Source
Книжкове порося🐷 | З певною підозрою дивилася на Чоловіки, які ненавидять жінок від Стіга...
150 Views/Reach
2025-08-30 10:19
Message №725
З певною підозрою дивилася на Чоловіки, які ненавидять жінок від Стіга Ларссона, бо коли Nebo розповідало про автора він мені не дуже сподобався. Але вже майже половина прочитана і я не можу відірватися.⏯️ 272/671По-перше, я вдячна видавництву, що вони повернули оригінальну назву, а не пішли за течією Дівчини з татуюванням дракона. Бо враховуючи ідеї закладені в книгу це "татуювання дракона" звучить дуже недоречно і чесно кажучи бісить.По-друге, це не простий детектив, а гостра соціальна критика. Автор не кричить в обличчя, тож книга не читається як набір гасел, але він нічого і не замовчує, тож відвернутися від неприємних тем неможливо.Досить часто мені не вистачає в сучасних детективах певної глибини. Автори ніби і намагаються обговорити певні соціальні теми поза розслідуванням, але рідко це відчувається натурально чи от завершено. У Ларссона цієї проблеми немає. Так, це не 300 сторінок тексту, але персонажі цікаві і мають нюанси характеру. Чого тільки вартує Лісбет vs Мікаель. Вони ще навіть не зустрілися, але не порівнювати їх неможливо.P.S Дуже давно дивилася фільм, але вже нічого не пам'ятаю.#перші_враження #соловіки_які_ненавидять_жінок #стіг_ларссон #міленіум