказати, що це сюжетно важлива частина, але додає атмосферності.А тепер головне питання - чи читала б я цю книгу в паперовому форматі? Скоріше за все вона б пройшла повз мене, але в аудіо це був приємно проведений час.#відгук #посуха
👁 258 25-07-25 17:33
The Will of the Many⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Сюжет: сироту з загадковим минулим всиновлює могутня родина, щоб відправити на навчання до елітної академії. Так не буває, скажете ви і будете праві, бо це не благодійність. Віс має таємне завдання - вивідати секрети академії і особисто директора, якого звинувачують у гибелі студента.🏛 Світобудову цього світу надихала Римська імперія, що можна побачити в усьому від імен персонажів до свят і політичних проблем.Мені ця книга була цікава від початку і до кінця, не було моментів, щоб я сиділа і нудилася, бо сюжет пробуксовує. І це враховуючи не зовсім просту мову оригіналу.🔍 Автор вивалює на читача досить багато інформації та таємниць і далеко не на все ми знайдемо відповідь в першій частині, тож це може породжувати певне несприйняття. Але мені це сподобалося і навпаки завжди тримало мою увагу, бо я чекала що ж буде далі. І хочу читати продовження.🗡 Я не можу віднести цю серію ні до дорослого фентезі, ні до янг-едалту. Це певний симбіоз, бо досить складні моменти світу розбавляються розважально-емоційними вставками по типу бійок чи драматичних суперечок.Друга частина анонсована на листопад цього року.#відгук #the_will_of_the_many #hierarchy #читаю_англійською
👁 224 25-07-17 14:39
Книга для дітей502/875Чим доросліше стають персонажі, тим захопливішою стає історія. Якщо на початку це були дисципліновані 20-30 сторінок, то зараз це 100, які можна і не помітити, як прочитав.👤 ПерсонажіЧим більше я дізнаюся про родину Веллвудів, тим вище повзуть у мене брови.Гамфрі - це людина, яку я не можу винести😅 Ну дуже вже цинічно він зловживає привілегіями, які надає йому приналежність до чоловічої статі в 19 ст.🏛 Соціальний контекстБагато часу авторка виділяє на зображення різних політичних течій: суфражизм, комунізм, анархізм.Найцікавіше для мене, звісно, суфражизм. Дуже цікаво спостерігати, як це все виглядало на повсякденні. Виступи - на які приходило менше глядачів, ніж було спікерів. Чи от жіночі антисуфражистські партії🫠 Чи дівчина, яка думає, що її це все не стосується, і це все розваги багатих жінок.⚡️ ЗагаломСаме через різноманіття тем книга і чіпляє, це художня розповідь про події 19-20 ст, тут немає глибокого занурення і співпереживання якимось конкретним людям.#книга_для_дітей #баєтт #поточне_читання
👁 203 25-07-03 12:10
Дім на краю світу⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Це хороша книга, яку неприємно читати.Головні герої - Клер та Джонатан - викликають нескінченне роздратування, адже вони цинічні, зарозумілі, але постійно в пошуку чогось такого, що вони називають "кохання", що має їх врятувати і привести до "довго і щасливо".Третій головний герой - Боббі - людина яка на 100% вміє жити в моменті, майже не дратував, бо незважаючи на всі його "дивацтва" він позбавлений цих вимотуючих внутрішніх конфліктів.І ось це дивне тріо ніби склеїли разом, і вони навіть якось співіснують, і навіть більше - народжують дитину. Не те щоб вони погано впоралися, але саме ця ідея була для мене кульмінацією неадекватності😅Може здатися що я їх засуджую (цілком можливо😂), але автор дійсно написав чудовий роман, бо ситуацію в якій опиняються герої неможливо спростити до банальних порад.Кінцівка виглядає для мене оптимістично, адже Клер нарешті усвідомлює, що не збудує родину про яку мріє, якщо залишить все як є. Але, звичайно, вона не зраджує себе і робить це максимально інфантильно🙈 Джонатан нарешті усвідомлює, що треба не тільки думати про життя, а і просто його жити. Ну а з Біллі здається і так все було непогано😅Чи можу я радити цю книгу? Чесно кажучи я сама не знаю навіщо я з себе знущаюся😂 Мені подобається жити поза головами деструктивних людей. Ну але книга чудова, особливо для спільних читань🙂
👁 216 25-06-29 15:51
Треба було обрати аудіокнигу в дорогу. Бажано таку, щоб можна було її закінчити, тож вибір був насправді невеликий.І так я почала слухати Венера в хутрі від Захера-Мазоха. Я знала що пише він щось еротичне і мені цікаво було дізнатися як це виглядало для 19 ст. Навдивовижу відверто, але без фізіології😋Основна сюжетна лінія - бажання чоловіка стати рабом і пошуки своєї господині.Я не можу сказати, що мені подобається. Бо там спостерігається цікавий парадокс, коли автор прямо таки обожествляючи жінку в той же час якось її примітивізує. А головний герой - Северус - ще та головна біль. Він переслідує цю жінку розповідаючи, як він хоче стати рабом, але коли вона вже погоджується, він дає задню. І так багато разів😅 Аж вибісив, чесно кажучи, своїми обіцянками-цяцянками😂 Взагалі на певному етапі це все починає виглядати графоманією, бо стільки слів, а діла нема😡Також мене трохи дратує використання терміну "раб". Особливо коли він жаліється, що їде в купе третього класу з робітниками чи от має жити зі слугами🫠Але є там місце і для фізичних брутальних сцен, які в мене теж викликають питання, ніби якщо це бдсм стосунки, то одразу треба "бити палками"😅Коротше кажучи цікаво, дивно, але ніби щось не те🤷‍♀️ Я ще не дослухала до кінця, але не думаю, що там сильно щось зміниться, тож відгук писати не планую. І так досить багато перших вражень вийшло.#венера_в_хутрі
👁 223 25-06-18 16:18
274/729Ця книга викликає в мене фрустрацію, бо в мене був план, що вона має сильно сподобатися😅 А вона просто ОК.Це дійсно якась дивна суміш янг-едалту та дорослого фентезі, яка для мене не дуже працює. Бо ніби і романтичні лінії недостатньо розвинені, як на янг-едалт, і не виходить заглибитися в світоустрій, бо він перебивається дивними описами стосунків.Інший момент дискомфорту - репрезентація всіх форм стосунків заради репрезентації. Наприклад описуючи еротичну картину, на яку дивиться персонаж, вам через кому перерахують, що там всі присутні (незрозуміло чому не можна це більш органічно розкидати по тексту, коли б ми зустрічали різні пари).А один з головних персонажів, який відчував потяг та глибоку прив'язаність до жінок, раптово хоче поцілувати чоловіка (може це ще якось далі розвинеться, а поки абсолютно рандомний момент🤷‍♀️)Це змусило мене піти і почитати про авторку😁 Інтернет повідомив, що Кассандра Клер одна з перших в янг-едалті систематично представляє різні форми стосунків. І це добре, але конкретно в цій книзі поки що виглядає трохи кострубато.
👁 282 25-06-11 16:04
Усюди жевріють пожежі⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Селесте Інг мене не розчарувала. Книга розповідає про дві диаметрально протилежні родини: конвенційно правильну та "кочівників" та результати їхнього спілкування.Що мені дуже подобається в цій авторці так це те, що вона не нав'язує кого з персонажів ми маємо любити. Більше того, вона ставить їх в такі ситуації, що взагалі незрозуміло, а який же вибір тут "правильний".Неочікувано цікавою для мене виявилася тема мистецтва. Я дуже мало розуміюся в питаннях фотографії, живопису і т.д. Але авторка так цікаво розписувала цей процес творення, а також ідею за ним, що виникає бажання дізнатися більше.Як і в Несказане, хоча і з зовсім іншою проблематикою, ми зустрічаємося з темою складнощів імміграції.Ну і найголовніша і найгостріша тема цієї книги - це материнство. Чого ці діти потребують більше? Прийняття? Любові? Чи матеріальної безпеки?Напевно Несказане мені сподобалася все ж таки трохи більше, бо кінцівка хоч і відчувається завершеною проте якось її ніби і недостатньо.#відгук #усюди_жевріють_пожежі #селесте_інґ