Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПП!: пора перемагати
Added 24 May 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Number of subscribers: 2 712
Photos: 15,900
Videos: 1,130
Links: 11,900
Description:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty

👥 Number of subscribers

2 712
Average/Day:: +3
Average/Week:: -2
Average/Month:: -21

👁️ Average views per message

315
Average/Day:: 321
Average/Week:: 316
ERR: 11.62%

📊 Messages per Day

4.8
Last day: 5
Week average: 6
Average per day: 4.8

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Купила величезний термометр у квартиру, але щось він показує температуру, яка мені не подобається. Треба інший купити :) Але насправді нам пощастило, у нашому комплексі опалення є, коли є світло, тобто кілька годин на добу ми гріємося. Я дивлюся по котах і дітях, поки що нічого критичного не бачу. Нічого, крок за кроком дійдемо до весни. Так співпало, що для одного проекту я зараз вивчаю протоколи допиту Василя Вишиваного у Лук'янівській в'язниці. Хто не знає, Вільгельм Франц Йозеф Карл фон Габсбург-Лотаринзький - австрійський ерцгерцог із династії Габсбургів, політик, дипломат, поет, полковник Легіону Українських січових стрільців та армії УНР. Вважався одним з неофіційних претендентів на український трон у разі утворення монархічного ладу в Україні після розпаду царської російської імперії. У серпні 1947 року його викрали у Відні радянські силовики і доставили у Карлсбад, а за кілька місяців до Києва, у Лук'янівську тюрму. Протягом півроку його щоденно допитували, переважно вночі, вимагаючи зізнатися в контактах з оунівським підпіллям та західними розвідками. Однак Вільгельм відкидав звинувачення у шпигунстві і відмовлявся робити наклеп на своїх знайомих в еміграції. Загинув у в'язниці у 1948 році від виснаження в туберкульозу, місце поховання невідоме, орієнтовно десь під огорожею Лук'янівського кладовища. Так от, ці протоколи я зараз читаю. Писані російською через перекладача, тому що ерцгерцог заявив, що вільно володіє англійською, німецькою, французькою, італійською та українською мовами і погодився давати покази українською. У графі "соціальне походження" російські слідчі написали йому "помєщік". А також додали довідку про відсутність інформації "о прєжнєй судімості" в архівах НКВС. Так звана "справа" Вишиваного - тупа, беззмістовна, нелюдська у своїй бюрократичній жорстокості - це віддзеркалення мільйонів інших справ, мільйонів інших жертв. Це була машина, каток, створений для убивства українців. І я не маю жодного сумніву, що він запрацює знову, якщо ця війна не завершиться перемогою України. Ті самі органи, нащадки тих самих слідчих відкриють кабінети у тій самій в'язниці, щоб цього разу добити тих, чиї діди минулого разу врятувалися. Тому я страждаю, звісно, від холоду і страху. Але не такою мірою, щоб думати про капітуляцію чи допустити таку вірогідність. У нас є два варіанти: нити і стояти або не нити і стояти.Але все одно стояти.
Всі так напосілися на Кличка через його прохання до людей по можливості виїхати з Києва, ніби це не очевидна річ. Ніби для того, щоб врахувати ризики і розглянути таку можливість, потрібні заклики від Кличка. Уже ж не 22й рік, коли президент, міністри та голова розвідки запевняли нас, що усе буде шашлики. Уже ж на власні очі побачили, чого слід чекати і від росіян, і від нашої влади. Я ще з осені писала про те, що доведеться шукати якісь варіанти зимівлі, можливо за кордоном - так мене за це мало не розіп'яли у коментарях. Зараз можу додати, що крім теплих країв я б іще розглядала Закарпаття. У Берегово майже весь центр (хоча там все центр, містечко маленьке) заклеєний оголошеннями, що здається житло. Причому на букінгу вони чомусь не рекламуються, потрібно приїжджати і своїми силами шукати. Як колись у нас було на морських курортах. Світло є, тривог нема. Можна ходити купатися у термальні басейни. Ціни у магазинах трохи дорожчі, ніж у Києві, ціни у ресторанах значно дешевші. Самі ціни не пишу, бо це чомусь сприймається як ганчірка для бика. На питання "що робити пенсіонерам" - не знаю, що відповісти. Це не до мене.
Зараз трагедія у прифронтовому Дніпрі. Після російських обстрілів по цивільних об’єктах і критичній енергетичній інфраструктурі місто опинилося в тотальному блекауті. У багатьох немає світла, води, водовідведення. Холод і темрява посеред зими. Винний у цьому Путін і російська агресія. Але ми також не забуваємо і про внутрішніх мародерів… Сьогодні вся наша команда працювала без зупинки: шукали генератори, джерела безперебійного живлення — і знайшли. Ми передаємо туди зарядні станції, буржуйки та генератори. Щоб люди могли зігрітися, зарядити телефони й повербанки й просто трохи відійти від шоку. З 24 лютого наша команда і Фонд Порошенка спрямували 7,5 мільярда гривень на підтримку Збройних Сил України. Лише в поодиноких випадках, коли країна стикалася з гуманітарною катастрофою, ми допомагали цивільним. Так було в листопаді 2022 року, коли ми вже за тиждень після визволення Херсону привезли туди генератори, джерела струму, буржуйки, тепло і світло. Києву ми передавали генератори для водоканалу, Чернігову для лікарень Сьогодні — це прифронтове Дніпро. Бо Україна єдина. Ми українці завжди підтримуємо одне одного. Ми поруч там, де людям найтяжче.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Інфантильність — найзручніша форма історичної амністії.Одна з головних хвороб історичної свідомості колонізованих і напівколонізованих спільнот — модель "невинності". Вона тепла, заспокійлива і дуже небезпечна. Вона дозволяє почуватися морально чистими, але водночас повністю знімає політичну дієздатність. Усі хочуть бути жертвами. Ніхто — співтворцями катастроф.Але історія не працює як групова терапія. Вона не питає, чи нам боляче.Вона питає: хто ухвалював рішення?Суб’єктність — це не лише право говорити "нас зрадили".Суб’єктність — це тяглість, пам’ять і відповідальність.А разом із ними — провина.Не "провина жертви", якою так люблять маніпулювати циніки, а провина суб’єкта: того, хто робив вибір, помилявся, голосував "по-приколу", переоцінював себе, недооцінював ворога, плутав бажане з реальним, зручне — з правильним.Цей жест прийняття провини болісний.Він ламає міф про власну бездоганність.Але саме він відрізняє дорослу людину від інфантильної.Ми живемо у страшний час.На наших очах формується щось схоже на нові темні століття — з руїнами, війнами, розпадом смислів і поверненням архаїки. І від цього не сховаєшся ані у "нас змусили", ані у "ми нічого не вирішували".Залишається лише одне питання: ким ми увійдемо в цей хаос?Відповідальними суб’єктами — чи інфантильними невігласами з "чистими" руками і порожніми головами.Історія все одно нас перевірить.Питання лише — на зрілість чи на втечу.
​​Василь Малюк тепер з приставкою "екс". Колишній голова СБУ. Вражає. Малюк був одним з найбільш успішних голів СБУ. Можна уявити як сьогодні радітимуть у Кремлі. Шампанське рікою поллється. За що звільнили? Думаю - за недостатню вірнопідданість перед найвпливовішим. Малюк, нагадаю, відмовився брати участь в історії з санкціями проти Порошенка. Крім того нічим завершилася історія з тиском з боку СБУ на НАБУ, затриманий детектив НАБУ вийшов на свободу. Влада намагалася давити на НАБУ руками СБУ - спроба завершилася провалом, а потім НАБУ в'їхало з обшуком до низки нардепів-служок, аж Юзик за кордон втік. Все зрозуміло? Ще один факт - протягом одного тижня змінено керівників ГУР, СБУ і Служби зовнішньої розвідки. Хоча назвати їхню роботу поганою просто не повертається язик. Справді незрозуміло. Навіщо в такий важкий час міняти керівництво зразу трьох основних спецслужб України? Не розумію. Розумію інше - в Кремлі тріумфують. Рішенню Зеленського держава-агресор аплодує стоячи. Малбк їм стільки сала налив за комір, що в Москві давно мріяли аби Малюк не керував СБУ. Вже не керує. Навіщо таке робити? Для чого? Щодо нової кандидатури голови СБУ сказати не можу нічого, я нічого про нього не знаю. Єдине що дивує - те як активно понеслося від ЗЕботви "Хмара безпосередньо керував операцією "Павутина". Що мені це нагадує? Правильно: "Сирський безпосередньо визволяв Харківщину. А ваш Залужний..." Тоді результат не вразив. Що буде зараз - побачимо.
​​Сили безпілотних систем працювали без перерв. У тому числі - в Новорічну ніч. Рік був відкритий гучним бабахом на Ільському НПЗ в Краснодарському краї - одному з найбільших НПЗ у Росії. Буквально через 5 хв щось негарне сталося з нафтобазою в Альметьевську в Татарстані - вона запалала. Трохи пізніше полум'я охопило нафтобазу в Ровеньках на окупованій території. Додамо сюди блекаут, що охопив кілька районів у Підмосков'ї прямо напередодні Нового року. Розповідають також про приліт українських дронів. Взагалі, одна з речей яка явно проявилася у 2025 р. це розготання українських сил безпілотних систем. На передовій без перебільшення дрони перетворилися на піхоту, а піхота - на пішу розвідку. На наше збільшення дронерії ворог відповів збільшенням просочувань під час яких він зазнає шокуючих втрат. Ворог давить людською масою, ми йому протиставляємо роботів. Я переконаний - далі буде от саме так. Людей у Росії далеко не безмежно. Економіка їхня уже тріщить і сиплеться. Отже... А не тільки ж одними ФПВ. На фронті працюють дрони-бомбардувальники, на жаргоні ворогів "Баби Яги". На фронті працюють БПЛА-розвідники. Працюють безпілотні літаки-бомбардувальники і літаки-камікадзе. І результати вражають. Не говорячи вже про діп-страйки, про які регулярно повідомляють ЗМІ. Десь там б'ють ворога і мої випускники - хлопці й дівчата яких я навчив літати. Замисляться. За один лише перший день 2026 року екіпажі СБС України атакували 933 ворожі цілі і 237 знищили. Було здійснено більше 2000 розвідувальних вильотів.Зараз, коли ви читаєте ці рядки, десь на фронті, попри мороз, мінери готують боєприпаси, пілоти піднімають свої апарати, штурмани - ведуть, розвідники - вглядаються в екрани, аналітики - шукають, командири ставлять задачі. Іде важка виснажлива робота. Робота з захисту нашої України. Працюйте хлопці й дівчата! Чистого вам неба - і без РЕБу.
​​На цьому наша робота в 2025 році завершена. Дякуємо всім, хто підтримував ЗСУ разом з нами!Дякуємо вам, з Новим роком вас, з Різдвом Христовим, бажаємо вам щастя, мирного неба, і — зустрінемося в 2026 році.+++++++По Україні+++++++ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 245169330539480845 (Антоніна Бузіло)Для ІНШИХ банків:5375411218951692 (Антоніна Бузіло)Або за посиланням:https://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8kАбо переказ на рахунок:Найменування отримувача: ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАДIBAN рахунок: UA193052990000026002016226051Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО  від ПІБ ‼️+++++++++Western Union+++++++++Переказ на: ANTONINA BUZILOДані про переказ надсилайте на е-мейл: [email protected]+++++++Валютні перекази+++++++Account owner: Solidarna Sprava HromadPLN - IBAN: PL48 1020 1068 0000 1802 0383 6525CAD - IBAN: PL53 1020 1068 0000 1602 0383 6533EUR - IBAN: PL58 1020 1068 0000 1402 0383 6541USD - IBAN: PL64 1020 1068 0000 1902 0383 6673Bank SWIFT Code:    BPKOPLPW Name of the Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka AkcyjnaBank’s address: ul. Puławska 15, 02-515 WarsawBank’s country: Poland+++++++Криптовалюти+++++++USDT (TRC20)TNNrvJhVJsXZyaMXTPBJM8S4vbbG1MD4tKBTC (Bitcoin)bc1qezxrm7kcppkczwcamhkq4gn4nm5hganpky367nETH (ERC20)0x9e3E96ebe956bd2437B189BE694ff89C5f9548Ddhttps://spgr.org.ua/ua/2025/12/31/ostannya-peredacha-2025-roku/Реквізити 💳🌐 Сайт | 🤝 Донат-платформа сувенірівFACEBOOK | TWITTER | YOUTUBE
Попри блекаути й удари по енергетиці путіну не вдалося зламати дух людей. У тилу приходять на службу, виконують та дивляться вертепи та готуються до свят. Але на фронті все інакше. Там свято — це коли позиції укріплені, коли техніка працює, коли підрозділ готовий виконувати бойове завдання ще на вчора, а не після свят. Тому сьогодні продовжуємо допомагати війську. Було передано п’ять нових екскаваторів. Загалом кількість екскаваторів сягнула девʼяноста чотирьох. Ви здивуєтеся, але це більше, ніж отримали всі Збройні Сили України від держави. І це ненормально. Так не має бути. Той, хто хоче запитати, наскільки сьогодні на фронті важливий екскаватор, нехай візьме саперну лопатку і при мінус п’ятнадцяти спробує щось відрити. Старої техніки вже немає. Уживані машини часто працюють по кілька мотогодин і зупиняються. Саме тому ми купували лише нові, українського виробництва, спеціально виготовлені для Збройних Сил України. Ці екскаватори не копають котеджні містечка вздовж об’їзних доріг. Вони працюють на фронті — в артилерійських бригадах, у силах підтримки, у механізованих і десантних підрозділах. Тому сьогодні по екскаватору отримали: 🔹71-ша окрема єгерська бригада Збройних Сил України; 🔹4-та окрема важка механізована бригада Збройних Сил України; 🔹49-та окрема бригада розгородження Збройних Сил України; 🔹159-та окрема механізована бригада Збройних Сил України; 🔹Центр оперативного бойового забезпечення Військово-морських сил України. Окремий напрям цієї роботи — ремонт техніки безпосередньо в зоні бойових дій. Раніше було передано понад сто автомобільних ремонтних майстерень. Коли такі можливості вичерпалися, розпочали формування контейнерних ремонтних майстерень — більш оснащених, ефективних і автономних. Сьогодні було передано п’ять контейнерних ремонтних майстерень. Загалом таких комплексів уже двадцять вісім. Це техніка, про яку мріє кожен начальник логістики, кожна ремонтна рота і кожен батальйон на фронті. Отже, по контейнерній майстерні отримали: 🔹43-тя окрема артилерійська бригада Збройних Сил України; 🔹Окремий центр Сил спеціальних операцій; 🔹148-ма окрема артилерійська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України; 🔹1-ша окрема важка механізована бригада Збройних Сил України; 🔹59-та окрема штурмова бригада Збройних Сил України. Лише за один день було передано допомоги на суму 29 300 000 гривень. Загальна вартість контейнерних ремонтних майстерень перевищує п’ятдесят мільйонів гривень. Загальна вартість екскаваторів перевищує двісті шістдесят мільйонів гривень. Уся ця допомога зібрана коштом Фонду Порошенка. Техніка на фронті потрібна не після свят і не згодом. Вона потрібна сьогодні. Тому ця робота тривала, триває і триватиме без зупинок.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
100 літачків «Блискавка» ми передаємо різним родам військ напередодні Різдва. Ці дрони розвивають крейсерську швидкість до 110 кілометрів за годину, долають відстань до 60—70 км за лінію боєзіткнення. Вони зможуть перерізати логістику, атакувати штаби та влаштовувати диверсії в тилу ворога. Легкі, швидкі і дуже вибухові ;) Отримують ці дрони Сили спеціальних операцій, Десантно-штурмові війська, Сухопутні війська, де служить «Єнот», територіальна оборона, куди на службу пішов наш Стас Кращенко. Хлопці кажуть, що ситуація на фронті тяжка. Воїнам потрібна наша підтримка, їм потрібне озброєння, їм потрібне гідне грошове забезпечення. Зараз, а не колись потім. Тому «Європейська Солідарність» сьогодні закликала Верховну Раду негайно проголосувати мій законопроєкт про зміни до ухваленого Бюджету-2026. У цих змінах кошти з зарплат депутатів та «нацкешбеку» на суму 100 мільярдів гривень передаються Збройним Силам. «Європейська Солідарність» вже зібрала сто підписів за відставку Кабміну або принаймні тих членів уряду, які є фігурантами «Міндічгейту». Корупціонери й далі продовжують перебувати при владі — ми цього не допустимо. Немає жодних компромісів, коли мова йде про підтримку Збройних Сил. Ми стоятимемо за наших захисників стільки, скільки буде потрібно.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
​​Росіян обрадували - їхні доходи зазнають падіння. Заступник голови російської держдуми Каплан Панеш заявив журналістам, що реальні прибутки росіян у 2026 р. впадуть у 4-8 разів. Мовляв, "уповільнення зростання доходів відповідає загальному завданню стримування інфляції". У перекладі з рос-чиновницької на людську це означає, що народу-богоносцю доведеться повернутися у лихі 90-і, бо інакше як прийде інфляція! А за нею - українці... Те, що новину оголосив дрібний чиновник - не диво, в Росії завжди так. Пуйло оголосить про масштабну перемогу над інфляцією, бо якби не пуйло, інфляція була б взагалв захмарна. Як завжди. Нічого дивного. Я писав, що дефіцит бюджету Росії наприкінці року злетить до небес і час коли його відчує кожен росіянин - не за горами. Тепер про це кажуть самі російські чиновники. В інтерв'ю. І так. Спеціально для нитиків. Я знаю, що в нас ситуація не краща. Я знаю, що наша економиці також в розвалі. Але в нашого розвалу існує конкретний винуватець - Москва. А війна яку ми ведемо, не лишає нам вибору. Ми або збережемося як держава, або ні. І я вважав і вважаю, що війну завершить не Трамп з 28 пунктами. Війну завершить обвал російської економіки. До цього обвалу ми рухаємося хай повільно, але неухильно.