Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Алла Мартинюк 🇺🇦 Blonde at war
Added 14 Jul 2024

Алла Мартинюк 🇺🇦 Blonde at war

@blondatwar
Number of subscribers: 2 993
Photos: 2,750
Videos: 2,610
Links: 2,000
Description:
Війна, потреби, звіти і новини ♥️🖤 Instagram: https://www.instagram.com/allaacter Facebook: https://www.facebook.com/alla.delipovichsurzhykova

👥 Number of subscribers

2 993
Average/Day:: -1
Average/Week:: +34
Average/Month:: -1

👁️ Average views per message

800
Average/Day:: 1,300
Average/Week:: 657
ERR: 26.73%

📊 Messages per Day

4.8
Last day: 2
Week average: 3.9
Average per day: 4.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Сьогодні мій день народження, цифри більше не важливі 😅♥️ 🎂 Минулий рік був прекрасним, незважаючи на біль крізь яку мені довелося пройти, бо він був повчальним. В грудні я дізналася інформацію, яка дуже ранила мою душу, це був важкий досвід: мене кидало в різні емоційні стани - від відчаю, апатії до гніву. Я була спустошена, розбита, маленька беззахисна дівчинка, яка не розуміла, як жити далі, куди рухатись, як знову повірити комусь і відкрити серце іншій людині. Я закрилася від усіх, багато працювала, почала писати, робити нові проекти, багато тренуватися та звісно медитувати і усвідомила, що просвітлення різне на кожному рівні, і воно завжди бʼє, тому я постійно дякую за все, а жити з вдячністю - це велика мудрість і глибина рівня наставників. Я хочу подякувати в цей день тим, хто був поряд в цей складний час, і тим, хто пішов з мого життя - за те, що поряд зі мною більше немає деструктивних людей, нашим Збройним Силам - завдяки яким я можу жити у вільному місті. Батькам - за життя і за правильне виховання мене, за добре серце, за гідні цінності які живуть в мені. Я хочу подякувати собі за силу і мудрість, які продовжують зростати. Я ніколи не соромилася показувати свій стан іншим і не одягала маску фальші. Просто іноді зникала, щоб не транслювати негативні вібрації, тому дякую вам, мої підписники, бо якщо ви тут - ви за органіку цього життя, такого, як воно є, за глибину і духовну чистоту, яка зараз не в моді. Хай цей рік буде сповнений легкості, неочікуваних чудес, здійснення мрій і цілей, людей, які вірять у мене, щиро люблять та готові завжди підтримати, поваги до себе і щирої любові. Обіймаю вас, міцно -міцно 🥰 Я дуже щаслива людина, бо в мене є неймовірні донечки, найкраща мама, Клео, Мія, братики, їхні класнючі дружини, декілька подруг, ви - і в мені живе світло 🫶Привітати можна допомогою для ЗСУ, збір на балістичну ковдру для евакуації поранених та Starlink🫶, замість святкування я поїду до наших захисників😊. Банка : https://send.monobank.ua/jar/hGeNeEpwGPayPal: [email protected] 🇺🇦ПриватБанк 4149629358557015Алла Деліпович -Суржикова 🇺🇦Монобанк 4441111159331606Алла Деліпович-Суржикова Дякую вам, рідні 🥰.
На жаль, маємо ще одну болючу втрату для нашої авіаційної родини та всієї країниСьогодні вдень, 9 березня 2026 року, на Східному напрямку, в умовах значної переваги повітряного противника та потужної протидії ворожих систем протиповітряної оборони, загинув полковник Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України. Він вкотре виконав бойове завдання, на жаль, ціною власного життя...Олександр Довгач був не просто командиром. Він був справжнім лідером і бойовим льотчиком. Із перших днів повномасштабного вторгнення бригада під його командуванням завдавала ворогу точних і болючих ударів.Він здійснив сотні бойових вильотів, уражаючи пункти управління, техніку, засоби зв’язку ворога. Неодноразово забезпечував прикриття ударної та бомбардувальної авіації, знищував ворожі дрони та ракети. Він бився за Київщину, Харківщину, Херсонщину, острів Зміїний.Першим ішов у бій, брав на себе найризикованіші завдання та надихав своїх підлеглих на сміливі й рішучі дії.Обставини встановлюються.Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким...Честь Герою!
Кожного разу, коли ми переживаємо негативну подію в нашому житті, в нас летять дві стріли. Фізична стріла завдає болю, емоційна стріла - страждання. Будда пояснював : у житті ми не завжди можемо контролювати першу, однак друга - це реакція на першу і раціонально та спокійно реагувати на біль і не застрягати в ньому потрібно вчитися. Я провела багато годин в практиках щоб вийти зі стану страждання після сильного удару який отримала минулого року від найріднішої на той час для мене людини і усвідомлення, що наші думки це початок і кінець страждання, дає свободу. На словах це все здається легко, але в житті іноді випробування бувають дуже жорстокі, та це найкращі наші вчителя. Наші почуття походять не від зовнішніх подій, а від наших власних думок про них. Тому ми можемо відчувати лише те, про що думаємо. Мудрість і любов до себе, самі по собі не приходять і це залежить не від віку, а від досвіду і бажання вчитись та рости. Практикуйте позитивне мислення щодня, проживайте свій біль не закопуючи глибоко, але швидко виходьте з нього, почніть нарешті любити себе не на словах, а на вчинках та діях. Обіймаю вас, можливо комусь це буде корисно прочитати.
Погрози Трампа щодо Гренландії підштовхують Європу до розриву з Америкою. В Європі, де існування НАТО стоїть під загрозою, на перший план починає виходити інший альянс, який бере своє коріння з «Коаліції охочих» — Politico▪️Не дивлячись на спроби зберегти відносини Європи з США, погроза Трампа ввести каральні тарифи проти будь-кого, хто спробує завадити йому захопити Гренландію, стала останньою краплею. На думку європейців, розрив тепер неминучий. ▪️У приватних бесідах збентежені європейські чиновники називають поспіх Трампа анексувати суверенну територію Данії «божевільним» і «шаленим», запитуючи, чи не захопив його «бойовий дух» після авантюри у Венесуелі, і кажучи, що він заслуговує на найжорсткіші заходи відплати з боку Європи за те, що багато хто вважає явною і невиправданою «атакою» на союзників по той бік Атлантики.▪️Високопоставлені європейські чиновники все більше переконуються, що настав час визнати, що Америка Трампа більше не є надійним торговельним партнером, а тим більше надійним союзником у сфері безпеки, і терміново дивитися в майбутнє. «Чекати, поки все минеться, — не вихід. Потрібно впорядковано і скоординовано рухатися до нової реальності» — заявив високопоставлений європейський чиновник виданню. ▪️Якщо підхід США не зазнає радикальних змін, цей процес, ймовірно, закінчиться радикальною перебудовою Заходу, що порушить глобальний баланс сил. ▪️Наслідки варіюються від трансатлантичних економічних збитків у зв'язку з посиленням торговельних напружень до безпекових ризиків.▪️Ймовірно, це також буде дорого коштувати США. Наприклад, європейців можуть позбавити Штати можливості проявляти силу в Африці та на Близькому Сході, забравши до мережі баз, аеродромів та логістичної підтримки, яку зараз надає Європа.▪️І тут на сцену виходить «Коаліція охочих»: європейські держави провели більшу частину другого терміну Трампа, працюючи у все більш ефективній групі, яка вже діє без Америки. Наразі лідери країн «Коаліції» створили між собою тісні особисті звʼязки та постійно спілкуються в груповому чаті щодо різних питань.▪️Також у цьому чаті бере участь Зеленський. Видання підкреслює, що Україна є на сьогодні наймілітаризованішою країною серед представлених, з величезною армією, високорозвиненою промисловістю з виробництва дронів та більшим досвідом у веденні війни, ніж будь-хто інший.▪️Якщо європейці зберуть волю в кулак і додадуть військову міць України до Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та інших країн, потенційна збройна сила «Коаліції бажаючих» буде величезною і включатиме як ядерні, так і неядерні держави.
Головне всім пережити цю виснажливу зиму, з обстрілами, холодом, темнотою, відсутністю води і тепла коли нема світла . Магазини теж не всі працюють, побут став дуже виснажливим і важким. А наші захисники вже і надії майже не мають на допомогу, а вони в цьому холоді ще тримають зброю та оборону, надають допомогу пораненим і стримують ворога. Зараз усім важко, ми виснажені, це і була мета ворога, як не добити, то знесилити усіх і довести до відчаю, щоб були готові йти на будь-які умови. Але ж ми сильні, правда? А це Куба дарує усмішку нам з вдячністю за турнікети, завдяки календарю «Нескорені» ми змогли придбати 46 турнікетів, які врятують життя пораненим. Тому прошу вас, якщо ви вже придбали календар, то порадьте іншим, зробіть репост, якщо ще не придбали, то зробіть цей внесок в збереження життя наших воїнів та лишіть собі неймовірну згадку, про жінок які пишуть своїми вчинками нашу історію визвольної боротьби. https://donate-ua.com/PayPal: [email protected] 🇺🇦ПриватБанк 4149629358557015Алла Деліпович -Суржикова 🇺🇦Монобанк 4441111159331606Алла Деліпович-Суржикова
🏹 4336 кв км української території було окуповано за 2025 рік🇺🇦 Це приблизно 0.72% від усієї території України. Всього ж з 1 січня 2023 по 1 січня 2026 року приріст окупованої території склав 7463 кв км або ж 1.28% від усієї території. У порівнянні з попередніми роками, 2025-й був дійсно складним для Сил Оборони України.🔄 У розрізі областей ситуація з окупацією наступна:🛑Дніпропетровська — 0.6% (за останній рік +0.6)🛑Сумська — 1.0% (+1)🛑Харківська — 4.7% (+1.3)🛑Запорізька — 74.8% (+2.1)🛑Донецька — 78.1% (+10.6)🛑Луганська — 99.6% (+0.6)🔥 У порівняння з 2022-м за 3 роки ситуація змінилася наступним чином:🛑Дніпропетровська — 0% ▶️ 0.6%🛑Сумська — 0% ▶️ 1%🛑Харківська — 1.9% ▶️ 4.7%🛑Запорізька — 72.8% ▶️ 74.8%🛑Донецька — 56.7% ▶️ 78.1%🛑Луганська — 97.9% ▶️ 99.6%🔽 Всього ж, 116 165 кв км української землі окуповано кацапом. Це 19.25% від усієї території, або кожен 5-й кв км. Крим без змін на 100% окупований. А відсоток окупованої на Кінбурнській косі Миколаївської області ролі не грає у цифрах.
Я продовжую вас знайомити з легендарними жінками України і наступна наша героїня- Юлія Сідорова. Позивний Куба . На фронті з 2014 року. Познайомились ми в Широкіно в 2015му році і досі дружимо. В 2017 році разом з напарницею Юля створила медичну службу «Ульф» у складі 1ОШР ДУК ПС (Вовки Да Вінчі). В 2022 році служила в «Кракен» , потім керувала медичним пунктом 4 штурм. бат. 92 Бригади. З 2025 року начмед батальйону безпілотних систем у складі 39 бригади морської піхоти . Вона бойовий медик, яка евакуювала поранених прям на лінії вогню і врятувала життя сотням захисників, про неї навіть знімали документальний фільм, Юлі дуже потрібен дрон для полегшення евакуації поранених та турнікети, ваші донати -рятують життя! Для того щоб допомогти дівчатам та отримати легендарний календар - реєструйся в розіграші : https://t.me/NECKORENIBOT?start=ZGw6Mjk5ODYwВаші донати рятують життя, дівчата вірять у вашу небайдужість🙏 :🇺🇦PayPal:[email protected]🇺🇦ПриватБанк 4149629358557015Алла Деліпович -Суржикова 🇺🇦Монобанк 4441111159331606Алла Деліпович-Суржикова
‼️ Допомога героїчним захисницям- благодійна лотерея. ❤️‍🔥 І коли світ забуде, що таке ціна свободи —нехай згадає наші обличчя.Тих, хто замість теплого дому обрав холодний бліндаж,замість сукні — камуфляж,замість дзеркала — шматок розбитого скла.Купивши квиток за 100грн, ви автоматично стаєте учасником розіграшу легендарного календарю «Нескорені» Серед військових дівчат- захисниця Маріуполю яка пройшла полон, легендарні парамедикині, командири гармат, пілот безпілотників, головний сержант снайперів та інші, так ви допомагаєте зібрати кошти на закриття потреб бригад в яких служать героїчні дівчата - 3 ошбр, 37 ОБрМп, 58 ОМПБр, 241 ОБРТрО, 36 ОБрМП, 39 Бр морської берегової оборони, Перший інтернаціональний легіон України. А САМЕ НА: РЕБ Hymo XL -2 Мавік 3ТMatrix 4t Турнікети cat -250 шт Баггі для евакуації пораненихпаверстанція Starlink - 4 Планшети -2 Рибацькі сітки це найменше, що ми можемо для них зробити🙏📍Прийняти участь можна за посиланням: https://t.me/NECKORENIBOT?start=ZGw6Mjk5ODYw ‼️Хто не хоче приймати участь в розіграші, але може задонатити - банка для донатів: https://send.monobank.ua/jar/4VMkxxQoFSНомер банки : 4874100020189869 Відеозвіт про закуплену і передану допомогу буду виконано протягом найближчого часу🫡 📌Розіграш 20 календарів з підписами дівчат, відбудеться в прямому ефірі на сторінці Instagram : allaacter - засновниці БФ Алли Мартинюк, 26 листопада. Низький уклін небайдужим 🙏
Мої 11 років плідної роботи для ЗСУ були відзначені державною нагородою - Орденом Княгині Ольги. Для мене це велика честь і я дякую кожній свідомій людині, яка довіряла і довіряє мені та продовжує допомагати захисникам, це наша спільна з вами заслуга. Тільки за останні 3,5 роки було передано допомоги на понад 10.000.000 доларів, це все ви, небайдужі люди з багатьох куточків світу. За всі ці роки було багато пережито болю, відчаю, розчарувань, були дуже важкі періоди, багато разів хотілось все покинути, але сила духу тільки міцнішала як і духовний зріст і завжди було в голові : «хто як не ми?» Хлопці та дівчата мають жити і повернутись до дому, а скільком діткам ми допомогли, це не дає складати руки. Тому єднаємось рідні і йдемо далі, тримаючись міцно за руки, ми незламна Нація, вистоїмо, переможемо, обіймаю. Привітати можна донатом для НГУ та 114-і БрБанка : https://send.monobank.ua/jar/5RDBZUXFm🇺🇦PayPal:[email protected]🇺🇦ПриватБанк 4149629358557015Алла Деліпович -Суржикова 🇺🇦Монобанк 4441111159331606Алла Деліпович-Суржикова Добро переможе зло.
❗️Почалося пересування військ з Сумського на Запорізький і на Покровський напрямки. Головні напрямки, де ворог нині готує наступ – Запорізький, Покровський і Новопавлівський. Ймовірно, він почнеться у вересні-листопаді, — ЗеленськийІнші тези президента:▪️Співвідношення втрат в живій силі – 1 до 3. Приблизні цифри за вчора: 968 втрат у рф (убитих 531 і 428 поранених, 9 в полоні). У України – 340 втрат за добу: 18 загиблих і 243 поранених, 79 безвісти зниклих.▪️Ми не вийдемо з Донбасу.Донбас для руських - це плацдарм для майбутнього нового наступу. Якщо ми вийдемо з Донбасу, ми відкриємо третю війну. Кілька років – і у путіна буде відкритий шлях і на Запорізьку, і на Дніпровську області, і на Харків. ▪️ Я не готовий телефоном обговорювати питання територій. На мій погляд, “рускіє” не пропонують Україні вийти з Донбасу повністю в обмін за якісь території – вони пропонують просто не наступати далі. ▪️Для мене важлива присутність на переговорах Європи, тому що поки що ніхто, окрім Європи, гарантій безпеки нам не дає. Навіть у фінансовому плані. ▪️ Нам потрібно зробити три зустрічі. Дві двосторонні, одна тристороння. І, напевно, після тристоронньої у нас буде результат. ▪️ Я вважаю, цією зустріччю путін переміг – йому потрібна фотографія з Трампом. По-перше, він буде зустрічатись на території США. По-друге, він виходить з ізоляції, тому що з ним зустрічаються на території США. По-третє, він цією зустріччю якимось чином відтермінував санкційну політику.