Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Книжкове порося🐷
Added 08 Aug 2023

Книжкове порося🐷

@bookishPiglet
Number of subscribers: 260
Photos: 757
Links: 187
Description:
відгуки на прочитане, огляд новинок фентезі та фантастика адмін: @anastasiiabl

👥 Number of subscribers

260
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -1

👁️ Average views per message

189
Average/Day:: 199
Average/Week:: 179
ERR: 72.69%

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.4

Status change history

Officially not confirmed 2023-08-08

Wall

Telegram statistics channel

👁 233 25-06-02 15:57
​​В травні прочитала всього 4 книги, але по відчуттям значно більше😅 Проте все читання було напрочуд вдалим👀📕 Буремна вись⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Роман. Дуже вдале знайомство з класикою, яке читається майже так само легко, як і сучасний роман. Тішуся, що нарешті прочитала, бо виявила, що зовсім інакше уявляла собі цю історію.📕 Тінь богів⭐️⭐️⭐️⭐️Фентезі. Багато битв, багато скандинавської міфології. Тут мої очікування трохи невиправдалися, бо я чула тільки гарні відгуки і сподівалася, що мене захопить з перших сторінок. По-факту досить складне читання вийшло. 📕 Шукачі мушель⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Роман. Довго ходила навколо цієї авторки і думала, що мені таке не треба. Але шопоголізм і знижка на передзамовлення взяли гору і я ні про що не шкодую. Підозрюю, що ще не раз буду перечитувати.📕 Прокляття справжнього кохання⭐️⭐️⭐️⭐️Роментезі. Фінал трилогії. Отримала свою порцію задоволення і легкого розчарування. Все ж таки мені здається що авторка задля фіналу змінила головного героя, щоб він більше підходив під розвиток сюжету "довго і щасливо".Також не знаю чи це проблема перекладу чи самого тексту, але було багато повторень цілих фраз. Виглядало дуже дивно, ніби авторка трохи виписалася і вже не знає що ще додати.#підсумки #травень_2025
👁 4,700 25-05-29 15:57
Шукачі мушель⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Коли я починала цю книгу, я навіть не очікувала, що вона мені настільки сподобається. Думаю, що вона ввійде в найкраще року. А ще вона мене травмувала💔 але і подарувала багато приємних емоцій також.Історія охоплює багатьох персонажів, але головна - Пенелопа. Її молодість припала на роки другої світової і глави присвячені цій частині життя зачепили мене найбільше. Книга не розповідає про битви, вона показує як жило цивільне населення - дефіцит, купони, світломаскування і навіть чорний ринок, на якому можна знайти алкоголь чи от бензин👀Пенелопа та її батьки - це дуже приємні люди зі своєю філософією життя, яку мені важко розділити, але дуже приємно споглядати.На жаль, діти Пенелопи вже не такі приємні, особливо Ноель та Ненсі. Через них ми можемо побачити як виглядає полювання за родинними грошима. Спойлер, негарно.Після всіх цих компліментів додам дрібку критики. Мені дуже сподобалося як об'єднали історії Пенелопи, Антонії та Дануса загалом, але особисті лінії від Антонії та Дануса були зайвими, все ж таки для мене ця історія в першу чергу про Пенелопу.Дехто каже, що книга задовга, я цього не помітила, бо не змушувала себе її читати. І поверталася тільки коли був настрій. Остання третина взагалі пролетіла.Окремо хочу зазначити оформлення, воно неймовірно пасує цій історії. Коли я закривала книгу і думала про те, що щойно прочитала, мій погляд постійно чіпляла ця дівчина на обкладинці.#відгук #шукачі_мушель #розамунда_пілчер
👁 198 25-05-01 14:50
Та, що стала сонцем⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Я в захваті, дуже моя історія.Це мій улюблений тип головного героя - людина, яка чогось прагне поза межами звичайного бажання. Коли буквально немає перепон щоб взяти бажане.Інший сильний момент історії - дослідження ідентичності. Що мене визначає? Історія презентує себе від декількох персонажів, які мають кардинально різний, але по-своєму складний досвід: жінка в Китаї 14 ст, євнух, названий син в сім'ї монголів, який за кров'ю належить до захопленого народу.Так як це все ж таки фентезі, хоча фокус уваги не на цьому, тема долі розкривається дуже цікаво. Для героїв це не порожнє слово, вони глибоко вірять, що саме доля веде їх по життю, але читачу насправді не говорять - це дійсно так, це факт цього світу? чи уявлення героїв, а отже і повна їхня відповідальність?Прочитавши багато відгуків вважаю за потрібне попередити - це похмура історія та жорстокий світ. Персонажі навіть близько не керуються чимось, що схоже на сучасну мораль.#відгук #осяйний_імператор #та_що_стала_сонцем
👁 228 25-04-29 15:43
Трон із драконових кісток - Тед Вільямс⭐️⭐️⭐️⭐️Не сталося в мене кохання з першого погляду з цим фентезі.Почнемо з сильних сторін. Автор приділив багато уваги світоустрою. Тут ви прочитаєте і легенди, і історію, і багато пісень👀 Тож всесвіт у нього вийшов повнокровним, ніби десь існує вимір з усіма тими землями.Головний герой - Саймон - прописаний реалістично. Це підліток, який нічого не вміє, не розуміє і багато ниє. І хоч не можна сказати, що за всіма цими проявами дуже приємно спостерігати, але це краще, ніж коли 16-річка фонтанує геніальними рішеннями до яких без нього просто не могли додуматися.Наступний пункт вже трохи суперечливий. Сюжет розвивається досить повільно. Тож з одного боку це міцно втягує в історію, бо розкривається все більше і більше деталей, а з іншого можна в цих деталях втопитися і не дійти до фіналу.Ну і те що викликало найбільше роздратування і підвищувало складність читання - така банальність, як власні назви. Я навіть подумки їх промовити не могла і одразу забувала. Це стосується як географічних назв, так і більшості імен. Вважаю, що автор тут перестарався.#відгук #трон_із_драконових_кісток #тед_вільямс
👁 231 25-04-14 16:46
Warbreaker - Брендон Сандерсон⭐️⭐️⭐️Це була б п'ятизіркова книга, якби автор зумів себе обмежити 400 сторінками. В певному сенсі 3⭐️ це навіть аванс від мене, бо якби не книжковий клуб, я б її не дочитувала.Як і завжди в Сандерсона магічна система і взагалі ідеї - цікаві. На початку книга захоплює. Тут і власний пантеон богів, і шлюб за договором, і таємничий чоловік з мечем, що має свідомість.Але чим далі прогресує сюжет, тим більше він починає стояти на місці (як би дивно це не звучало). Герої думають ті самі думки що ми вже чули, одні й ті самі ситуації розглядаються різними персонажами, замість якоїсь дії - ще більше деталей про те як працює магія (і це на 70-80%)І ось фінал. Не маю до нього ніяких претензій, хороший фінал. Але вже настільки все одно що відбудеться з головними персонажами, що отримати задоволення від розкриття всіх карт не виходить.Кажуть, що ця книга важлива для розуміння Хронік Буресвітла. Сподіваюсь, що дуже важлива😅 Але все одно 20+ годин мені ніхто не поверне🫠Якщо ви не фанатський фанат Сандерсона, раджу просто запитати в чата gpt лор🤷‍♀️#відгук #брендон_сандерсон #читаю_англійською #warbreaker
👁 221 25-04-03 16:54
Слова променистого ордену⭐️⭐️⭐️⭐️Я це зробила - 1234с Це хороше фентезі, в цьому питань нема. Але в деяких моментах друга частина мене розчарувала, тож попри всю любов до автора для мене це не 5⭐️Почнемо з хорошого. У всесвіті все ще залишається дуже багато таємниць на які хочется здобути відповідь. Велика кількість цікавих персонажів в кожного з яких є свої власні думки/мотиви. Тобто при читанні складається враження об'ємності світу, що його населяють реальні люди і не всі вони прикликані вирішити одну єдину проблему, як це часто буває в простіших фентезі.Також варто відзначити різноманітність магії. Я майже забула про неї написати, настільки органічно вона вплетена в історію.Але були і достатньо суттєві недоліки. Напевне найбільше мене дратував темп розповіді і це вплинуло на враження загалом. Чесно, для такої кількості подій - 1200+ сторінок це забагато. І це досить дивно, бо перша частина - в якій багато часу відводилося на пояснення що тут взагалі до чого у цьому світі - здалася мені значно жвавішою🤷‍♀️Кульмінація арки Калладіна викликає багато питань, тобто в різних варіаціях я прочитала як він їв рагу, а вирішення конфлікту з Моашем можна і не показати🫠Також мене трохи розчарувало рішення з Далінаром - мені було б цікавіше, якби він залишався людиною. Коли всі навколо променисті якось вже не так захопливо🤔 Але подивимося.Ще більше напружує Ясна і Сет, коли персонажі померли, а потім "чудом" воскресли ставлення до смерті у всесвіті автора перестає бути серйозним. Дуже тонкий цей лід.#відгук #хроніки_буресвітла #слова_променистого_ордену #брендон_сандерсон
👁 245 25-03-22 09:24
Слова променистого ордену - 4 частина - 1019/1234 сВже майже видно фінішну лінію 💪Думаю, вже можна зробити висновок, що Калладін перестав бути моїм улюбленим персонажем. Не подобається мені ні його спосіб мислення, ні вчинки.Шаллан же навпаки стала дуже цікавою. Не завдяки своїй драматичній лінії, яка мене не сильно хвилює, насправді хоча я все ще думаю, що вона вбила свою матір😅 А завдяки свої силі, яка виглядає значно пристосованішою до реального світу🤔 Ну і взагалі практична вона дівчина😁Також все ще думаю, що книга спокійно могла бути коротшою сторінок на 300 так точно. Дууже все повільно розвивається, багато інформації, яка насправді не рухає сюжет. Я намагалася зрозуміти, чому багатослівне Колесо часу мене не дратує своїми об'ємами і подробицями. В Джордана персонажі розкидані по світу і завжди розповідають щось нове, в Сандерсона всі вони можуть сидіти в одному таборі і все одно ми не уникнемо розповіді про те, як пройшов день кожного з них🫠 Перша частина виглядала значно збалансованішою в цьому плані.#хроніки_буресвітла #слова_променистого_ордену
👁 210 25-03-04 13:12
Останніми днями я майже не читаю художню літературу, але наукпоп тішиться, що про нього нарешті згадали.Надихаючись цим відео на каналі ПРОЛІТ, я згадала, як у 19 років знайшла собі список 100 найвизначніших книг людства і почала за ним все читати. Подолавши десь 15-20%, я зав'язала з читанням на 5 років і почала дивитися серіали😂В коментарях до відео я знайшла згадку про Як читати класиків від Ростислава Семківа, ну і вирішила подивитися поради від науковця-гуманітарія.Книга дуже легка в прочитанні і розрахована на людей, які з філологічної освіти мали тільки уроки літератури в школі. Дає уявлення про розвиток жанрів - коли? чому? і як? В кінці має список із 300 книг до прочитання.Паралельно з цим читанням стається сплеск тривожності від новин і що може краще подарувати швидкий приплив ендорфінів, ніж купівля нових книг? Так я стала власницею купи класики з невідомим терміном до прочитання. Окрім того, що є на фото, ще 4 має доїхати і на цьому поки все🙈Чи читала я щось з цього? Тільки Звіяні вітром, дуже мені сподобалося, тож маю намір колись перечитати.А як ви ставитеся до читання класики? Любите, намагаєтеся чи забули, як страшний сон, після школи?👀
👁 5,000 25-02-22 17:42
Стовпи землі - Кен Фоллетт⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Це той випадок, коли історія настільки захоплива, що об'єм в 1000 сторінок майже не відчувається (якщо тільки автор не занадто захоплюється описом соборів😅).Всіх персонажів пов'язує одне місце - Кінгбриджський пріорат (монастир), який намагається збудувати собі собор та повернути колишній вплив. Персонажів тут немало та і період в який відбуваються події вимірюється десятками років.Мені здається, що тут є весь спектр людських стосунків: кохання, дружба, зрада, агресор-жертва і багато-багато іншого.Загалом, хоч події і відбуваються у середньовіччі і є певні культурні моменти, які притаманні саме цьому часу, але багато персонажів аж занадто схожі на наших сучасників. Це не робить книгу поганою, так, вона втрачає щось в реалістичності, проте дуже легко прив'язатися до улюблених героїв і переживати за їхню долю.Стовпи землі - перша частина в тетралогії. Це завершена робота, яка не вимагає продовження. Але мені сподобався стиль автора, тож я обов'язково буду читати далі.#відгук #стовпи_землі #кен_фоллетт
👁 206 25-01-31 18:38
Серед золи вуглина⭐️⭐️⭐️⭐️Це цікава історія, якщо закрити очі на певні моменти.Я не знаю чому авторам так подобається ідея злої-презлої імперії, яка вбиває всіх направо і наліво з мотивацією "а чому б і ні?". З цього постають академії, які краще самостійно вб'ють своїх солдатів, аніж нададуть таку можливість своїм ворогам🤷‍♀️Але сама історія розвивається досить швидко, є багато персонажів за якими цікаво слідкувати, авторка додала магічну/міфологічну частину.Також іноді нашим героям аж занадто щастить, але в межах розумного🤔Єдиний момент, який мене прямо дратував - це романтична лінія, а точніше її опис. Він настільки вибивається з загальної атмосфери зі своїми "голос, як теплий мед" або "запах кедру, мускусу і нотка ванілі", що це неможливо серйозно сприймати. З таким же успіхом можна було написати "закохалися з першого погляду" і спокійно розвивати сюжет далі.Чому я вирішила продовжувати? Романтична лінія, яка мене дратувала найбільше, займала приблизно 10% часу, тож в цілому книгою я залишилася задоволена і не проти дізнатися, що там буде далі. Передчуваю що мало б бути більше розвитку саме магії.#відгук #саба_тахір #серед_золи_вуглина