Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ГОЛОБУЦЬКИЙ
Added 14 Jul 2024

ГОЛОБУЦЬКИЙ

@allgolobutsky
Number of subscribers: 19 570
Photos: 17,900
Videos: 2,990
Links: 3,050
Description:
Весь Голобуцький: без цензури, без обмежень, більше і раніше, ніж в соцмережах! 16+)) Аналітика, фотожаби, інсайди, чутки, викриття - читайте на @allgolobutsky З питань співпраці і розміщення реклами пишіть на [email protected]
Source

ГОЛОБУЦЬКИЙ | Макарєвіч в інтерв'ю Станіславу Кучєру позначив всіх, хто живе в Росії...

Telegram community logo - ГОЛОБУЦЬКИЙ ГОЛОБУЦЬКИЙ @allgolobutsky
4 600 Views/Reach 2026-03-28 08:33 Message №34579
Макарєвіч в інтерв'ю Станіславу Кучєру позначив всіх, хто живе в Росії: «Я впевнений, що ті, хто там сьогодні живе, розхльобуватимуть те, що вони самі заварили. Можна валити на Путіна, можна валити на будь-кого, але це вони самі заварили…». В сенсі, їм самим і відповідати. Ясно, що за це на Макарєвіча накинулись і російські опозиціонери, і провладні діячі... Заодно і нагадати, як Макарєвіч в березні 2008-го, за 5 місяців до нападу на Грузію (і через 5 років після Тузли), публічно підтримував Путіна і Мєдвєдєва. Та й взагалі ніколи не гребував засідати в президентській раді з культури і мистецтва, просити й отримувати від Путіна гроші на свої фестивалі... Та в мережі купа фотографій різних років, де Макарєвіч тисне руку Путіну і навіть бухає з Дімоном "Ядєрним пєплом" Мєдвєдєвим. І орден "За заслуги" він від Путіна отримав вже після Тузли. З "хорошими русскімі" і так ясно. Але от з іншими цікавіше. Виходить, що Макарєвіч просто вважає росіян в Росії лохами: він співпрацював з Путіним за гроші, преференції й орден. Потім передумав і звалив. А вони просто лохи, за безкоштовно підтримують "СВО" і путінський режим взагалі. І за це вже платять і заплатять ще більше. Мені ніколи не подобався Макарєвіч, я ніколи не слухав його пісень. Але от в цьому - що історію з режимом, з нападом на Україну і не тільки "заварили" всі росіяни, - підтримую його абсолютно.