Кароч, які висновки я зробила за цей місяць, правда і хворенький АЛЕ❗️менше роботи - і я почала «включатись».Тобто зникло відчуття ніби я на конвеєрі, а в купі з депресією.. я була розбита станом Краша і пахала, думаючи яка я крута стільки всього можу, ще й будучи мамою. Але не помітила, як відпочити, видихнути, побути овочем і від лінуватись по повній, а тільки потім шось зробити і то, для себе просто БО, а не для роботи і функціонування загалом - просто зникло.Давить ще й кредит на хату.. зараз також, зараз взагалі менше роботи і очевидно - грошей і підозрюю що не вийде відкласти необхідну суму… трохи панікуєм з того, АЛЕ, як я і сказала, все-таки час для себе мене включив і я починаю рухатись. Багато ходжу, займаюсь здоровʼям і красою, хочу одягатись і ГОТУЮ 🥰 я люблю готувати дуже) і нарешті повернувся цей смак до кухні)❗️блін я так багато впихнула в попередній пункт 😅 Мені знову хочеться робити щось для інсти 🥰 але я хочу побудувати правильно графік і дисципліну - хоча б трошки, бо так як це все тісно повʼязано з життям - неможливо розділити навіть, важко взяти і зробити, немає плану і загалом - бачення.
Так ну що, обіцяла розказати за здоровʼя. Підозрюю в мене навалилось все під кінець року - як раз таки через депресію.. про це вже кричало все в тілі, але я не хотіла то визнавати 🤷🏼♀️Зараз все набагато краще!1. Рука - ок. Бо знову був момент після НР що таки будем різати - я підняла подушку з дивана і вона заболіла знову - можете уявити мій шок. Псіханула і вирішила на операцію мать його так.Але за пару тижнів пройшло і от досі не турбує. Плюс я обережна і качаю її потрохи на тренуваннях аби укріпити.2. Вакцинувалась від пневмококу і от нежитів і соплів в моєму житті набагато менше 💪🏻 хоча думаю депрес також мав свій вплив.. впевнилась за життя - виснаження і вигорання, душевний біль - косять мене з ніг (дякую за це моєму мро).3. Депресія. Я 1,5 міс вже на АД Брінтелікс (Вортіоксетин) - повернув мені емоції і смак до життя ❤️ вхід був важкий тринда..Нудило, боліло все по шкт, чесалась шкіра… останнє пройшло не так давно. Але я почуваюсь набагато краще, памʼять і взагалі когнітивка - відновлюється 🙏🏻 я стала активнішою, маю бажання, але сил поки ще не достатньо) швидко виснажуюсь. Але все потрохи. 4. Волосся. Оце ахуй. Але це наслідки від мунджаро, хоча я 2 міс вже не на ньому і пила вітаміни.. перестала після відміни і по ходу дарма - від мого обʼєму лишилось буквально третина. Шок. Буду відновлювати.. вітаміни (біотин від перли - да він дуже круто працює, це хороший бренд), аналізи перевірити загалом що там і як, мезо колоти і догляд.5. Зуби. Їм срака давно…. В Пароденті на весь обʼєм робіт меніНарахували 130 тис і саме тому я почала робити бо думала то буде від 300 😅 6. Ендометріоз, вірніше аденоміоз «купірован» - пʼю КОК (побочки у виді ваги не мають, як і мої АД)7. Зʼявились набряки… на верхніх повіках під час 2-тижневого марафону з навчання-сесіі-роботи-дому. Що це хєрня я хз, такого ніколи не булоАле в мене багато чого не було до вагітності, вірніше пологів 🤷🏼♀️ 37 мені також вперше, тому мейбі мені треба підлаштовуватись під нові реалії мого організму, хз.
Шановне панство, дорога родино, запрошую до дискусії або поясніть що не так.Будь-яка професія має право на приватне життя і робити те, що заманеться в особистий час (якщо, звісно інше не прописано у вимогах робочого місця і людина на то погодилась..). Ну коротше, вчителька має право фоткатись в купальнику, та хоч гола, лікар може матюкатись, сваритись тощо. АЛЕ коли вчитель в свій вільний час розказує що діти мразі, для прикладу, то погодьтесь, стрьомно віддавати до такого свою дитину, яким би крутим профі він не був. Так само і з лікарем, коли він каже «як лікар» а потім переходить на особисте з приводу «любові ходити по лікарях» - так, маючи стос проблем і втрат за короткий проміжок часу і що цим протикає людина з мед бекграундом.. це жорстоко. Як я додумалась написати в клініку? Та бо сусіди сказали що з такою лікаркою медспейс клініку будуть оминати - це я й написала, що у вас працює ось така от особа з людьми в сфері здоровʼя. А потім і сама ж клініка дає карт-бланш цій лікарці писати вже від клініки на наступний день, і ігнорувати все інше. А коли я це виклала в мережу, перекрутили і самі ж написали про скаргу в коментах взагалі іншої людини. Це коли стало нормою для клінік виносити таке? Так, без імен, тим не менш - це обговорення людини яка звернулась до них. Я в шоці. Я дійсно не можу усвідомити таку поведінку. Бачила тредс, де лікарка написала про свою пацієнтку, без імен)) як люблять виправдовуватись, але розказала про візит і на весь тредс свою реакцію на те що мати дає дитині в 4 роки ГВ. Ну тобто.. як це?? 🫠 Взяти і винести.. а та бідна мати побачить в цьому себе і що? Та, кожен має свій особистий простір від своєї професії, дійсно, тільки коли вчителька каже мразі на дітей, лікарка чіпляє по здоровʼю і т.п. - це не ок. Професії дотичні до дітей, здоровʼя (тренери), так само як і блогери рекламувати щось шкідливе чи казино, шеймити за статус чи користуватись своїм положенням. А це про лікарську етику: ж) не використовувати свої повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості в особистих інтересах, інтересах близьких їм осіб і не отримувати від них особисту вигоду або вигоду для близьких їм осіб;{Частину першу статті 78 доповнено пунктом "ж" згідно із Законом № 3911-IX від 21.08.2024}
Я пздц схарена… і так складно, записалась же ж на УЗД на 11:15 - дуже крутий уздист.. але памʼятаю що минулий раз чекала пів години, і зараз коли зайшла - спитала одразу, скільки чекати. Адмін сказала 10-15 хвилин, я сказала окей, бо поспішаю. І тут переді мною заходять раз, і це вже потім ще 15хв чекати опис…. Заходять інші, бо вони з дитиною з Луцька приїхали, тим часом що з моєю дитиною в цей час - пофіг, не хвилює. Прочекала я годину.Адмінша ще на мене наїхала 🤯 кажу ви адекватна??? Я вас спитала скільки чекати!!!!! Якби ви сказали не знаю - я б питала лікаря, якби ви сказали годину - мені це не підходить!!!! Я б пішла!!!! Я в ахуі просто. Ще й протикнула от бачите, заходять військові. Кажу окей без проблем, це можна пропомунікувти??? Я ж спитала по-людськи, ви знали що всі на УЗД і в очі мені брехали 10–15хв. Так вона в решті решт зʼїхала що вона взагалі ні при чому бо це простір з кабінетами які винаймають лікарі. 👍🏻 Шо там блять по ретроградному Меркурію? Я вже вірю в усе блять бо я не розумію звідки стільки неадекватів, чесслово.