Source
A.k.a Pifagor | Про банківські крипто-картки:*пишу тільки про свій особистий досвід*. ...
7 200 Views/Reach
2025-10-30 13:49
Message №3586
Про банківські крипто-картки:*пишу тільки про свій особистий досвід*. Ідея прийшла звідси менеджери трасті - сорі, але я знайшов вигідніші варіанти, без тех перерв і тд. Кажу після 1.5 роки користуванняБайбіт крипто-картка (Mastercard): ГЕМ. Вигідні курси, зручно користуватися, приємні кешбекиАле - через тривалий час користування при дуже великих витратах можуть заблокувати і зпросити квітанцію про доходи (а у багатьох криптанів її немає, бо у криптанів немає доходу..)Але*2 - при офіційній *потребі* байбіт надасть ваші особисті банківські дані спецслужбам європейської країни (якщо картка на ваше ім'я, звісно ж). Але для норм карточки це ок і взагалі не страшно як здається, ми ж з вами порядочні люди. Ну майжеА також - щоб прив'язати до епл пей, потрібно створювати байбіт акк з європейського регіону + для створення карти використовувати виписку із європейською адресою. Зробити виписку можна через "необанки" (в тому числі трасті, револют та інші) я так і зробив, або ж через сервіс paysendСолеєр крипто-картка (VISA): ГУД, але не топ. Немає додатку, але є тг-бот. Просто створюється і легко можна зробити на дропа з якоїсь нігерії (KYC можна купити в pifashop)Моменти - в коментах пишуть що в Укр не працює( Береться комісія 1-0.5% кожного разу з суми поповнення, але немає комісій на транзакції. Курси валют норм Також додам, що через тг-бота не прям дуже зручно, зате поповнення відбувається дуже швидко в USDC в SOL мережі завжди на одну адресуА картками від: вайтбіт, метамаск, tria та іншими ще не користувався, але протестую. Можливо десь схован скритий гемПишіть про ваш досвід