⚽️ В дописах та інтерв’ю для медіа я часто згадую, що у Netpeak Group є власна футбольна команда, в якій грають співробітники наших компаній. В ній граю і я. Моя позиція на полі на сленгу називається «стовп».🧱 Стовп — це гравець, що працює спиною до воріт: він приймає передачі під пресингом, корпусом відтискає захисника, утримує м’яч, швидко віддає «стінку» або скидає під удар партнерам, а коли є секунда — розвертається й б’є сам.🥊 Щойно стовп приймає м’яч, у нього одразу летить кілька сотень кілограмів живої маси: його штовхають, виривають за футболку, луплять по ахіллах і намагаються «зламати» корпусом. Кожен дотик — мінібитва: коліна в спину, лікті в ребра, приховані підніжки. Якщо стовп устоїть — буде пас або удар. Його звичний стан — мати синці, які змінюють палітру частіше, ніж табло з рахунком, і водночас триматися на ногах, ніби вкорінений у землю.💼 Коли вчергове декілька футболістів старались усунути мене зі свого шляху, а я вирішував, кому зі своїх ефективніше передати м’яч, відчув, що ситуація нагадує робочу рутину. Будь-якому фаундеру, CEO, підприємцю/підприємиці знайомо, як то постійно знаходитись у тиску з усіх боків і при цьому продовжувати функціонувати.🏟 Робота стовпом в футзалі — це майже метафора життя підприємця: ти стоїш спиною до воріт-ринку, тримаєш «м’яч» ідеї під шаленим тиском конкурентів, які штурхають, б’ють і всіма силами намагаються вибити проєкт із рук; кожен твій дотик — це переговори, кожен синяк — черговий факап. Але поки ти втримуєш баланс та швидко роздаєш «паси» команді — бізнес рухається вперед, залишаючи суперників позаду.🤝 Ще важливо — «стовпа» завжди захищає його команда: страхує, допомагає виграти час, щоб той реалізував момент. Так само й у бізнесі — у підприємця має бути сильна команда, на яку можна розраховувати, делегувати задачі, яка «прикриє тил» у складні моменти й підхопить ініціативу. Без цього — ніяк.💪 «Стовп» — роль, яка вимагає сили, терпіння, витримки, вміння думати під тиском та командної взаємодії. Ось чому вона мені знайома — бо так часто почувається підприємець.📢 P.S. До речі, в нашої футбольної команди є аккаунт в Instagram. Підписуйтесь, вболівайте за нас!III > Ifollow: Instagram • Facebook • TikTok • Threads
Мій партнер Андрій Чумаченко, кофаундер Netpeak, запустив BASE — B2B-маркетингове агентство повного циклу. Це логічне продовження нашої 19-річної еволюції маркетингу в Netpeak Agencies Group: від точкових послуг до
маркетингу під ключ. Усе як при завантженні JPEG: спершу пікселі — тепер чітка картинка. Чому BASE — це не просто ще одне маркетингове агентство?У центрі — авторська методологія
DAR:
1️⃣ Discovery — глибоке занурення в бізнес. Спочатку стратегія, потім тактика.
2️⃣ Action — один відповідальний Senior-маркетолог. Від подкасту до CRM.
3️⃣ Reflexivity — регулярний перегляд цілей і підходів. Жодної інерції.Маркетолог від BASE — це коли:
🔹 Не «робимо, що сказали», а
визначаємо, що справді дасть результат.
🔹 Клієнт не почує «це не моя зона відповідальності», а маркетолог від BASE так і не подумає.
🔹 Метрики, аналітика, контроль, таблички, бізнес-задротство — як ми у Netpeak Group любимо.Кому найбільш корисно буде працювати з BASE?Засновникам та CMO B2B-компаній, які хочуть:
1️⃣ Вийти на нові ринки.
2️⃣ Структурувати маркетинг та перетворити робочий хаос у контрольований процес.Якщо ви готові протестувати BASE для своєї компанії, звертайтесь до нашого Business Development Manager Євгена Чумеля в Telegram або через E-mail:
[email protected]. Класно ми еволюціонували від «вивести сайт в топ по десяти пошуковим фразам» на Ніжинській, 32 :)III > I
follow: Instagram • Facebook • TikTok • Threads
19 років Netpeak GroupВід сьогодні Netpeak Group починає двадцятий рік свого життя. Мені хочеться відсвяткувати наш 19-й день народження, та світ навколо не дає приводів для свят. Хоча завдяки ЗСУ та СБУ перші дні червня – просто вогонь, погодьтеся! Але ми й не чекали свята і звикли до челенджів. Ми почали 19 років тому, коли над Україною нависала криза, – і кожен наступний виклик тільки робив нас міцнішими. Радість і свята – це не подарунок, а результат нашої праці, віри й команди.Зараз у нас відкриті 116 вакансій. Тож все несеться навіть при умовах, в яких ми, українці, знаходимось. За показниками ревеню у $ Netpeak Group зросла рік до року на 50% у 2023-му і на 76% у 2024-му. Все дуже бурхливо, за шо дякую кожному партнеру і кожному з 1600 співробітників.А ще наша команда People Ops щороку проводить опитування eNPS Survey, тобто вимірює загальний рівень задоволеності роботою в компанії, і цього року він підвищився на 2,2%: з 63,6% у 2024 до 65,8% у 2025.Невеличкий приклад, щоб ви розуміли динаміку подій. У квітні ми з Cepasa випустили на ринок платівку Netpeak Group, де на вкладиші була історія групи. Тоді найбільш актуальними даними було те, що у нас 25 компаній і найсвіжіша – Netpeak CoreHR, HRM система, яка допомагає компаніям автоматизувати та полегшити управління персоналом. Та вже за місяць інформація застаріла 🙂, бо вже з’явилась івент-агенція, яка робить нестандартні корпоративні заходи, та компанія select form, яка займатиметься створенням якісного та стильного корпоративного мерчу.Майже встигло застаріти 🙂 і нове відео УкрЮтубПроєкт про Netpeak Group. Мені приємно, що для висвітлення теми екосистем в бізнесі УкрЮтубПроєкт обрав саме нашу історію – історію Netpeak Group. Історію про те, як виглядає внутрішня культура й система прийняття рішень в групі, чому автономія – це не про ізольованість, а про довіру, і чому об’єднання – це не слабкість, а шлях до сили. Подивіться – відео надихає переосмислити, як будувати свої команди й бізнес.Ми завжди раді ділитися і історіями, і експертними знаннями:📚 Наш курс «Від початківця до експерта в ШІ» проходять вже 70 717 українців.📚 На моєму стислому курсі «Для менеджерів» – 20 656 студентів.Все це ми робимо, витрачаючи тільки свої ресурси, безоплатно. І, судячи з фідбеків, для багатьох це цінно. Тож будемо продовжувати.Кожне покоління – як нова версія прошивки людства. І кожне має шанс зробити світ трошки кращим. В новому поколінні на Netpeak Group чекають глобальні трансформації. Ми війдемо в нове 20-річчя з новою назвою. З любов’ю до перевірених принципів.Дякую всім, хто нас підтримує. Ми дійсно намагаємось бути корисними і ми точно вірні своїй місії.III > I
Яким має бути фаундер у 2025 році, коли криза — це вже не виняток, а правило? Відповідь на це питання ми шукали на community-події Mission Possible — ось повний запис. Експертка з особистого бренду Ксенія Мартовська грунтовно підготувала розмову і ми говорили на таки теми:→ Хто такий фаундер сьогодні: герой на виживання чи системний будівничий?→ Чому гіпотеза зараз важливіша за відповідь.→ Як будувати партнерства, де є довіра, амбіція і свобода.→ Коли запускати бізнес по-людськи, а коли — через хаос і інтуїцію.→ І чому навіть жартівливий канал у Telegram може бути MVP для перевірки ідей.🧠 Деякі тези з розмови:1. «Натхнення — це коли ти побачив щось і захотів діяти. Це нормально. Але, насправді, не треба чекати натхнення, щоб діяти. Професіонал будує системи, які працюють і без емоційних підйомів. Бо бізнес — це не спринт і навіть не марафон, це нескінченна естафета. І натхнення має бути радше побічним ефектом, а не двигуном».2. «Ми не працюємо з фаундерами, у яких “немає питань”. Нам цікаві ті, хто досі щось шукає, хто не задоволений, у кого є амбіція».3. «Ми не робимо класичного венчурного інвестування: не купуємо 10% і чекаємо звіту раз на місяць. Ми hands-on — або повністю в темі, або не заходимо. Якщо б інвестували, як венчур, — то тільки в стартап із двома або трьома фаундерами, бо один — це занадто великий ризик і ментально, і операційно.»4. «Якщо людина не може зробити просту задачу — навряд чи потягне складну. Getting Things Done — це не філософія, це практика повсякденності.»5. «Я намагаюся нічого не робити самостійно. Завдання фаундера — побудувати простір, у якому кожен процес має свого стейкхолдера. Якщо я берусь за щось сам робити ручками — значить, система ще недосконала, і треба її переробити, а не тягнути все на собі.»follow: Instagram • Facebook • TikTok • Threads
Шукаємо СЕО та COO для напрямку корпоративної соціальної відповідальності.Мало хто знає, але у Netpeak Group вже 10 років працює окремий напрям корпоративної соціальної відповідальності — і він має назву «Моє Місто».За цей час команда проєкту:✅ Допомогла зібрати майже 82 млн грн для 218 ініціатив. ✅ Завдяки програмам дофінансування підтримала 11 проєктів на понад 10 млн грн.✅ Провела 4 акселераційні програми для громадських організацій, які зібрали ще понад 2,8 млн грн.✅ За підтримки підтримки Мінцифри створила перший і наразі єдиний в Україні освітній серіал: «Краудфандинг: як зібрати кошти на свій проєкт?» розміщений на Дія.Освіта.І це не просто числа, а конкретні зміни в житті громад, а саме:🟢 Відбудовані укриття та облаштовані безпечні простори залишаються у користуванні громад (проєкти «Відновлення майстерень для людей з інвалідністю», «Тепла оселя»).🟢 Підтримка ветеранів допомагає покращити їх інтеграцію в цивільне суспільство і подальше працевлаштування (проєкти «Від болю до волі», «Дайвінг реабілітація»).🟢 Освітні проєкти дозволяють людям отримати нові навички, які вони застосовують для працевлаштування (проєкти «Жіночий хаб «Перехрестя», «"ХА!" / Харківська академія лікарняної клоунади»).🟢 Підтримка гуманітарних програм для дорослих та дітей ВПО сприяє їхній адаптації та покращенню психоемоційного стану (проєкти «Дерев’яна майстерня», «Безкоштовні обіди для ВПО»).🟢 Системні ініціативи з підтримки безпритульних тварин сприяють зменшенню їхньої кількості на вулицях (проєкти «Врятуй пухнастиків від голоду на деокупованих територіях», «Безпритульний ≠ залишений напризволяще»).🟢 Освітні проєкти забезпечують сталий розвиток молоді та дітей (проєкти «Різні і круті», «Твоє життя — твій вибір»).І вся ця величезна робота — руками невеличкої, але відданої команди. У цьому відео — саме вони. І я щиро дякую кожному, хто причетний, а особливо — Сергію Лукачку, який управляє цим процесом з великою емпатією та відповідальністю.❗️📩 «Моє Місто» росте і розвивається, тому команда планує запуск опікунської ради, до якої увійдуть підприємці, меценати, благодійники та експерти. Мета — разом побудувати сильну, самозарадну інституцію, що допоможе розвивати регіони зсередини. Якщо вам цікаво долучитися — напишіть Сергію Лукачку.‼️І наостанок. Ми шукаємо СЕО та COO для 31 Group у Києві — людей, які зможуть вивести проєкт на новий рівень. Ми мріємо, щоб «Моє Місто» стало національним проєктом, яким пишатиметься кожен українець.Тож якщо ви:1. Людина-система, яка з хаосу вибудовує порядок,2. Працьовита й віддана своїй справі,3. Маєте щире бажання зробити країну кращою,4. Вже маєте досвід роботи в НГО або великих проєктах — подавайтеся на вакансію СOО або CEO.🎁 Щоб було більше бажаючих: я особисто надам бонус у 3000 у.о. тому, хто приведе людину, яка пройде фінальне інтерв’ю на цю роль.Що робити:1. Нехай ваш кандидат подається на вакансію та вказує у формі, що прийшов від вас.2. Або надішліть контакт сорсеру, що веде обидві вакансії. Бо великі зміни творяться гуртом 🫰🏻follow: Instagram • YouTube • Facebook • TikTok • Threads
Запис розмови з редакцією Forbes Ukraine у межах програми Business Breakfast. Тема: чи роблять АІ-технології бізнес розумнішим?Моя відповідь лаконічна і однозначна: так. Розумнішим, швидшим, ефективнішим. 🔗 Тут повне відео інтерв’ю на YouTube.🔗 Тут текстова версія розмови.А нижче наведу кілька тез із розмови, якщо хочете зрозуміти, про що саме ми говорили:🧠 ШІ — це екзоскелет для менеджера. ШІ дозволяє розумній людині ставати ще ефективнішою. Ми не боїмося, що це «розм’якшить» команду, зробить її такою, що вона розучиться мислити чи буде лінитись. 📉 Наша ШІ-система для рекрутингу скорочує нашу воронку, ускладнює нам підбір, але дозволяє брати найкращих. І в довгостроковій перспективі це набагато цінніше. До речі, ось тут я фіксував результати використання AI в наймі.📚 Я регулярно кидав чат-ботам уривки тексту для критики, оцінювання і пошуку слабких сторін. Це безкоштовні експерти, яких гріх не використовувати.🏗 Netpeak Group = понад 30 компаній і продукти на ШІAI-супервайзер у Ringostat, чат-бот Wave у Academy Ocean, AI-HRM-система CoreHR — наші нові продукти стають не просто помічниками, а частиною операційної системи бізнесів клієнтів.🌀 Ребрендинг Netpeak Group у Fractal Group. Так, ми плануємо змінити назву. Так, ми зависли з логотипом. Так, усі вже знають, як ми будемо називатися — це можливо найдивніший підхід до ребрендингу, але по-іншому в мене не виходить :)Дякую редактору-засновнику Forbes Ukraine Володимиру Федоріну за розмову, а журналісткам Любі Балашовій і Тасі Мельник за влучні питання.follow: Instagram • Facebook • TikTok • Threads
💼 Як найняти асистента? Для значного підвищення продуктивності всім менеджерам, а особливо топам, я раджу найняти асистента (якщо є на те фінансова можливість). У нас траплялись випадки, коли CEO шукав операційного директора компанії (COO), але знайшовши асистента, вивільняв стільки часу, що потім відмовився від ідеї найму COO. А стається це тому, що асистент забирає на себе частину персональних і рутинних робочих завдань керівника. Також маємо в практиці групи кейси, де асистент розвивався до рівня проджект-менеджера та навіть повноцінного операційного директора. Тобто спочатку він вивільняв час керівника, а згодом брав на себе деякі його цілі.У нашого консалтингового агентства Netpeak Core є окремий внутрішній сервіс асистентів. Для будь-яких задач: купити подарунок, полагодити годинник, встановити фільтр для води вдома, знайти няню або квартиру в оренду — будь-що. Гіпотеза в тому, що СЕО компаній групи, яки користуються цим сервісом, завдяки цьому матиме більше вільного часу. Але зараз я саме кажу про персонального асистента, тому що працювати зі своїм виділеним асистентом значно зручніше і перспективніше.Я описав алгоритм пошуку персонального асистента для себе в уроці «Як знайти час, коли його немає, і як бути більш продуктивним?». Але ця порада настільки важлива, що я виокремив її в окреме відео. Впевнений, для багатьох топів мій досвід стане в нагоді. Нагадаю, що на моєму YouTube-каналі вже є 6 повних відеоуроків з курсу (загалом їх буде 10):1. Про софт скіл «Мені більше за всіх потрібно»2. Як і навіщо правильно писати actionable фолов-ап?3. Скіл «рахувати всі інновації в грошовому еквіваленті» (фреймворк ROAIP) 4. Як знайти час, коли його немає, і як бути більш продуктивним5. Як знаходити натхнення та звідки черпати позитивну енергію?6. «Як ставити цілі?». 📚 Безкоштовний онлайн курс — тут.📘 Передзамовлення книги — тут.follow: Instagram • Facebook • TikTok • Threads
40!Вдячний батькам – за дар життя.Вдячний Збройним силам України – за можливість жити далі.Вдячний кожному, хто «поруч» – у всіх сенсах: родині, друзям, партнерам, клієнтам, колегам і просто добрим людям.Дякую тим, хто надихає, заряджає енергією та дає сили створювати нове і вдосконалювати вже зроблене.Привітання та подарунки приймаю на банку для корпусу «Хартія».Думав, що написати, але минулий рік життя пройшов під гаслом «бути корисним». Тож вирішив так провести і День народження – зустрічайте принципи, які я вивів за 19 років роботи. Виходить, що це принципи майже за половину життя, яке присвятив своєю найулюбленішій справі – Netpeak Group. Попереду ще багато роботи – тож я продовжу.А вам дякую, що читаєте, шерите і підтримуєте мої ініціативи акумулювати і розповсюджувати свій досвід.🔖 Структурована версія всіх коротких уроків доступна в моєму онлайн-курсі – реєстрація за посиланням. 🔖 А передзамовити книгу «Для менеджерів» ви можете тут.follow: Instagram • Facebook • TikTok • ThreadsIII > I
🎶 Реалізував давню мікромрію — нарешті відіграв свій перший DJ-сет.У школі я мав правило: спершу робота — потім розваги, хоча всі друзі робили навпаки (спершу гуляли, а потім бралися за домашку). Тож коли я виходив у двір, це був уже пізній вечір, і майже всі йшли додому :) Такий собі «розсинхрон».Але я просто не міг спокійно відпочивати, не знаючи, скільки часу піде на завдання і чи встигну все зробити. Тому мені завжди було важливо спершу завершити справи — і тільки потім дозволяти собі відпочинок. Цей принцип лишився зі мною й у дорослому житті. Саме тому багато мікромрій я реалізовую лише зараз — коли «домашка зроблена». Вдалося більш-менш налагодити роботу Netpeak Group і забезпечити її стабільний розвиток навіть без моєї постійної участі. І тепер я можу дозволити собі щось більше, ніж лише роботу.Звідси — перша поїздка кататись на борді, перші треки, перша платівка. А тепер — і ще одна ціль підкорена: виступ з власним DJ-сетом. І не в межах Ice Trash Party, які ми успішно організовували після одеських конференцій, а з музикою, яку я дійсно сам би хотів чути на вечірках.Дякую Ромі Кримському — фаундеру школи Closer Connection — за те, що не просто навчив мене грати, а й підготував до всіх можливих форс-мажорів. І вони, власне, й трапилися 😅Тричі переставали зчитуватись файли з флешки. Лінк між сидюками взагалі не працював. Кілька разів флешка просто не завантажувала треки, які я планував ставити. Словом — весело отримати всю цю купу проблем на першому DJ-виступі :)Але, здається, ніхто нічого не помітив. Судячи з фідбеків — усе пройшло круто. Не так круто, як я ще зроблю (без усіх цих технічних приколів), але вже так, щоб почути: «це було супер». Грав музику, як і мріяв колись — насичену, заряджену, енергійну, драйвову. Здається, я знайшов свій стиль.Дякую всім, хто прийшов попри дощ і холод. Хто б міг подумати, що 10 травня може бути так холодно :) Коротше, багато чого було проти мого DJ-дебюту — але він стався :) Дякую за всі теплі слова, фідбеки і просто за те, що були поруч. Це неймовірно цінно. Багато хто питав, коли буде наступний сет. Не знаю. Але точно знаю одне: це був лише перший виступ. І точно — не останній.А поки — хочу запам’ятати цей момент. Тож залишаю цей допис собі на пам’ять. Ура! 🎶follow: Instagram • Facebook • TikTok • Threads
💸 Netpeak передає 1,5 мільйона гривень прибутку від Telegram Ads на підтримку Superhumans.Продовжуємо підтримувати медичний центр Superhumans, який надає високотехнологічну допомогу людям, що втратили кінцівки внаслідок війни. Робимо новий благодійний внесок — 1,5 мільйона гривень.На початку 2024 року група диджитал-агентств Netpeak стала першим офіційним реселером Telegram Ads в Україні. Тоді ми публічно зобов'язалися до самої перемоги спрямовувати весь прибуток від реселерства у фонди з прозорою звітністю.У липні 2024 року за підсумками перших шести місяців роботи ми перерахували Superhumans — 1 360 000 гривень на компоненти для протезування, а цього разу донатимо ще 1,5 млн грн, з яких 1 000 000 грн піде на облаштування нової сучасної палати для пацієнтів центру, а 500 000 грн — на реконструктивну хірургію для постраждалих від війни.Дякую нашій команді в Netpeak Agencies Group, особисто СЕО та партнеру NAG Дмитру Скляру, засновнику Superhumans Андрію Ставніцеру, CEO Superhumans Center Ользі Руднєвій і всій команді центру протезування за неймовірну роботу. Дякую і тим, хто обирає Netpeak як партнера — саме завдяки вам ми можемо підтримувати такі ініціативи.P.S. Також нагадаю, що Netpeak Group запустила Advio — платформу, яка дозволяє малому бізнесу та фрилансерам за 15 хвилин самостійно запускати рекламу в Telegram Ads. Про це детальніше у дописі. III > Ifollow: Instagram • Facebook • TikTok • Threads