Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПП!: пора перемагати
Added 24 May 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Number of subscribers: 2 712
Photos: 15,900
Videos: 1,130
Links: 11,900
Description:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty

👥 Number of subscribers

2 712
Average/Day:: +3
Average/Week:: -2
Average/Month:: -21

👁️ Average views per message

315
Average/Day:: 321
Average/Week:: 316
ERR: 11.62%

📊 Messages per Day

4.8
Last day: 5
Week average: 6
Average per day: 4.8

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

​​Одним словом, доба зелені добігає кінця. Якби вибори до Верховної ради відбулися зараз, найбільше голосів взяли б потенційна партія генерала Залужного і "Європейська Солідарність" Петра Порошенка. Партія Зеленського аж на четвертому місці. Ба-більше, фракцій Залужного і Порошенка цілком вистачає на формування парламентської коаліції. Щось мені підказує що альянс Залужного і Порошенка цілковито реальний. І от саме тому біситься ЗЕботва - розуміють бідаки що їхній час добіга кінця і що доведеться багато за що відповідати. Перебування в опозиції, знаєте, завжди на користь і політикам, і їхнім прибічникам. Особливо - в опозиції до влади штибу Зеленського-Єрмака-Татарова. Багато досвіду здобуто... Багато висновків зроблено... Багато типів показали своє істинне рило... Все ще попереду. І так, не плутайте довіру до президента воюючої країни з довірою до Володимира Зеленського особисто. Коли відбудуться вибори - ми побачимо дуже багато цікавого. Звісно, це станпться коли вибори призначить Верховна рада - і тільки так. До речі, Зеленський вже заговорив про вибори до закінчення війни. Все може бути. Для довідки. Якщо ви збираєтеся в моїх коментах нити і сіяти зневіру - не дивуйтеся що опинитеся в бані. Я нікого обнадіювати і переконувати не збираюся. Панікерів - розстрілюють.
​​У той час коли Зеленський знімав відео на околиці Куп'янська, ворог просунувся до Запоріжжя... Я не буду заперечувати очевидне. Так, те що Зеленський записав відео на околиці Куп'янська - це дуже сильний крок. Я не буду уточнювати, що ніколи в житті ми б не побачили Зеленського біля Куп'янська, якби йому не треба було терміново виправляти свій рейтинг після Міндіч-гейту. А це, у свою чергу сталося тому, що в Україні все ще існують незалежні від ОПУ НАБУ і САП, тому що проти спроби обмежити незалежність НАБУ люди виходили на протести, і тому що в Україні все ще існує опозиція, яку владі не вдалося приборкати. Якби не все це - ніколи б ми не побачили Зеленського в зоні дії російських ФПВ, а Міндіч і Галущенко продовжували б мутити схеми. Проте. Все це сталося. І в російської пропаганди запалало. Ще б пак, армія Росії і особисто пуйло вже кілька разів відзвітували про взяття Куп'янська, а тут... І так. Зеленський правду сказав, успіхи ЗСУ на фронті посилюють позицію дипломатів на переговорах. Очевидно, своє відео Зеленський писав в тому числі для Трампа. Аби наочно продемонструвати - бреше йому пуйло. Проте. У той самий час, коли ЗЕ провів свій успішний перфоманс під Куп'янськом, ворог зміг відсунути позиції ЗСУ на три кілометри і ше більш наблизитися до Запоріжжя. Фронт нині проходить по околицях Степногірська та села Приморське. В самому Приморському ідуть бої з просочившимися групами противника. Пишу все це - і руки тремтять. Я дуже гарно знаю ті місця, в Приморському дача моїх батьків. І от я маю питання. Зеленський гарно провів інформаційну операцію біля Куп'янська. Але що він заспіває якщо ворог прорветься до обласного центру? Сподіваюся в ОПУ розуміють різницю між Куп'янськом та Запоріжжям - промисловим містом ще й центром області? Як там? Дії ЗСУ посилюють позиції дипломатів?
​​Цікаве явище я спостерігаю останнім часом. Зеленський демонструє просто дива гнучкості у дипломатії. Здається ще трошки - і Зеленський опанує мистецтво Кравчука прослизати між крапельками. Що в цьому дивного? Та те, що нещодавно шанувальники ЗЕ вихваляли преЗЕдента за категорично протилежну поведінку! Поглянемо зараз. Трамп вимагає замирення з Москвою? Зеленський заявляє що він "За!" і починає нудити, з очевидною метою тягнути час. Трамп заявляє що Україні потрібні вибори? Зеленський заявляє що він готовий - якщо Штати убезпечать процес проведення виборів. На кожну заяву Трампа Зеленський відповідає гнучко і хитро - погоджується на словах і зразу ж ставить Трампа в незручне становище. Замилуєшся! Прямо таки герцог Талейран, князь Меттерніх і граф Піпер в одній особі! Зеленський дивовижно прогинається і викручується... І отут кортить заволати: "Стоп!" Якщо отак поводитися - норма, тоді що то було в Овальному кабінеті? Як же "зате не прогнувся!"?? Яку поведінку шанувальники ЗЕ вважають правильною для головного "слуги народу"? Політичне прогинання за потреби, чи "не прогнувся і показав характер"? А це ж категорично протилежні форми поведінки! Особисто я вважаю, що політик не має права дбати про гарненькі пози - він має дбати про добробут своєї країни. Треба - мусить прогинатися, як... власне як Зеленський зараз! Бо якщо в Овальному кабінеті Зеленський поводився як треба - де обурення шанувальників ЗЕ нинішньою поведінкою Зеленського? Бо це зараз ми знаємо, що тоді все минулося. У першу чергу тому, що нас підтримали всі керівники найбільш впливових країн Європи (хоча, я особисто переконаний - Зеленський тому й бикував в Овальному кабінеті, бо здобув схвалення Європи і знав - підтримають). А що було б якби не підтримали? Ви розумієте, що увечері після бикування Зеленського в Овальному кабінеті доля України висіла на волосині? Згадайте як Маркарова ховала обличчя під камерами! Ми того ж дня могли втратити геть чисто всю підтримку з боку США і... що б ми тоді робили? Я й тоді казав, що для Зеленського розумно було б поводитися так, як він поводиться зараз, тобто посміхатися, юлити, виктучуватися, вивертатися - і досягати потрібної мети. Бо саме так поводилися всі стовпи світової дипломатії, коли їхні країни перебували в скрутному становищі. Саме така поведінка приносила успіх, а не видовищне бикування на камеру. Але ж нам тоді горлали "зате не прогнувся, а хто незадоволений поведінкою Зеленського той не патріот". Було? То маю питання до шанувальників ЗЕ - коли саме вони були праві? Коли тоді вихваляли ЗЕ, чи коли вони вихваляють його зараз за поведінку ущент протилежну Овально-кабінетівській? Відповідь, на мою думку, проста. Шанувальникам ЗЕ взагалі до лампочки як поводиться Зеленський - для них він завжди правий, а як не правий то дивися пункт перший. Якби Зеленський обхезався на очах іноземних дипломатів - шанувальники ЗЕ й тоді заволали б: "Як потужно!" От саме тому шанувальників ЗЕ я часто називаю коротко - ЗЕкта. Бо існує різниця між підтримкою і сліпим обожнюванням.
Укотре нас хочуть ввести в оману. Санкції можуть застосовуватися лише щодо іноземної держави, іноземної юридичної особи, юридичної особи, яка перебуває під контролем іноземної юридичної чи фізичної особи-нерезидента, щодо іноземців без громадянства тощо. Якщо санкції запроваджують щодо громадянина України — це пряме порушення Конституції України. Оскільки громадянина України позбавляють конституційного права на захист і притягують до відповідальності. Це — позасудова, позазаконна і неконституційна дія з боку чинного президента. Це — порушення системи верховенства права. А коли представники влади ще й намагаються ігнорувати рішення Європейського суду з прав людини, вони перекривають шлях нашої держави до Європейського Союзу. Можу про це стверджувати як автор Закону про санкції, під яким стоїть мій підпис. Тому спроба притягнути «підстави», «основи» або будь-що інше є правовою безграмотністю і на сто відсотків порушенням українського законодавства. Це — руйнація системи права, коли за власною волею за 10 хвилин можна позбавити людину права, яке гарантоване Конституцією. Це вже схоже на авторитаризм, коли намагаються порушувати Конституцію або бути поза Конституцією.
📊Рейтинг Володимира Зеленського та слуг суттєво знизився після корупційного скандалу – щомісячні електоральні дослідження U electoral data project🏛 Голосування до Верховної Ради, перша пʼятірка:🔹 Партія Валерія Залужного — 21,8% (зростання з 18,5%)🔹 Партія Володимира Зеленського — 11,6% (спадання з 16,0%)🔹 Партія Кирила Буданова — 7,2%🔹 Європейська солідарність— 6,8% (зростання з 5,8%,)🔹 Азов (Пропокенко “Редіс”) — 5,8%🗳 Президенти: як змінився рейтинг?🔹 Володимир Зеленський — 20,3% (проти 24,3% у жовтні)🔹 Валерій Залужний — 19,1% (зростання з 16,4%).🔹 Кирило Буданов — 5,1%🔹 Петро Порошенко — 4,6%🔹 Олександр Усик — 3,6%📉У громадян також запитали, що вони думають про вектор руху України: 🔹53,2% вважають, що в цілому країна рухається неправильним шляхом🔹31,7% вважають, що в цілому країна рухається у правильному напрямкуРезультати опитування свідчать, що корупційний скандал пробився через «марафонне мислення» і похитнув позиції влади, але не тотально. На мою думку, це відбувається через інформаційну блокаду та засилля ТГ-каналів, які поза загальними відомостями не підкреслюють ті чи інші акценти. Тому ми бачимо , що рейтинг «ЄС» – яка під постійною загрозою переслідувань гризеться за демократію і правду – зріс на 1%, а політично неактивний Олександр Усик має 3,6% довіри.
Серед позітівно налаштованих громадян стало популярним розміщувати карту просування окупантів за 2023-2025 роки - мовляв дивіться як вони мало захопили.Опустимо адекватність такої оцінки, бо для когось Авдіївка, Селідове, Юнаківка, напівоточення Покровська і Гуляйполя, захід орків в Куп'янськ і Дніпропетровську область може і дійсно дрібниці - а з'ясуємо, чому вони не порівнюють з картою 2022 року?Бо якщо це зробти - то одразу стане зрозумілим, що при організованому супротиві ворог дійсно не пройшов би маршем по Півдню, не захопив Мелітополь, Бердянськ і ЗАЕС, одразу не оточив би Маріуполь, і не влаштував різанину і Бучі та Ізюмі.А бої точились би десь на Чонгарі та на кордонах, і тоді дійсно втрачали б "мало" - за вашою ж логікою так би і було, і велике питання чому не стало.Так що обережніше з порівняннями, бо якщо їх продовжити, то можна порівняти і динаміку окупованих/деокупованих територій в 2014-2019 - і побачити хто що насправді "здав".А поки на фоні пройобаного Міндічами тилу продовжуйте лицемірити як все "хуже нє стало" - побачите що буде ще за 2 роки. Це швидко.
Нещодавно у нас у гостях було два Романи — великий і малий. Один Роман — наш із Мариною племінник, заступник командира батальйону безпілотних систем «Хижаки висот». У війську з 2015 року майже безперервно — пройшов шлях від солдата до офіцера. Днями святкував свій день народження. Подарунки не просив — тільки техніку для свого батальйону. Другий Роман — син військового ССО, з яким ми регулярно бачимося, коли передаємо техніку частині його батька. Рома обожнює передачі, бо щоразу ми даємо йому посидіти за кермом екскаватора чи нової вантажівки. Цього разу і перший Роман, і другий сіли за броньований Land Rover. Хлопці дуже ним тішилися. Один, бо це чергова військова автівка, за якою йому дали посидіти. Інший, бо це евакуаційний автомобіль для його батальйону. Звісно, і «Хижаки висот», і Сили спеціальних операцій отримали від нас і інше необхідне забезпечення — оптоволокно та FPV-дрони, детектори дронів та РЕБи, генератори та зарядні станції і ще багато іншого. Радий був бачити, хлопці!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
​​😡 Валерій ПРОЗАПАС:Єрмак - "безпідставні звинувачення, які руйнують репутацію, можуть трапитися з будь-ким, і додав, що перед тим як робити висновки, слід дочекатися рішень судів і результатів розслідувань" (с)А, вибачте, які є рішення судів і результатів розслідувань "превентивних санкцій" проти Порошенка?Там і близько нема навіть натяку на те, що почуто на аудіозаписах НАБУ - але нікого чомусь не бентежить "руйнування репутації" - бо ви тут створили всрату росію, де своїм все, а іншим свавілля, навіть не закон.І якщо ви "нє зналі", що під вашим носом бізнес-партнери і ваші протеже мародерять мільярди, та ще і переводять "двушку в москву", то це на сьомому році моновлади - вирок всім, вам в першу чергу.Стара пісня про "детективну історію, вигадану від початку і до кінця" більше не проканає, щось забагато з вами відбувається таких історій, після яких країна в катастрофі.Може час запросити тих, хто буде "знати", а не ліпити продюсерську дічь? Тє.https://www.facebook.com/share/p/1BtTkSJYDu/
Я розумію, чому українці так перейнялися виборами мера Нью-Йорка. Коли у Штатах будуть парламентські вибори, ми взагалі спокій втратимо. А президентські навіть не уявляю як пережити, тут такі пристрасті вируватимуть, хоч би не повбивали одне одного. Вся країна опинилася у статусі безсилого діда, який активно коментує і дає поради молодим сусідам. Сам уже не може, але хоч дивлячись на людей, згадає як це колись було. Своїм дітям ми будемо розказувати про вибори на прикладі інших країн. Вони не зовсім віритимуть, що в Україні теж таке існувало. Як це, існувало життя до Зеленського? Як це, його могли не обрати? Як це, були інші кандидати? Що таке "кандидати" взагалі?Яка там у нас річниця перебування на посаді очікується, уже сьома? Зауважте, тема розблокування виборів у нас табу. Тут Конституція нерушима, неможливо зазіхнути. Жодних спроб започаткувати політичну дискусію, зібрати парламентарів для розв'язання колізії. Неможливо? Ну так голосуйте окремий пакет законів, щоб стало можливо. А не розвели квакаючу диктатуру болотного типу.Неможливо і все. Вони ж не ідіоти самі себе відривати від пожиттєвого раю. Добровільно Зеленський з Банкової не з'їде. Він збирається вічно рулити армією до останнього живого солдата, гарно їсти і добре спати, його дружина до кінця днів готова відкривати українські аудіогіди в усіх музеях світу, благо музеїв багато, і дбати про "ментальне здоров'я". Теж до останнього українця, очевидно. Як завжди, вся надія на американців, правда? Що вони якимось чином позбавлять нас цього щастя, хоч за допомогою авіаносної групи, як у Венесуелі. А доки Штати не втрутяться, так і будемо називати президентом коміка, який просто не хоче іти зі сцени.
Військові кажуть, що це — «жир»! Бо це — новенькі пилорами для ЗСУ. Особливо в захваті воїни Сил підтримки, яким стане набагато легше робити свою роботу. Зараз інженерні підрозділи активно займаються будівництвом фортифікаційних споруд. На жаль, їм немає від кого чекати на допомогу. Крім екскаваторів, які ми передаємо, та іншого обладнання, військовим потрібна дошка, якою обшивають окопи та капоніри. Нібито дрібниця, а скільки навколо цих дощок мороки і витраченого часу. Ми спростимо цей процес, тому веземо на фронт не одну і не дві, а п’ять пилорам. Це розв’яже руки не одній інженерній бригаді та дозволить нашим воїнам швидше окопатися. А від цього напряму залежать життя хлопців та дівчат. До того ж, не новина, що зима на носі, а це значить — час міняти шини. Бо кожен військовий знає, що по такому бездоріжжю, по болотах без доброї гуми не вигребти. Ми заздалегідь закупили декілька контейнерів болотних шин для пікапів, джипів, військових автівок на понад 1 млн євро.У цьому вантажі й наша відповідь на блекаут — два контейнери зарядних станцій. Бо не має ще й на це військовий витрачати свою зарплатню. «Фонду Порошенка» це коштувало ще 1 млн євро. Наша робота чесна і відкрита. Попри всі перешкоди, продовжимо допомагати нашим захисникам!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter