Source
ПП!: пора перемагати | У Верховній Раді сьогодні цирк абсурду. Варто було там з'явитися підса...
395 Views/Reach
2025-02-14 10:36
Message №24946
У Верховній Раді сьогодні цирк абсурду. Варто було там з'явитися підсанкційному (незаконно) Петру Порошенко, як з ВР зникли всі служки. За ними - урядовці і спікер, зразу ж як їм стали ставити питання про санкції проти Порошенка. Тепер нардепи-служки плачуться в тік-токах, що кляті порохоботи їм працювати не дають.Ні, я служок цілком розумію. Вдавати з себе видимість демократії для Європи за ЗП депутата і бронь від ЗСУ - це робота мрії. Але. Держава не має зайвих коштів аби отримувати цих дармоїдів, від яких не залежить взагалі ні фіга.У нас є преЗЕдент-ЗЕзурпатор, що встановив рекорд десятиріччя з порушень Конституції власної країни. У нас є РНБО, яка готова впровадити санкції проти кожного, попри закони, Конституцію та КПК. Панове, яка Верховна Рада? Який від неї сенс? Що вона вирішує? На кой чорт потрібний орган, де влада має кричущу більшість і нездатна вислухати опозицію і домовитися з нею? Не бачу сенсу в роботі такого органу. Правильно робить ЄвроСолідарність що зриває цей вертеп.