З ЧОГО ПОЧАТИ У ВАЙБКОДІНГУ [сухий гайд для повних чайників]дисклеймер: гайд розрахований на повних чайників, аби допомогти легше і швидше влитися в цю сферу[крок 1] Початок. Не вийобуємося і для початку обираємо мову програмування - пайтон. Якщо ви повний 0 в софтах, то аби розібратися в базі і навчитися !!правильно прописувати промти!! (а не як децел спілкуватися з ШІ) то раджу починати з пайтонана оріг сайті завантажуєте останню версію і розпаковуєте. Після установки в терміналі ПК перевірьте командою "python3 --version" (або без "3")[крок 2] Вибір партнера. Зручним IDE для вайбкодінгу для новачка, вважаю Cursor, в якому під ваш запит буде підбиратися найвідповідніший ШІ-агент (чи то гпт, клауд, грок, джеміні і тд..) і допомагатиме в автоматизації більшості процесів як софтингу, так і в деплої софта на сервер. Завантажуйте тут (є фрішна версія, але оптимальна за 20$)[крок 3] Знайомство. Авторизуєтеся в Cursor, створюєте окрему папку з вашими проектами, в ній тестову папку під "test" проект і відкриваєте сам IDE. Ви повинні зліва побачити дерево файлів відкритого проекту, посередені поле для кода, справа віконце із чатом, знизу вбудований термінал (ВИВЧІТЬ DOCS)[крок 4] Прелюдія. Через віконце із чатом почніть спілкуватися з ШІ і пропишіть промт на встановлення базових бібліотек для пайтона під роботу із телеграм-апі, із блокчейном, також selenium, requests і тд (він вам надасть команду під термінал ПК, яку ви активуєте однією кнопкою) [крок 5] Фантазії. Придумайте першу ідею для лайтового софта і починайте практикуватися правильно і максимально детально прописувати промти (+просіть щоб вам агент паралельно усе розжовував і пояснював що і як працює в написаному коді, та давав вибір у методах реалізації задач) ІДЕЇ для перших як лайтових так і складніших софтів: > (алерти з тг бота про зміни в балансі в обраному SOL-гаманці з якого роблять байбеки (-приклад) (робота через фрішний solana api rpc + фрішний telegram api)); а якщо модернізувати -> зробити тг панельку з можливістю вибора гаманця який трекати, і з налаштуванням мін порогу> (алерти про зміну gas fee в ethereum або solana (також юзаємо публічні api rpc + telegram api + конвертація комісії в $ по актуал курсу з coingecko))а якщо поскладніше:> (моніторинг ціни/аналізування спредів однієї конкретної монетки на двох обраних perp-дексах (через ручну перевірку selenium по конкретним заданим html індексам; можливо знадобляться проксі, кукі і user-agent) (або ж через RPC/WebSocket якщо вони будуть доступні на конкретній декс платформі))> (моніторинг заданого твіттер профілю. Платний і легший варіант - купити доступ до твіттер api який використати у коді (є фрішний api, але з сильними обмеженнями і швидкістю). Складніший і з швидшими алертами варіант - циклічна ручна перевірка через селеніум, з використанням декількох твіттер акаунтів (щоб пришвидшити детект) + проксі + кукі). Мені вдавалося досягти швидкості детекту ~2-3 sec
[крок 6] Безпека. В кожному софті просіть агента створювати файл ".env", у якому будуть зберігатися важливі дані (чи то api від тг бота, чи паролі). Також завжди створюйте venv (віртуальне оточення); якщо коротко, це потрібно для стабільності роботи софта і аби нічого не конфліктувало з іншими софтами. Потрібні бібліотеки агент сам запропонує завантажити[крок 7] Пасивна робота. Усі софти у вас тестово запускаються локально на ПК. Аби поставити софт працювати 24/7, орендуєте найдешевший VPS сервер на тому ж contabo, отримуєте від нього IP, login + ваш password, передаєте дані в чат Cursor і прописуєте промт на деплой по SSH вашого софта на ваш сервер (і підтверджуєте усі команди)поради від мене під постом
зробив реф старим підписникам хто відписав мені в особистінапишіть ще @pifagor_dao (стоп, вже розкинув виділений балік під рефи)фліпсі півроку працювали як норм проект, малювали ікси, але в кінці кінців підари вирішили заскамити, -200$. Тон ком'юніті, без коментарівхто думає що я або хтось інший окрім девів проекту могли на 100% знати про майбутній скам - ЦЕ НЕ ТАК. Але всеодно, я зробив частковий реф старим пдп які відписали мені в особисті. Роблю не фулл реф, аби вистачило на більшу кількість людеймайте свою голову на плечах. Коли мене скамили на алоках - тільки я сам винен що прийняв рішення понести свої ж гроші в них. А МЕНІ ХТОСЬ ХОЧ КРИХТИ РЕФНУВ? НІБачити всіх навколо винними але ні в якому разі не себе, позиція слабкої людиниа про тих хто постфактум пише "АоАоАо як понесли в скам фліпсі?))" взагалі мовчу. Якщо ти дохуя розумний і був впевнений щодо швидкого скаму, де ти був? А точно, зручніше ж писати вже після ситуаціїперший і останній раз коли я щось рефаю. Але і в свою чергу, буду краще відбирати проекти.
жовтень був АНОМАЛЬНО активним місяцем із безліччю можливостей. Хочу вірити, що більшість з вас закрила в профітвід учора вриваємося в листопад який історично є гарним місяцем. Тому одразу раджу переглянути дегенські ресурси, що виділяються із сірої маси:How to Onchain - ончейн ресерчі, угоди, огляди ринку та безкоштовні матеріали з ончейн-аналізу для новачківОдуванчик - мультить усе, що тільки можна мультити. Виніс мету сейлу нод і забезпечив собі та підписникам пасивний дохід на роки вперед. Створив безкоштовний софт для автоматизації дропхантингуRYMAR - виносить проекти на 7-значні суми, заносить у андеррадар сейли й усе показує у своєму каналіТемка в схемці by Коля фліпать - щоденні темки й ідеї для криптана будь-якого рівня та депозитуВлад Капітанік - сейли, ретро, деген-муви від кофаундера 001k Crypto. Показує все, де можна заробитиМарко787 і Юра Батько із Satori Clan - темки на ф’ючах, фліпи мемів, позиційні трейди й навіть форекс - торгують усім, на чому можна заробитидодати одразу усіх - ТИЦвід себе скажу, що гуд дегенські канали, це впершу чергу завжди допомога для власного ресерчу, пошуку ідей і чужих спостережень
Про банківські крипто-картки:*пишу тільки про свій особистий досвід*. Ідея прийшла звідси менеджери трасті - сорі, але я знайшов вигідніші варіанти, без тех перерв і тд. Кажу після 1.5 роки користуванняБайбіт крипто-картка (Mastercard): ГЕМ. Вигідні курси, зручно користуватися, приємні кешбекиАле - через тривалий час користування при дуже великих витратах можуть заблокувати і зпросити квітанцію про доходи (а у багатьох криптанів її немає, бо у криптанів немає доходу..)Але*2 - при офіційній *потребі* байбіт надасть ваші особисті банківські дані спецслужбам європейської країни (якщо картка на ваше ім'я, звісно ж). Але для норм карточки це ок і взагалі не страшно як здається, ми ж з вами порядочні люди. Ну майжеА також - щоб прив'язати до епл пей, потрібно створювати байбіт акк з європейського регіону + для створення карти використовувати виписку із європейською адресою. Зробити виписку можна через "необанки" (в тому числі трасті, револют та інші) я так і зробив, або ж через сервіс paysendСолеєр крипто-картка (VISA): ГУД, але не топ. Немає додатку, але є тг-бот. Просто створюється і легко можна зробити на дропа з якоїсь нігерії (KYC можна купити в pifashop)Моменти - в коментах пишуть що в Укр не працює( Береться комісія 1-0.5% кожного разу з суми поповнення, але немає комісій на транзакції. Курси валют норм Також додам, що через тг-бота не прям дуже зручно, зате поповнення відбувається дуже швидко в USDC в SOL мережі завжди на одну адресуА картками від: вайтбіт, метамаск, tria та іншими ще не користувався, але протестую. Можливо десь схован скритий гемПишіть про ваш досвід
СТЕЙБЛИ - ПОВИНІ - ПРАЦЮВАТИстейкінги, сейли, DeFi пули - завжди виборочно обирайте, диверсифікуйте позиції і давайте вашим стейблам працювати, а не лежати без ділаактуальні варіанти пасивної дохідності із проектом almanak - alUSD Almanak / YT-alUSD Pendle / LP alUSD Pendle / Curve LPs (скрін)команда алманак прям обіцяє прям рве жопу що ТГЕ відбудеться у Q4 цього року. На легіоні вже проходив сейл по оцінці $90кк FDV, і перепідписка більше ніж х4АЛЕ завдяки цим пулам які дають пасивну дохідність, ми також можемо фармити дроп за нижчою оцінкою ніж була в сейлідетальна РоЗбЛяДоВкА:- заходимо на almanak і конектимо гаманець- переходимо у пул "Autonomous Liquidity USD" alUSD- депозитимо USDC в мережі ETH (апрувнуться протягом доби)далі у нас є вибір: 1) Залишаємо alUSD на almanak і отримуємо ~13% APY на стейбли + х1 фарм поінтів2) Переходимо на пул YT-alUSD Pendle, обмінуємо alUSD на "YT alUSD", повністю спалюємо свою позицію, але отримуємо ~15% APY + фармимо x5 поінтів, в результаті чого дроп вийде по $40кк FDV3) Переходимо на пул SY-alUSD Pendle, обмінуємо alUSD на "LP alUSD", отримуємо ~12% APY + x1.5 фарм поінтів4) Переходимо на пул alUSD Curve, надаємо LP (використовуючи alUSD + USDC; або щось одне), далі стейкаємо LP токени, і отримуємо підвищений APY + x3 фарм поінтівя депнув 2к, чекаю поки апрувнуться, і далі надам ліквідність на Curve й там же буду стейкати LP alUSD токени правда я зайшов не на ранній стадії, бо це зараз почався 3-етап фінальної фази "Points Season 1", але думаю не сильно страшно. Також відомо що 1 Point = 1 Tokenі трохи про сам алманак як про проект - це щось типу cursor (прогери зрозуміють), але націлений на DeFi. Простими словами, суміш AI-агентів для розробки софтів під аналіз складних фін рішень. Зібрали ~$13кк від HashKey та інших!!! -> про ризики alUSD Almanak читаємо ТУТ; пояснення за YT-токени Pendle - ТИЦ; а як працює almanak вказано в СТАТТІ <-
корм "+ % на сайз" продовжується наступний сейл в який я по максимуму заноситиму лікву - моментум на бідлпад (старт 22.10)минулі сейли на бідлпад - $FF x12 (пост); $BARD x3 (пост); і тд, профітитільки в цей раз все більш цікавіше:у нас є 2 опції: зайти у звичайному форматі по $350кк фдв і лімітом макс $2к заносу на 1 акк / або ж по $250кк фдв і з більшим лімітом на аккскріни до поста - інструкція до другої опції, яка більш вигідніша і принесе більше профітумаєте sui гаманець -> на бідлпад заходите у вкладку "HODL" -> там конектите суі гаманець і переходите по посиланню на моментум -> обираєте один із пулів і заносите лікву в sui (бажано від $3к) через той же гаманець. Снепшот 25 числа після снепшоту виводите лікву із моментума і юзаєте її для участі в сейлі на бідлпад, якщо пройшли як у першій так і у другій опції всі акаунти будуть проходити перевірку на сибіла (тобто усі не пройдуть), АЛЕ, якщо у вас проходить акаунт через який ви брали участь у "HODL" - ви заходите по вигіднішним умовам і з більшим лімітом на аккпо ідеї не обов'язково тримати лікву вже, можна тільки перед снепшотом. Але чи не вплине це на проходку? Хз ще є теорія, що активні старі гаманці дають кращу проходку ніж нові без транзакційІ РЕКОМЕНДАЦІЯ ПО БЕЗПЕЦІ - тримати акаунти тільки на ручних дропах. Аби бути готовим до ситуації якщо бідлпад проситиме реверіф
сюди улетять мої грошісорі шо так пізно, але я сьогодні катав шари, куштував грузинську кухню і гуляв по руфтопувже в наступні дні відбудеться сейл із справді гарним РР. Потенціал на +десятки % - ікси, а можливий мінус значно менший $200кк фдв; 100% разлок на тге; тге - орієнтовно жовтень; тренд на сейли присутній (бідлпад - привіт); гарний ринок, багато токенів на лістингах перформять; сам проект - точно не шлак (більше інфо щодо проекту ТУТ)Інструкція для чайників як взяти участь:- створюємо акаунт на легіон- проходимо КУС- МАКСИМАЛЬНО і красиво заповнюємо свій профіль - під'єднуємо усі свої активні і прокачані соцмережі + старі мейн гаманці різних мереж це все потрібно для вашого score, який формується судячи з кількості та унікальності вашої активності, і який впливатиме на проходку в першій фазі далі 29-30 числа подаємо заявки на конкретну суму алоки в $, і до цього потрібно депнути usdc в ефірі на внутрішній гаманець акаунту + eth для газу! Гаманець можна собі імпортувати (знайдете у вкладці "Wallet")далі, десь через добу будуть рези. У кого буде високий score - тих проект відбере і дасть змогу викупити алоку (на це виділено 40% від збору всього сейлу)інші 60% суми збору - фкфс етап який пройде одночасно на легіон + на біржі кракен 1 числа (там вже score неважливий)я буду вибивати гарант алоку на нормальну суму, але якщо із цим не піде, залітатиму в фкфс етап
блін раніше не закинув вам, фомо, тепер закину вночі..коротше, ще вчора вночі я луданув на $2к сюди, десь по 0.009 (зараз вже +30%). Так так ні ні ! Зараз самі хаї, якщо хтось вирішить заходити то або поступово або чекайте діпки і кращої твхщіток на бейз, суть в тому що сам БРАЯН АРМСТРОНГ (СЕО КОІНБЕЙС) купив цей щіток і зробив твіт про свою купівлю. І сьогодні він знову його згадав реальна мкапа сильно нижча ніж та, що вказана на дексскрінері. Сам бейс як мережа - ахуєна для мемів, але все відбувається повільніше ніж в тій ж солані історія чимось нагадує CZ і $TST, але, CZ і Браян зовсім різні персонажі в крипто грі, єдине що поєднює - медійність і причетність до великих бірж. Тому тяжко оцінювати що можна очікувати (і чи взагалі розкачають цю історію)щіток є щіток, засаджуватися точно не треба, але особисто для мене зараз норм виглядає щоб похолдити в середній строк. Продавати в +30% не збираюсябля тільки спробуйте написати що це реклама.., браян армстронг навряд чи купував би у мене рекламу))
хто там зараз досі фармить поінти в бінанс альфі:- додаєте в etherbot гаманець 0x73d8bd54f7cf5fab43fe4ef40a62d390644946db- прописуєте команду /wallets і обираєте цей тільки що доданий гаманець- відкриваєте фільтри, ставите тип транзакцій "вхідні" і вартість Tx ">= $1.00M"це гаманець бінанс альфи, на який надходять токени для виплати турнірів і дропівколи надходить транзакція поповнення - це означає, що або незабаром буде дроп цього токену, або незабаром буде виплата з турніру, якщо цей токен був на турнірі який нещодавно закінчився (при умовах, що сума більше $1кк)як сьогодні зранку, поповнили на $3кк в токені $CROSS, і це якраз та сума, пул який був виділений на один із останніх турнірів який закінчився. Після цього сопля вниз, і потім ще вниз коли почали роздавати ревардикоротше, для тих хто досі фармить поінти раджу так зробити, будете одразу знати про найближчі виплати з турнірів або нові дропи, і на цьому можна пробувати фліпати на шортах (але краще заздалегідь брати шорт під виплати жирних турнірів)
Ви би знали який це крінж фоткатися на превʼю для відео, пздц)Суто база для тих, хто робить чи планує робити ютуб для медійки і залучення трафіка:1) не сподівайтеся на швидкий результат. Це має бути регулярна робота впродовж кількох років2) яким би ваше відео не було цікавим та з ахуєним монтажем - якщо прев’ю не привабливе, відео дивитися не будуть. І навпаки, якщо прев'ю з клікбейтом, але відео не цікаве - буде низька середня тривалість перегляду, і відео не просуватиметься 3) обов'язкова максимальна оптимізація відео при публікації: теги, хештеги, опис, байт назва + в допомогу розширення vidIQ. Можна аналізувати чужі успішні відео по вашій темі, дивитися які в них були використані теги 4) для кращої конверсії в телеграм канал, обов'язково має бути тригер або байт зайти в нього. Наприклад: "усі посилання будуть в тг каналі..", або ж "продовження в тг каналі".., чи "а як це зробити я розповів в тг каналі..". І бажано щоб згадка про канал була ще на початкупо свому досвіду скажу, трафік з ютуба - один із найкращих трафіків що може бути. Це чиста, активна і платоспроможна аудиторія, яка надовго залишається в каналі і переходить по рефкамтакож топ - це органіка (репости, сарафане радіо, нативні теги каналу у своїх фрішних проектах як у мене тут, і тому подібне)