Source
Приватний стендап Арізхук | А ще я зараз в своїй спортивній ері на повну!Спортом я з дитинства зай...
806 Views/Reach
2025-03-14 08:40
Message №1073
А ще я зараз в своїй спортивній ері на повну!Спортом я з дитинства займаюсь, насправді, але нічим особливо. Мене просто всюди брали, бо я була проактивною (самоврядування, міс шкоди, спортивна команда — моя історія). Як виграла колись міс школи через гон і приколи — розкажу колись при нагоді, але зі спорту в шкільні роки я:- грала за школу у волейбол- їздила на область зі спортивного орієнтування- якийсь час слухала на легкій атлетиці «як з такими ногами не вміти стрибати в довжину»😂- на танці 5 років ходилаТрішки пізніше двічі бігала півмарафон, займалась кросфітом.В 23-24 році спорту було геть мало. Іноді ходила в інтеграл, пробувала теніс.І от під кінець 24-го спортивне життя зазнало нового поштовху. Я тепер хочу після кінезітерапії піти в Jungle gym (дуже там комʼюніті подобається), накупити всяких приколів для тенісу і жити своє щасливе життя.P.S. А Рома ще сміявся з мене, коли я постійно на секонді спортивну форму купувала, і казав «таке відчуття, що ти тільки те і робиш, що бігаєш… все кофти спортивні тягнеш»🤣🤣