Source
«Разом – ми сила!» | 22 грудня в Україні відзначають своє професійне свято працівники енерг...
175 Views/Reach
2025-12-19 10:56
Message №2273
22 грудня в Україні відзначають своє професійне свято працівники енергетики та електротехнічної промисловості.🎇В умовах нинішньої війни, коли об’єкти української енергетики масово потрапили під ворожий приціл і постійно зазнають з боку агресора руйнівних терористичних атак, енергетикам в нашій країні випало зіткнутися з дуже серйозними викликами. 💥Повною мірою відчули це на собі і працівники підрозділів енергетичного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та їхні колеги, що працюють за енергетичними спеціальностями в інших департаментах та підрозділах підприємства. 👩🔧🧑🔧Вже неодноразово від початку війни енергетикам-арселорівцям доводилося складати вкрай непрості іспити на професійну майстерність в ситуаціях блекаутів, які загрожували аварійною зупинкою виробництва на підприємстві з непередбачуваними наслідками. Але наші енергетики завжди були на висоті: і сьогодні вони належно справляються зі своїм відповідальним завданням з енергозабезпечення підприємства. 💪«Всі блекаути були для нас дуже серйозними випробуваннями, - говорить Сергій Пархоменко, директор енергетичного департаменту-головний енергетик управління енергетичного департаменту підприємства. – Та наші працівники доклали всіх зусиль, щоб підприємство не втратило жодного активу, зберегло всі свої виробничі потужності. І зі своєю задачею ми впоралися на сто відсотків, підтвердивши, що колектив нашого департаменту складається з дуже висококласних фахівців, справжніх майстрів своєї справи. ✊З нагоди професійного свята хочу подякувати кожному з наших працівників за самовіддану сумлінну працю в нинішніх нелегких умовах. 🤝Бажаю всім завжди бути зі світлом, теплом та водою, завдячуючи за це українським енергетикам, а найголовніше - мирного неба над головою, щоб якнайшвидше наша країна повернулася до мирного життя, відстоявши свою незалежність».🌅Зазначимо, що нинішня надважка ситуація у вітчизняній енергетиці з багатогодинними відключеннями електропостачання для значною кількості споживачів нещодавно «влаштувала» для колективу енергетичного департаменту підприємства черговий іспит на професіоналізм, з яким наші енергетики з честю впоралися. Мова йде про вирішення проблеми з електропостачанням будівлі поліклініки металургійного виробництва медичного центру підприємства. 🏢Від 16-го грудня поліклініка може приймати відвідувачів, незалежно від графіків відключення світла, що діють у місті. І це дуже важливо, враховуючи, що після новорічних свят на підприємстві має відновитися проведення періодичних медичних оглядів для працівників, яке, зазвичай, триває майже весь рік.👩🔬🧑🔬ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлює подяку всім, хто взяв участь у забезпеченні надійного електропостачання для поліклініки металургійного виробництва.👏🤝Докладніше читайте на нашому сайті: https://www.amkrprof.org.ua/news/nay-bude-svitlo