Source
Приватний стендап Арізхук | боже, можете мене привітати ⏤ в мене 0 приватних непрочитаних повідомл...
677 Views/Reach
2026-04-07 13:49
Message №1306
боже, можете мене привітати ⏤ в мене 0 приватних непрочитаних повідомлень в тг... (є, до яких треба повернутись, але це хоча б легше)це вже перший крок, бо 1 повідомлення про співпрацю висіло тут з лютого, я думала про нього щодня і не могла відписати, бо не мала сил про щось домовлятисьі от зрушення пішло, тому переходжу до інсти🤞🏻там їх штук 20, але якось зʼявились нарешті силиу мене був якийсь трохи важкий період протягом 2-х місяців, я намагалась витримувати себе, яка зупинилась і не біжить (було нелегко), але нарешті зʼявилось відчуття, що це проходить.я в неділю на одному подиху таки записала ютуб. мав бути про інше, але полилося важливіше. він буде називатись "чому нам необхідні паузи?"кудись гнатись зараз теж не планую, хіба що до лікаря, бо в мене рандомно почала паморочитись голова і новини про якийсь там циклон ⏤ це добре, але я би ще перевірила залізо🤞🏻всьо.хотілось просто поділитись і підтримати тих, хто так само пропадає, коли ззовні зростає напруга (або і просто, я хз)є тут такі?