Source
ПП!: пора перемагати | Приклад перебування в польоті від обер-пропагндона ОПУ Сірьоні Івано...
299 Views/Reach
2025-03-05 10:21
Message №25341
Приклад перебування в польоті від обер-пропагндона ОПУ Сірьоні Іванова. Знаєте, що мене найбільше добиває у ЗЕботві? Ні, не в тупий ЗЕкті, яка співатиме оману ЗЕ навіть якщо того зловлять на педофилії. Що мене дивує в розумний частині ЗЕботів, здатних будувати причинно-наслідкові зв'язки (принаймні колись уміли - я бачив).Те наскільки слухняно вони понесли в маси темник спущений згори. Їх не вистачило зайти в Гугл, поцікавитися обсягами фінансування європейської безпеки з боку США та обсягами допомоги США Україні. Їх не вистачило порівняти ці кошти з обсягами розхідної частини бюджетів основних країн ЄС. І збагнути - Зеленський приречений полірування язиком дупу Трампа до 14-го квалітету чистоти поверхні. Але якщо раніше він міг це зробити буденно і непомітно, як Макрон, Стармер, Трюдо та Нетаньяху, то тепер Зеленський змушений полірування дупу Трампу публічно, після не менш публічного сеансу ламання. Україну це принизило і розчавило, бо тепер в особі президента України для всього світу ми стали терпілами. Трамп уже говорить про перегляд угоди по українських надрах, очевидно - у бік більш вигідний йому. Здобули? ЗЕботви не вистачило подивитися на крок вперед, збагнути все це і повестися адекватно. Вони волали як американський корабль може плисти услід за російським. А тепер змушені перевзуватися. Хоча припускаю ще один варіант. ЗЕботам, тим з них які при грошах, взагалі пофіг що нести в маси. Бо в Україні вони себе не бачать. Україна для них - лише зона заробляння бабла, а тільки-но під ногами запалає земля (як 24 лютого) вони просто відвалять за бугор де вже підготували собі запасні аеродроми. Ще й будуть звідти повчати нас патріотизму - я вже знаю такі істоти.Або вони залишаться під окупацією - в своїх садибах. І тоді ми невдовзі дізнаємося про таких осіб ба-а-а-агато цікавого.