Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - BoLuLala
Added 06 Dec 2025

BoLuLala

@bo_lu_ua
Number of subscribers: 2 160
Photos: 287
Videos: 56
Links: 40
Description:
Без цензури
Source

BoLuLala | Шановне панство, дорога родино, запрошую до дискусії або поясніть що н...

Telegram community logo - BoLuLala BoLuLala @bo_lu_ua
2 029 Views/Reach 2026-01-23 11:39 Message №1878
Шановне панство, дорога родино, запрошую до дискусії або поясніть що не так.Будь-яка професія має право на приватне життя і робити те, що заманеться в особистий час (якщо, звісно інше не прописано у вимогах робочого місця і людина на то погодилась..). Ну коротше, вчителька має право фоткатись в купальнику, та хоч гола, лікар може матюкатись, сваритись тощо. АЛЕ коли вчитель в свій вільний час розказує що діти мразі, для прикладу, то погодьтесь, стрьомно віддавати до такого свою дитину, яким би крутим профі він не був. Так само і з лікарем, коли він каже «як лікар» а потім переходить на особисте з приводу «любові ходити по лікарях» - так, маючи стос проблем і втрат за короткий проміжок часу і що цим протикає людина з мед бекграундом.. це жорстоко. Як я додумалась написати в клініку? Та бо сусіди сказали що з такою лікаркою медспейс клініку будуть оминати - це я й написала, що у вас працює ось така от особа з людьми в сфері здоровʼя. А потім і сама ж клініка дає карт-бланш цій лікарці писати вже від клініки на наступний день, і ігнорувати все інше. А коли я це виклала в мережу, перекрутили і самі ж написали про скаргу в коментах взагалі іншої людини. Це коли стало нормою для клінік виносити таке? Так, без імен, тим не менш - це обговорення людини яка звернулась до них. Я в шоці. Я дійсно не можу усвідомити таку поведінку. Бачила тредс, де лікарка написала про свою пацієнтку, без імен)) як люблять виправдовуватись, але розказала про візит і на весь тредс свою реакцію на те що мати дає дитині в 4 роки ГВ. Ну тобто.. як це?? 🫠 Взяти і винести.. а та бідна мати побачить в цьому себе і що? Та, кожен має свій особистий простір від своєї професії, дійсно, тільки коли вчителька каже мразі на дітей, лікарка чіпляє по здоровʼю і т.п. - це не ок. Професії дотичні до дітей, здоровʼя (тренери), так само як і блогери рекламувати щось шкідливе чи казино, шеймити за статус чи користуватись своїм положенням. А це про лікарську етику: ж) не використовувати свої повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості в особистих інтересах, інтересах близьких їм осіб і не отримувати від них особисту вигоду або вигоду для близьких їм осіб;{Частину першу статті 78 доповнено пунктом "ж" згідно із Законом № 3911-IX від 21.08.2024}