Source
Артем Бородатюк | Друзі, готую для вас два DJ-сети зовсім скоро!Якщо ви були на тусовках...
4 840 Views/Reach
2026-05-08 06:49
Message №1574
Друзі, готую для вас два DJ-сети зовсім скоро!Якщо ви були на тусовках і Ice trash party — то я диджеїв жартома :). А ось тепер — серйозне :). 1️⃣ 15 травня граю в Brukxt з GARNO TAK та ТНМК. Квитки коштують від 300 грн — всі кошти будемо донатити на Хартію. Починаємо о 18:00. Я граю з 21.00. Квитки тут. Купуйте вже, тому що є ліміт по кількості. 2️⃣ 17 травня граю з Cepasa в Kureni. Звучання буде трошки легше, більш мелодичне, але ціль на танцпол — щоб ніхто не міг не танцювати :). До речі, очікуйте треки з мініальбому Promin'. Початок події о 19:00. Квитки від 500 грн тут. Граємо сет з 21.00.3️⃣ І ще тепер я є на платформі Bandsintown та у спільноті Resident Advisor, присвяченій електронній музиці, клубній культурі та диджеям. Зареєстрував акаунти, пройшов верифікацію. Мені подобається грати, тож буду потрошки розвивати цей напрям своєї творчості (підприємництво я теж вважаю творчістю).Буду радий бачити на найближчих виступах, а кому не вдасться на ці дати, то підписуйтесь на профілі, щоб першими дізнаватися про нові релізи та виступи.- - - В принципі за рік вміння диджейства я виступав як DJ повноцінно поки тільки два рази: на своєму випускному у Closer Connection 10.05.25 і у Bryk в Одесі 30.08.25. Фрагменти є у хайлайт. Хотілося б приділяти музиці трошки більше місця в моєму житті, тому радий, що аж два дні 15 і 17 травня матиму нагоду зануритися в те, що люблю робити. До зустрічі!▫️Spotify ▫️Soundcloud ▫️Apple Music ▫️Айс слухає p.s.Мене часто запрошують десь пограти, щоб я привів свою тусовку — мені це не цікаво. Але якщо ви вже бар / організатор, який збирає тусовку з якісною електронною музикою — мені цікаво виступити, запрошуйте!III > Iask: artemborodatiukbot buy: «Книга Для менеджерів»join: managers communityfollow: TikTok • Instagram • Facebook • YouTube • Threads • Speka • Вакансії • BDM