Source
Приватний стендап Арізхук | знаєте, останнім часом багато думаю про відмови і те, який фільтр мают...
630 Views/Reach
2026-04-15 11:11
Message №1318
знаєте, останнім часом багато думаю про відмови і те, який фільтр мають проходити пропозиції або можливості, аби їх брати.і приймати треба точно не всі.я зазвичай питаю себе:1. чи дійсно я хочу це робити, чи мені не впадло (а зазвичай я можу робити багато всього)2. чи приведе ця пропозиція до того, що я планую або яким бачу майбутнє3. якщо навіть звучить солідно, чи шукаю я всередині ось ці плюси, нащо це робити. бо іноді навіть серйозні речі на ділі виходять чорті чим (я раз так давала вебінар "для впізнаваності", а в результаті дулю отримала, ще й час і сили витратила без задоволення"найчастіше я відмовляю в подарунках і рекламі, бо я собі вирішила, що це не моя основна діяльність і я можу вільно вибирати, з ким хочу працювати (треба цей підхід всюди застосовувати, бо іноді стісняюсь аххах).і, якщо порахувати, то я і від непоганих грошей відмолялась також. але в мене була теорія, що точно на вільне місце прийдеш шось класне. і знаєте шо?на днях мене покликали в контент-тур в Доломіти🌄😭треба ходити-бродити, дивитись на красу навколо і знімати це все.це, буквально, те, що я люблю робити НАЙБІЛЬШЕ!он щойно прийняла пропозицію, в травні буде ця поїздкатепер треба придумати аутфіти зручні і гарні ххіхіх