Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - «Разом – ми сила!»
Added 14 Jul 2024

«Разом – ми сила!»

@amkrprof
Number of subscribers: 176
Photos: 1,870
Videos: 7
Links: 556
Description:
Інформаційний канал первинної профспілкової організації ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

👥 Number of subscribers

176
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: -2

👁️ Average views per message

152
Average/Day:: 168
Average/Week:: 192
ERR: 86.36%

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Як інформує управління праці та соціального захисту виконкому населення Металургійної районної у місті ради, 25 лютого 2026 року Кабанет Міністрів України ухвалив постанову «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткові заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2026 році» №236. 📃Згідно з Постановою з 1 березня 2026 р. проведено перерахунок пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні у розмірі 1,121.🧮Для окремих категорій пенсій, призначених у 2021–2025 роках за зверненнями до 31 грудня 2025 р., передбачено додаткові коефіцієнти збільшення.📈З метою посилення соціального захисту також встановлено щомісячні доплати для певних категорій пенсіонерів. 💳Докладніше читайте на нашому сайті:https://amkrprof.org.ua/news/z-1-bereznya-2026-roku-proindeksovano-pensii-ta-strakhovi-viplati
Про притаманні українським жінкам працьовитість, сумлінність та старанність у роботі, здатність із запалом віддаватися обраній справі, не тільки не виказуючи втоми, а й зберігаючи привабливу жіночність і зовні, і в душі, - начувані в усьому світі. Але одна річ – чути, а зовсім інша – працювати поряд з такими жінками та мати можливість висловлювати свою повагу та захопленість їхньою завзятістю в роботі при живому спілкуванні з ними! 👷‍♀️👍Ось, візьмемо, наприклад, коксовий цех коксохімічного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Як повідомив голова діючого там цехкому ПМГУ Сергій Сичов, на сьогодні в цеху налічується 68 жінок, що працюють переважно машиністками, тунельницями, кабінщицями-кантовщицями, тобто є представницями тих робітничих професій, яким з огляду на виконувану ними роботу точно не завадило б мати, та би мовити, підвищену «жароміцність». Та, схоже, що зазначений нюанс, пов'язаний з умовами праці, жінок з коксового аж ніяк е бентежить.🙋‍♀️На власному прикладі вони без зайвих слів добре пояснюють: ну, і хай виробництво тут є в прямому сенсі «гарячим», хіба то проблема для людини, у якої є внутрішній вогник і стійке прагнення підтримувати його в собі, не дати йому згаснути за будь-яких життєвих обставин? В цьому можна було легко пересвідчитися познайомившись під час нещодавніх відвідин коксового цеху з бригадою тунельниць газової групи коксових батарей №№ 3-4. Ось вони перед вами нижче на фото: Євгенія Сінякіна, Надія Вовк, Валентина Бокарєва, Катерина Гарус, Ірина Добровольська та Лучіка Дишкант.⤵️Але, звісно, особливе враження на автора цих рядків справила зустріч зі справжньою старійшиною жіночої частини трудового колективу коксового цеху - Ольгою Жилою. Нагадуємо, що в цьому році відзначається 90-річчя від початку роботи КХВ, так ось майже половина трудової історії названого виробництва пройшла на очах Ольги Танасіївни! 👏 «Дуже люблю я свою роботу!», - поділилася наша співрозмовниця, яка працює …водієм автонавантажувача! 💕Докладніше читайте на нашому сайті:https://amkrprof.org.ua/news/koli-robota-nadikhae
В 2025 році ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», звернувшись до генерального директора підприємства Мауро Лонгобардо, підняла питання щодо нагальної потреби в ремонтах на деяких об’єктах санітарно-побутового призначення, розташованих на різних виробництвах. І в адміністрації підприємства дослухалися до доводів профспілкової сторони: рішення про проведення ремонтів було прийнято і необхідні для того кошти – виділені. 📧🧮Таким чином, серед інших об’єктів, в поточному році, що зараз добігає кінця, «дочекався» на такий потрібний ремонт і санітарно-побутовий корпус №5 коксохімічного виробництва. Зокрема, там виконали необхідні ремонтні роботи в душових бань на двох поверхах – першому та другому.🚿За словами механіка спеціалізованого ремонтного цеху КХВ Олександра Головіна, коксохіміки дуже вдячні за допомогу у вирішенні цього питання ПО ПМГУ та її голові Наталі Маринюк, яка особисто, разом з іншими представниками профкому підприємства, відвідувала СПК-5, щоб ознайомитися зі станом його душових. Саме після цього Профспілка ініціювала перед вищим керівництвом підприємства включення санітарно-побутового корпусу №5 КХВ до переліку об’єктів, де потрібні негайні ремонти. І в ПО ПМГУ не стали вважати свою місію вичерпаною після того, як змогли, як то кажуть, вибити гроші на ремонт в СПК-5. 🤝👍Як зазначив Олександр Головін, хід розпочатих там ремонтних робіт весь час поки вони тривали, а це близько чотирьох місяців аж до повного їх завершення в середині грудня 2025 року, перебував під постійним контролем представників Профспілки, насамперед, профкому ПМГУ КХВ та його голови Віктора Сідляра.🔍Що ж змінилося в душових СПК-5 в результаті ремонту?➡️Про це читайте на нашому сайті:https://www.amkrprof.org.ua/news/remont-yakiy-iniciyuvala-profspilka
АВТОНОМНЕ» ТЕПЛО ДЛЯ КОКСОХІМІКІВНещодавно ми розповідали, як енергетики-арселорівці, що працюють в підрозділах енергетичного департаменту підприємства, добре впоралися з позаплановим завданням, яке полягало в забезпеченні стабільного електропостачання для будівлі поліклініки металургійного виробництва. На цей раз відзначимо професіоналізм енергетиків з коксохімічного виробництва. Свій високий професійний рівень вони продемонстрували, успішно виконавши проєкт зі створення на КХВ автономної системи опалення.💪👷Як розповіли начальник енергетичного цеху коксохімічного виробництва Олександр Мельников та начальник дільниці пароводопостачання названого цеху Дмитро Хворостинін, раніше теплофікаційну воду для системи опалення на КХВ подавали з сусіднього – металургійного – виробництва. Але директор КХВ Микола Галушкін подав ідею: з метою більш раціонального використання енергоресурсів та запобігання невиправданим втратам тепла запровадити на коксохімічному виробництві автономне опалення, яке б функціонувало, так би мовити, за принципом повного самозабезпечення.🆗І цю ідею енергетики КХВ змогли успішно реалізувати на практиці. З потрібними для того роботами добре впоралися працівники двох дільниць енергоцеху - пароводопостачання та з ремонту енергетичного обладнання і газопроводів. При цьому майже все необхідне для створення автономної системи опалення знайшли на підприємстві, тобто обійшлися без дороговартісних закупівель. ‼️Таким чином, на КХВ зробили дуже корисну справу, позитивний результат від якої можуть оцінити всі працівники коксохімічного виробництва, відчуваючи як потеплішало на їхніх робочих місцях та у відвідуваних ними приміщеннях санітарно-побутового призначення.👍Докладніше читайте на нашому сайті:https://www.amkrprof.org.ua/news/avtonomne-teplo-dlya-koksokhimikiv
22 грудня в Україні відзначають своє професійне свято працівники енергетики та електротехнічної промисловості.🎇В умовах нинішньої війни, коли об’єкти української енергетики масово потрапили під ворожий приціл і постійно зазнають з боку агресора руйнівних терористичних атак, енергетикам в нашій країні випало зіткнутися з дуже серйозними викликами. 💥Повною мірою відчули це на собі і працівники підрозділів енергетичного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та їхні колеги, що працюють за енергетичними спеціальностями в інших департаментах та підрозділах підприємства. 👩‍🔧🧑‍🔧Вже неодноразово від початку війни енергетикам-арселорівцям доводилося складати вкрай непрості іспити на професійну майстерність в ситуаціях блекаутів, які загрожували аварійною зупинкою виробництва на підприємстві з непередбачуваними наслідками. Але наші енергетики завжди були на висоті: і сьогодні вони належно справляються зі своїм відповідальним завданням з енергозабезпечення підприємства. 💪«Всі блекаути були для нас дуже серйозними випробуваннями, - говорить Сергій Пархоменко, директор енергетичного департаменту-головний енергетик управління енергетичного департаменту підприємства. – Та наші працівники доклали всіх зусиль, щоб підприємство не втратило жодного активу, зберегло всі свої виробничі потужності. І зі своєю задачею ми впоралися на сто відсотків, підтвердивши, що колектив нашого департаменту складається з дуже висококласних фахівців, справжніх майстрів своєї справи. З нагоди професійного свята хочу подякувати кожному з наших працівників за самовіддану сумлінну працю в нинішніх нелегких умовах. 🤝Бажаю всім завжди бути зі світлом, теплом та водою, завдячуючи за це українським енергетикам, а найголовніше - мирного неба над головою, щоб якнайшвидше наша країна повернулася до мирного життя, відстоявши свою незалежність».🌅Зазначимо, що нинішня надважка ситуація у вітчизняній енергетиці з багатогодинними відключеннями електропостачання для значною кількості споживачів нещодавно «влаштувала» для колективу енергетичного департаменту підприємства черговий іспит на професіоналізм, з яким наші енергетики з честю впоралися. Мова йде про вирішення проблеми з електропостачанням будівлі поліклініки металургійного виробництва медичного центру підприємства. 🏢Від 16-го грудня поліклініка може приймати відвідувачів, незалежно від графіків відключення світла, що діють у місті. І це дуже важливо, враховуючи, що після новорічних свят на підприємстві має відновитися проведення періодичних медичних оглядів для працівників, яке, зазвичай, триває майже весь рік.👩‍🔬🧑‍🔬ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлює подяку всім, хто взяв участь у забезпеченні надійного електропостачання для поліклініки металургійного виробництва.👏🤝Докладніше читайте на нашому сайті: https://www.amkrprof.org.ua/news/nay-bude-svitlo
Увага! ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголошує конкурс - «Цей рік запам’ятався…»👩🧑Пропонуємо учасникам нашого конкурсу назвати одну найбільш приємну та пам’ятну подію, що сталася в їхньому житті протягом нинішнього року. Це може бути, наприклад, цікава подорож, участь у якихось змаганнях, конкурсах, фестивалях, вступ до нового навчального закладу і таке інше. 🚣🤹‍♀️🚴‍♀️🤸🏆🥇Може вдалося чогось нового навчитися, або здійснилася якась мрія? До короткого опису пам’ятної події потрібно додати своє фото (бажано, з нею пов’язане), або коротке відео.💁‍♀️💁📷📹Все це надсилайте на електронну пошту [email protected] з 10-го по 30-е грудня 2025 року. Надіслані на конкурс матеріали будуть відразу публікуватися на сторінці ПО ПМГУ у Facebook (www.facebook.com/amkrprof). Призери конкурсу, на яких очікують призи від ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», будуть визначені за кількістю набраних лайків. 🎉🎁👍Тож активно підтримуємо учасників конкурсу! Бажаємо всім успіху! Ділимося позитивом, щоб додати світла в наше нинішнє життя!💞☀️Докладніше про умови конкурсу читайте на нашому сайті:https://www.amkrprof.org.ua/news/uvaga-po-pmgu-pat-arselormittal-kriviy-rig-ogoloshue-konkurs-cey-rik-zapamyatavsya
Щороку 3-го грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з обмеженими можливостями (з інвалідністю).👨‍🦽👩‍🦯Є люди з інвалідністю і серед наших спілчан. В ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» добре про це пам’ятають. Тому до 3-грудня згідно з рішенням Президії первинки 126 спілчанам, що є ветеранами підприємства та мають інвалідність, надано разову матеріальну допомогу в розмірі 400 грн. кожному. 💳Виплату такої ж за розміром матеріальної допомоги передбачено і для 43-х працівників-інвалідів Криворізького учбово-виробничого підприємства УТОС, які перебувають на обліку в цеховій організації ПМГУ.🧮Зазначимо, що про людей з обмеженими можливостями в ПО ПМГУ потурбувалися і при укладанні в минулому році чинного на сьогодні Колективного договору ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». В ньому передбачена (пунктом 6.17) виплата до Міжнародного дня людей з інвалідністю одноразової матеріальної допомоги в розмірі 600 грн. особам з інвалідністю, які перебувають на обліку в Раді ветеранів підприємства.📙
За багаторічною доброю традицією в ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і цього року подбали про солодкі подарунки до Дня Святого Миколая для дітей так званої особливої категорії, чиї батьки або опікуни є членами ПМГУ.🎁25-го листопада розпочали видачу цих подарунків, яка триватиме до 19-го грудня. ▶️🏢Місце видачі: профком ПО ПМГУ, кабінет № 11, другий поверх будівлі Академії АрселорМіттал в Україні (вул. Криворіжсталі, 1).⏱️Графік видачі: з понеділка по четвер, з 08:00 до 16:00.🕰️Для отримання подарунку при собі необхідно мати: ‼️* профспілковий квиток (для працівників підприємства),* у випадку, якщо подарунок отримує не працівник підприємства (наприклад, якщо батько загинув або перебуває в полоні), необхідно пред’явити паспорт.Як зазначили в комісії молодіжної політики, культурно-масової, спортивної роботи та оздоровлення ПО ПМГУ, яка займається цією справою, в цьому році подарунки мають отримати 229 дітей. Це - згідно зі списками, складеними цеховими та дільничними комітетами первинки.💁‍♀️💁🧾Нагадуємо, що до особливої категорії відносять дітей віком від одного до до 16-ти років, а саме: 👩‍🦰🧑‍🦰- дітей, які мають інвалідність з дитинства, або внаслідок серйозних захворювань,- дітей, які перебувають під опікою,- дітей працівників підприємства, які загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві,- дітей працівників підприємства, які загинули захищаючи Україну як учасники бойових дій під час воєнного стану, що зараз триває, або раніше – в період проведення АТО-ООС на Донбасі.- дітей, батьки яких вважаються зниклими без вісти, або потрапили у ворожий полон, виконуючи конституційний обов’язок із захисту Вітчизни.
Як ми вже повідомляли на початку цього тижня в Технологічному фаховому коледжі, який є відокремленим структурним підрозділом Державного університету економіки та технологій (ДУЕТ), провели захід, присвячений Міжнародному дню студентів. 👩‍🎓🧑‍🎓🎉Його організаторами виступили адміністрація та цехком ПМГУ коледжу за підтримки ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Так, саме за кошти, виділені первинкою за рішенням її Президії, були придбані солодкі призи для заохочення студентів коледжу, які відзначаються не тільки успіхами в навчанні, а й активною участю в житті своєї «альма матер», долучаючись до різних громадських заходів, акцій та проєктів.🧇🍩Церемонію вручення призів провели в.о. директора коледжу Віктор Легун, заступник директора з навчально-виховної роботи Юрій Горностаєв та голова цехкому ПМГУ коледжу Тамара Маковська.🤝👏Як розповіла Тамара Маковська, цехова організація ПМГУ, що діє у ВСП «ТФК ДУЕТ», на сьогодні об’єднує в своїх лавах 600 студентів-спілчан, це переважно ті хлопці та дівчата, що вступали до коледжу на денну форму навчання на бюджетні місця. 🙋‍♀️🙋Від початку нинішнього навчального року за підтримки ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у коледжі було проведено вже кілька масових заходів для молоді, яка там навчається. У вересні у коледжі організували Спартакіаду серед студентів-першокурсників, переможців та призерів якої відзначили призами від Профспілки. У жовтні призи від Профспілки стали нагородою для кращих студентських команд за підсумками конкурсу «Козацькі розваги», який присвятили Дню Українського козацтва.⛹️🪘🎤Докладніше читайте на нашому сайті:https://www.amkrprof.org.ua/news/studentske-zhittya-ce-ne-tilki-navchannya
Наш спілчанин Олег ВУФКО працює залізничником вже рівно 25 років, і весь час на одному місці – в залізничному цеху №2 нинішнього ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».🚉За словами Олега, коли він прийшов на роботу в ЗЦ-2 в 2000-му році, йому дуже пощастило з наставниками. Вдячний він за науку двом досвідченим машиністам тепловоза – Петру Агофоннікову та Сергію Гусєву. Виявилися вони настільки гарними вчителями, що, завдяки їм, йому вистачило одного року, який він пропрацював помічником машиніста, щоб набратися необхідних знань та успішно скласти іспит на машиніста. 👨‍💼Тоді йому тільки-но виповнилося 20 років, а він вже здобув право самостійно здійснювати керування локомотивом, маючи посвідчення машиніста, - не без гордощів згадує Олег ті часи.👷 «Знаєте, що я кажу молодим хлопцям, які сьогодні поповнюють наш колектив? Може ви і знайдете роботу з більшою зарплатою, але, якщо ви хочете бути залізничниками, то і в роботі у нашому цеху є свої плюси, - поділився Олег. – Наприклад, приємно бачити, як у нас на підприємстві дбають про поліпшення умов праці та виробничого побуту. Для працівників нашого цеху позитивні зміни в цьому відношенні, як я вважаю, мають бути очевидними. 👍Ще один очевидний плюс для наших працівників - це підтримка з боку нашої Профспілки – ПМГУ, до якої я вступив відразу, як тільки почав працювати на комбінаті. Що значить бути членом ПМГУ, які це переваги дає у порівнянні з іншими профспілками, котрі свого часу теж намагалися створити свої осередки у нашому колективі, наші хлопці особливо оцінили в умовах нинішньої війни. Коли розпочалася масова мобілізація, то виявилося, що тільки ПМГУ здатна допомагати своїм спілчанам, призваним на військову службу». 🪖Докладніше читайте на нашому сайті:https://www.amkrprof.org.ua/news/zrobiv-u-molodosti-virniy-vibir