Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПП!: пора перемагати
Added 24 May 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Number of subscribers: 2 712
Photos: 15,900
Videos: 1,120
Links: 11,900
Description:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Source

ПП!: пора перемагати | ​​Приклад перебування в польоті від обер-пропагндона ОПУ Сірьоні Івано...

Telegram community logo - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
299 Views/Reach 2025-03-05 10:21 Message №25341
​​Приклад перебування в польоті від обер-пропагндона ОПУ Сірьоні Іванова. Знаєте, що мене найбільше добиває у ЗЕботві? Ні, не в тупий ЗЕкті, яка співатиме оману ЗЕ навіть якщо того зловлять на педофилії. Що мене дивує в розумний частині ЗЕботів, здатних будувати причинно-наслідкові зв'язки (принаймні колись уміли - я бачив).Те наскільки слухняно вони понесли в маси темник спущений згори. Їх не вистачило зайти в Гугл, поцікавитися обсягами фінансування європейської безпеки з боку США та обсягами допомоги США Україні. Їх не вистачило порівняти ці кошти з обсягами розхідної частини бюджетів основних країн ЄС. І збагнути - Зеленський приречений полірування язиком дупу Трампа до 14-го квалітету чистоти поверхні. Але якщо раніше він міг це зробити буденно і непомітно, як Макрон, Стармер, Трюдо та Нетаньяху, то тепер Зеленський змушений полірування дупу Трампу публічно, після не менш публічного сеансу ламання. Україну це принизило і розчавило, бо тепер в особі президента України для всього світу ми стали терпілами. Трамп уже говорить про перегляд угоди по українських надрах, очевидно - у бік більш вигідний йому. Здобули? ЗЕботви не вистачило подивитися на крок вперед, збагнути все це і повестися адекватно. Вони волали як американський корабль може плисти услід за російським. А тепер змушені перевзуватися. Хоча припускаю ще один варіант. ЗЕботам, тим з них які при грошах, взагалі пофіг що нести в маси. Бо в Україні вони себе не бачать. Україна для них - лише зона заробляння бабла, а тільки-но під ногами запалає земля (як 24 лютого) вони просто відвалять за бугор де вже підготували собі запасні аеродроми. Ще й будуть звідти повчати нас патріотизму - я вже знаю такі істоти.Або вони залишаться під окупацією - в своїх садибах. І тоді ми невдовзі дізнаємося про таких осіб ба-а-а-агато цікавого.