Source
Приватний стендап Арізхук | і шо ви думаєте?Нік вчора на розборі мені сказав: «З твоїми талантами ...
538 Views/Reach
2026-04-17 15:03
Message №1320
і шо ви думаєте?Нік вчора на розборі мені сказав: «З твоїми талантами треба пріоритезувати ментальний стан» :))))))пасіба, блінну, він правий, особливо в перспективі кількох років. і, насправді, я більше не запрацьовуюсь до якогось дурного стану, востаннє таке було в 2024 чи 2023 було певно, сам підхід змінився. але, все одно, іноді бувають зальоти такі.але він сказав ще одну важливу річ.я розповідала, що мені важливо заплатити суттєво за якісь важливі навчання чи проєкти (інвестувати туди), аби я хоча б на початку рухалась на мотивації «відбити гроші». бо так здається, що ти свій мозок обдурив і знизив рівень очікування до себе, а також форму оцінки прогресу до найлегше обчислювального.а він мені такий:«тобі ще треба міряти, чи відбила ти вкладену енергію. бо ти енергійна, двигун завжди працює, але треба сильно перебирати, куди це направляти і чи енергія зʼявляється і повертається тобі в процесі».кароче, буду працювати з 2-ма штуками після цього розбору:1. формувати власні фільтри, за якими обираю будь-яку діяльність, з фокусом на свої цілі, потреби і таланти також.2. буду шукати свої щоденні і періодичні способи відновлення. що взагалі робити, щоб отримувати і відновлювати енергії.по останньому, якщо маєте свої звички/ підходи/ просто те, що подобається — діліться!мій хлопець медитує, а мені вкладати волосся і малюватись подобається. і гуляти вранці