Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПП!: пора перемагати
Added 24 May 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Number of subscribers: 2 712
Photos: 15,900
Videos: 1,130
Links: 11,900
Description:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Source

ПП!: пора перемагати | У Верховній Раді сьогодні цирк абсурду. Варто було там з'явитися підса...

Telegram community logo - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
395 Views/Reach 2025-02-14 10:36 Message №24946
У Верховній Раді сьогодні цирк абсурду. Варто було там з'явитися підсанкційному (незаконно) Петру Порошенко, як з ВР зникли всі служки. За ними - урядовці і спікер, зразу ж як їм стали ставити питання про санкції проти Порошенка. Тепер нардепи-служки плачуться в тік-токах, що кляті порохоботи їм працювати не дають.Ні, я служок цілком розумію. Вдавати з себе видимість демократії для Європи за ЗП депутата і бронь від ЗСУ - це робота мрії. Але. Держава не має зайвих коштів аби отримувати цих дармоїдів, від яких не залежить взагалі ні фіга.У нас є преЗЕдент-ЗЕзурпатор, що встановив рекорд десятиріччя з порушень Конституції власної країни. У нас є РНБО, яка готова впровадити санкції проти кожного, попри закони, Конституцію та КПК. Панове, яка Верховна Рада? Який від неї сенс? Що вона вирішує? На кой чорт потрібний орган, де влада має кричущу більшість і нездатна вислухати опозицію і домовитися з нею? Не бачу сенсу в роботі такого органу. Правильно робить ЄвроСолідарність що зриває цей вертеп.