Source
Приватний стендап Арізхук | на днях розказувала, що вірю в карму, а точніше в принцип «що сієш — т...
986 Views/Reach
2025-12-12 10:47
Message №1221
на днях розказувала, що вірю в карму, а точніше в принцип «що сієш — те і жнеш», і хочу поділитись ще однією активність, яку вже роки 2 роблюце «кармічне партнерство», а якщо простіше — безкоштовна допомога і обмін знаннями, досвідом і тд з людиною, з якою ти в парімене цьому навчила Жизель, звісно ж, і я практикую таке з різними людьми.от зараз, вже вдруге, ми так працюємо з моєю подружкою Софією — у нас є власні запити і ми допомагаємо одна одній їх реалізуватитак Софія допомагає мені з піаром, а я їй — з контентом і продуктовою лінійкою. ну і просто ми одна одну підтримуємо із всіма починаннями, прідумками чи чимось особистим. от сьогодні в нас теж такий зідзвон і я його завжди з радістю чекаю.для чого я це пишу?буває, що на своєму шляху ми почуваємося самотніми, бо змінювати щось — це найбільш ресурсно-затратне заняття. і очікувати на підтримку від всіх навколо не варто, бо нам її дійсно ніхто не винен. але ми можемо спеціально створити для себе середовище, де рости легше. я це і на групах своїх побачила, як часом нам складно навіть собі зізнатись, що нам хочеться більше і краще, тож мати таке оточення, яке допомагає «підливати грядку» із насінинками змін — дуже дорогого коштує🫂в такі дурні і складні часи, нам дуже треба шукати своїх to keep our sanity.до речі, Женя мій нещодавно так само почав з другом зідзвонюватись, обговорювати плани, задачі і як все просувається (це ми не зговорювались і він не знав про наші з Софією такі ж зідзвони)ви пробували щось схоже? поділіться💌а я біжу працювати над нашими трендами