Source
«Разом – ми сила!» | АВТОНОМНЕ» ТЕПЛО ДЛЯ КОКСОХІМІКІВНещодавно ми розповідали, як енергети...
168 Views/Reach
2025-12-26 08:21
Message №2278
АВТОНОМНЕ» ТЕПЛО ДЛЯ КОКСОХІМІКІВНещодавно ми розповідали, як енергетики-арселорівці, що працюють в підрозділах енергетичного департаменту підприємства, добре впоралися з позаплановим завданням, яке полягало в забезпеченні стабільного електропостачання для будівлі поліклініки металургійного виробництва. На цей раз відзначимо професіоналізм енергетиків з коксохімічного виробництва. Свій високий професійний рівень вони продемонстрували, успішно виконавши проєкт зі створення на КХВ автономної системи опалення.💪👷Як розповіли начальник енергетичного цеху коксохімічного виробництва Олександр Мельников та начальник дільниці пароводопостачання названого цеху Дмитро Хворостинін, раніше теплофікаційну воду для системи опалення на КХВ подавали з сусіднього – металургійного – виробництва. Але директор КХВ Микола Галушкін подав ідею: з метою більш раціонального використання енергоресурсів та запобігання невиправданим втратам тепла запровадити на коксохімічному виробництві автономне опалення, яке б функціонувало, так би мовити, за принципом повного самозабезпечення.🆗І цю ідею енергетики КХВ змогли успішно реалізувати на практиці. З потрібними для того роботами добре впоралися працівники двох дільниць енергоцеху - пароводопостачання та з ремонту енергетичного обладнання і газопроводів. При цьому майже все необхідне для створення автономної системи опалення знайшли на підприємстві, тобто обійшлися без дороговартісних закупівель. ‼️Таким чином, на КХВ зробили дуже корисну справу, позитивний результат від якої можуть оцінити всі працівники коксохімічного виробництва, відчуваючи як потеплішало на їхніх робочих місцях та у відвідуваних ними приміщеннях санітарно-побутового призначення.👍Докладніше читайте на нашому сайті:https://www.amkrprof.org.ua/news/avtonomne-teplo-dlya-koksokhimikiv