Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - BoLuLala
Added 06 Dec 2025

BoLuLala

@bo_lu_ua
Number of subscribers: 2 160
Photos: 287
Videos: 56
Links: 40
Description:
Без цензури
Source

BoLuLala | Так ну що, обіцяла розказати за здоровʼя. Підозрюю в мене навалилось в...

Telegram community logo - BoLuLala BoLuLala @bo_lu_ua
2 060 Views/Reach 2026-02-16 13:05 Message №1894
Так ну що, обіцяла розказати за здоровʼя. Підозрюю в мене навалилось все під кінець року - як раз таки через депресію.. про це вже кричало все в тілі, але я не хотіла то визнавати 🤷🏼‍♀️Зараз все набагато краще!1. Рука - ок. Бо знову був момент після НР що таки будем різати - я підняла подушку з дивана і вона заболіла знову - можете уявити мій шок. Псіханула і вирішила на операцію мать його так.Але за пару тижнів пройшло і от досі не турбує. Плюс я обережна і качаю її потрохи на тренуваннях аби укріпити.2. Вакцинувалась від пневмококу і от нежитів і соплів в моєму житті набагато менше 💪🏻 хоча думаю депрес також мав свій вплив.. впевнилась за життя - виснаження і вигорання, душевний біль - косять мене з ніг (дякую за це моєму мро).3. Депресія. Я 1,5 міс вже на АД Брінтелікс (Вортіоксетин) - повернув мені емоції і смак до життя ❤️ вхід був важкий тринда..Нудило, боліло все по шкт, чесалась шкіра… останнє пройшло не так давно. Але я почуваюсь набагато краще, памʼять і взагалі когнітивка - відновлюється 🙏🏻 я стала активнішою, маю бажання, але сил поки ще не достатньо) швидко виснажуюсь. Але все потрохи. 4. Волосся. Оце ахуй. Але це наслідки від мунджаро, хоча я 2 міс вже не на ньому і пила вітаміни.. перестала після відміни і по ходу дарма - від мого обʼєму лишилось буквально третина. Шок. Буду відновлювати.. вітаміни (біотин від перли - да він дуже круто працює, це хороший бренд), аналізи перевірити загалом що там і як, мезо колоти і догляд.5. Зуби. Їм срака давно…. В Пароденті на весь обʼєм робіт меніНарахували 130 тис і саме тому я почала робити бо думала то буде від 300 😅 6. Ендометріоз, вірніше аденоміоз «купірован» - пʼю КОК (побочки у виді ваги не мають, як і мої АД)7. Зʼявились набряки… на верхніх повіках під час 2-тижневого марафону з навчання-сесіі-роботи-дому. Що це хєрня я хз, такого ніколи не булоАле в мене багато чого не було до вагітності, вірніше пологів 🤷🏼‍♀️ 37 мені також вперше, тому мейбі мені треба підлаштовуватись під нові реалії мого організму, хз.