Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Бершадська територіальна громада
Added 05 Nov 2021

Бершадська територіальна громада

@bershad_sos
Number of subscribers: 4 885
Photos: 13,300
Videos: 440
Links: 3,510
Description:
Новини Бершадської територіальної громади

👥 Number of subscribers

4 885
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -7

👁️ Average views per message

1 207
Average/Day:: 1,200
Average/Week:: 1,549
ERR: 24.71%

📊 Messages per Day

2.2
Last day: 11
Week average: 4.4
Average per day: 2.2

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Вихованці ВП ГО ВФСТ «Колос» боксерського клубу «Спартан» м. Бершадь вкотре підтвердили високий рівень підготовки та привезли нагороди з Всеукраїнського турніру, який відбувся у місті Корсунь-Шевченківський.За результатами змагань:🥈 Ілля Резнік виборов ІІ місце у ваговій категорії 42 кг;🥈 Яна Мазур здобула ІІ місце у ваговій категорії 48 кг;🥉 Андрій Довгань посів ІІІ місце у ваговій категорії 70 кг.Це результат наполегливої праці, дисципліни та характеру, який формується не лише під час змагань, а насамперед на щоденних тренуваннях. Кожна така перемога — це доказ того, що наша молодь вміє ставити перед собою цілі й досягати їх.Щиро вітаю спортсменів із заслуженими нагородами та дякую тренеру Сергію Бишевському за професійну роботу, відданість справі та розвиток юних талантів. Саме завдяки таким наставникам бершадські спортсмени впевнено представляють громаду на всеукраїнському рівні та гідно конкурують із найсильнішими суперниками.Окрема подяка батькам за підтримку, довіру та віру у своїх дітей. Адже за кожним спортивним досягненням стоїть спільна праця спортсмена, тренера і родини.Пишаємося нашими боксерами та бажаємо їм нових успіхів, впевнених перемог і ще не однієї нагороди для Бершадської громади. З повагою - міський голова Віталій Драган!🔗Підписатись
Сьогодні День батька.І, мабуть, ще ніколи це свято не мало для українців такого глибокого змісту.Сьогодні батько — це не лише людина, яка веде дитину за руку до школи, вчить кататися на велосипеді чи допомагає робити перші кроки в житті. Для багатьох українських дітей батько сьогодні — це голос у телефоні з передової, довгоочікуване повідомлення «У мене все добре», кілька днів відпустки після місяців розлуки або світла пам’ять про Героя, який віддав життя за майбутнє своєї родини та своєї країни.Батьківство — це про відповідальність. Про щоденну працю заради родини. Про вміння бути підтримкою тоді, коли важко. Сьогодні хочу висловити вдячність усім батькам. Тим, хто виховує дітей власним прикладом. Тим, хто працює заради добробуту своїх родин. Тим, хто сьогодні боронить Україну. І тим, кого вже немає поруч, але чиї цінності, любов і наука назавжди залишилися у серцях дітей.Бажаю всім вам здоров’я, родинного тепла, гордості за своїх дітей та мирного неба. Нехай у ваших домівках завжди буде місце для щирих розмов, дитячого сміху та щасливих сімейних моментів.З Днем батька!З повагою - міський голова Віталій Драган!
Сьогодні Бершадська громада провела в останню земну дорогу Андрія ІВАНИКА.Для багатьох він був хорошим знайомим, другом, сусідом, колегою. Для мене – людиною, яку я знав особисто. І тому сьогодні особливо важко підбирати слова.Андрій був саме з тих людей, про яких кажуть: на нього завжди можна покластися. Добрий, щирий, працьовитий, відповідальний. Він любив життя, дбав про свою родину, не боявся жодної роботи. Міг відремонтувати автомобіль, допомогти з господарством, зробити ремонт у будинку. Був людиною справи, людиною слова і великого серця.17 червня 2025 року Андрій став до лав захисників України. 17 вересня того ж року під час виконання бойового завдання поблизу селища Новоекономічне Покровського району Донецької області його життя обірвала війна.Відтоді рідні жили між надією і болем. Майже рік Андрій вважався зниклим безвісти. Увесь цей час сім'я чекала, молилася, вірила. Та сьогодні він повернувся додому на щиті.Неможливо знайти слова, які могли б полегшити біль батьків, дружини, дітей, братів, усіх рідних та близьких. Найстрашніше випробування – це чекати і не дочекатися. Найважчий біль – це той, який залишається в серці назавжди.У скорботі схиляємо голови перед батьками, які втратили сина. Перед дружиною, яка втратила чоловіка. Перед донькою і сином, які втратили батька. Перед братами, які втратили рідну людину. Разом із вами сумує вся Бершадська громада.Ми запам’ятаємо Андрія таким, яким він був: щирим, надійним, працьовитим і справжнім. Світла пам’ять і вічна шана Андрію! 🕯️ 🇺🇦Міський голова - Віталій Драган!
🔻 Уряд розширює програми енергетичної підтримки та запускає окремі інструменти для багатоквартирних і приватних будинків, щоб люди могли зберігати базові умови життя навіть під час тривалих відключень електроенергії.Нові програми спрямовані на розширення державної підтримки домогосподарств і багатоквартирних будинків у забезпеченні автономного та резервного електропостачання в умовах тривалих і регулярних відключень електроенергії, спричинених пошкодженнями енергетичної інфраструктури.🔹Енергокредит та компенсація для ОСББ та ЖБКПрограма для багатоквартирних будинків, щоб під час відключень продовжували працювати насоси, системи водо- і теплопостачання, освітлення та безпеки.ОСББ можуть отримати пільговий кредит зі ставкою від 0% до 7% річних у 43 банках-партнерах програми «Доступні кредити 5–7–9%» на придбання або встановлення енергообладнання. Держава компенсує до 50% тіла кредиту на придбання генератора та до 70% — сонячної електростанції або теплового насоса.Підтримка надається на дизельні, бензинові і газові генератори, сонячні електростанції та теплові насоси. Сума кредиту — до 3 млн грн строком до 3 років. Ставка залежить від терміну кредитування. Власний внесок ОСББ становить 50% вартості генератора або 30% вартості сонячної електростанції чи теплового насоса. Решту компенсує держава після введення обладнання в експлуатацію.Податися можна в банках-партнерах.Деталі програми: https://energycredit.bdf.gov.ua/for-osbb/ 🔹Енергокредит та компенсація для приватних домівокВласники приватних будинків і таунхаусів можуть оформити кредит від 0% на обладнання для автономного електроживлення житла у будь-якому банку-партнері програми «Доступні кредити 5–7–9%». Держава компенсує до 30% тіла кредиту залежно від комплектації системи.Підтримка поширюється на генератори, акумуляторні батареї, сонячні електростанції у складі комплекту автономного живлення, допоміжне обладнання та роботи з підключення.Сума кредиту — від 10 тис. до 480 тис. грн, строк — до 10 років. Ставка від 0% до 7% на перші три роки, далі за ставкою банку. На одну адресу можна отримати один кредит. Компенсація надається після підтвердження купівлі та встановлення обладнання.Подробиці програми: https://energycredit.bdf.gov.ua/for-houses/ Запроваджені рішення дозволяють підвищити автономність житлового фонду, забезпечити роботу критичних систем під час відключень електроенергії та зменшити залежність домогосподарств і багатоквартирних будинків від зовнішніх факторів. Поєднання пільгового кредитування та державної компенсації створює реальні умови для впровадження енергоефективних рішень і посилює стійкість громад у період тривалих енергетичних викликів.🔗Підписатись
Учора свій поважний 90-річний ювілей відсвяткувала Кустрич Віра Демидівна.За плечима Віри Демидівни — непростий, але гідний життєвий шлях. Вона належить до покоління дітей війни, яке пережило важкі випробування та своєю наполегливою працею розбудовувало країну. Понад 36 років сумлінно працювала в колгоспі, за що заслужено отримала звання ветерана праці та повагу односельців.Найбільша гордість і радість ювілярки — її родина. Віра Демидівна виховала двох дітей, має шістьох онуків та п’ятьох правнуків, які оточують її любов’ю, турботою та увагою.У цей святковий день до ювілярки завітали з подарунками та щирими словами вдячності голова ГО «Бершадська родина» Лілія Драган, голова міської організації ветеранів Людмила Князєва, голова громадської організації ветеранів праці Іван Гладиборода, а також староста села Володимир Фіщук.Щиро вітаємо Віру Демидівну з поважним ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, душевного спокою, родинного тепла, Божої опіки та ще багато світлих і щасливих років життя.Міський голова - Віталій Драган!🔗Підписатись
Маю честь повідомити про високу державну нагороду нашого земляка — жителя села Баланівка, майора поліції Підлубного Олексія Анатолійовича, якого Указом Президента України нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України».Олексій Анатолійович присвятив службі в органах Національної поліції України понад 17 років. Свою професійну діяльність він розпочав у 2009 році, а з 2024 року проходить службу у складі батальйону поліції особливого призначення (Стрілецький) Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.У складі підрозділу виконував бойові завдання на Донецькому та Харківському напрямках, де разом із побратимами брав участь у захисті України від російської агресії.Відзнака Президента України «За оборону України» є свідченням його мужності, професіоналізму, відданості Присязі та самовідданого служіння Українському народові.Щиро вітаю Олексія Анатолійовича із заслуженою нагородою. Бажаю міцного здоров’я, сили духу, родинного тепла та якнайшвидшої перемоги України.Пишаємося нашим земляком та дякуємо за службу Україні! 🇺🇦Міський голова - Віталій Драган!
Маю честь повідомити про високу державну відзнаку нашого земляка — жителя села Кошаринці Максима Васильовича Коріненка, якого нагороджено медаллю «За військову службу Україні».Максим народився 14 вересня 2005 року. Щойно досягнувши повноліття, він свідомо обрав шлях захисника та підписав контракт із Збройними Силами України.Службу проходить у складі 115 окремої механізованої бригади, 1 механізованого батальйону «Шалені шершні». Виконував бойові завдання на Лиманському та Харківському напрямках. Під час служби був оператором ударного безпілотного літального апарата «Вампір» — одного з найефективніших засобів ураження противника на сучасному полі бою.За час служби Максим неодноразово проявляв мужність, витримку та відданість військовому обов’язку. Під час виконання бойового завдання отримав поранення та наразі проходить лікування.Особливої поваги заслуговує його стійкість духу. Попри важку особисту втрату — загибель батька, військовослужбовця Василя Коріненка, — Максим не залишив службу та продовжив виконувати свій обов’язок перед державою, залишаючись на захисті України.Медаль «За військову службу Україні» є заслуженим визнанням його мужності, самовідданості та вірності військовій присязі.Щиро вітаю Максима з високою державною нагородою. Бажаю якнайшвидшого одужання, міцного здоров’я, незламної сили духу та мирного неба над Україною.Пишаємося нашим захисником! 🇺🇦Міський голова - Віталій Драган!🔗Підписатись
Маю приємну нагоду повідомити про заслужене визнання нашого земляка — жителя Яланецького старостинського округу Гончара Ігоря Петровича.Свій шлях захисника України Ігор Петрович розпочав ще у 2014 році, коли був мобілізований до лав Державної прикордонної служби України. З початком повномасштабного вторгнення він без вагань став на захист держави та продовжив виконувати свій військовий обов’язок.За час служби виконував бойові завдання на Донецькому та Запорізькому напрямках, неодноразово перебуваючи на передовій. Нині у званні сержанта продовжує службу на Донецькому напрямку, має статус учасника бойових дій.За мужність, відданість військовій присязі та сумлінне виконання бойових завдань Ігоря Петровича нагороджено нагрудним знаком «Мужність єднає покоління» — почесною пам’ятною відзнакою, якою відзначають військовослужбовців за особисту мужність, стійкість, професіоналізм і вірність Україні.Щиро вітаю Ігоря Петровича з цією заслуженою нагородою. Дякую за службу, відвагу та захист нашої держави.Бажаю міцного здоров’я, сил, витримки 🇺🇦З повагою - міський голова Віталій Драган!
Учора мав приємну нагоду зустріти юнацьку волейбольну команду «Лисиці» Бершадського ліцею та їхніх наставників після їхнього блискучого виступу на Всеукраїнському етапі проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».Наші спортсмени вперше взяли участь у фінальному етапі змагань такого рівня та одразу здобули почесне ІІІ місце серед найсильніших шкільних команд України. Це вагоме досягнення не лише для ліцею, а й для всієї Бершадської громади та Вінниччини, яку хлопці гідно представляли на всеукраїнській арені.Шлях до цього успіху був непростим: перемоги на територіальному, районному та обласному етапах стали результатом наполегливої праці та великого бажання перемагати.Щиро подякував нашим волейболістам за їх спортивний характер і гідне представлення громади. Окремі слова вдячності — наставникам команди Валерію Дунаєвському та Миколі Кравчуку, чия щоденна праця, досвід і підтримка допомогли досягти такого результату.Пишаємося вами! Бажаю не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед, підкорювати нові спортивні вершини та й надалі прославляти Бершадську громаду своїми успіхами.З повагою - міський голова Віталій Драган!
У селі Бирлівка провели в останню земну дорогу захисника України Сергія Володимировича БІЛОГО.Після довгих місяців болісного очікування та невідомості громада попрощалася із земляком, який віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави.Понад півтора року рідні жили надією. Понад півтора року Сергій вважався зниклим безвісти після виконання бойового завдання. Та війна вкотре принесла страшну звістку, яка назавжди розділила життя його родини на «до» і «після».Сергій був доброю і щирою людиною, любив свою родину, радів народженню онука, будував плани на майбутнє. Але коли Україна потребувала захисту, став до її оборони. Він виконав свій обов’язок до кінця, заплативши за наше майбутнє найвищу ціну — власне життя.За сумлінну службу та відданість військовому обов’язку Сергій Білий був відзначений медаллю «Ветеран війни». Ця нагорода стала визнанням його мужності, стійкості та вірності Україні.Сьогодні провести Героя в останню путь прийшли рідні, друзі, односельці та всі небайдужі. У скорботі схилили голови перед пам’яттю людини, яка стала частиною історії боротьби за Україну.Немає слів, які могли б полегшити біль матері, доньки, сестри та всіх рідних Сергія. Втрата близької людини, яка була опорою, підтримкою та гордістю родини, залишає рану, що ніколи не загоїться. Разом із вами сумує вся громада, адже ми втратили не лише воїна, а й добру, працьовиту та щиру людину.Вічна пам’ять Сергію Володимировичу. Вічна шана його подвигу. 🇺🇦🕯️Міський голова - Віталій Драган?