Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - A.k.a Pifagor
Added 06 Jan 2025

A.k.a Pifagor

@aka_pifagor
Number of subscribers: 16 090
Photos: 2,380
Videos: 102
Links: 1,930
Description:
Авторський канал про крипту) Піфагор не несе відповідальності за ваші фінансові рішення 👤Контакт - @pifagor_dao 🛒PIFA SHOP - @pifashop_bot 🎥Ютуб - https://www.youtube.com/@aka_pifagor 🔗Посилання другу - https://t.me/+1im9cz1LiaY2MDE6
Source

A.k.a Pifagor | СТЕЙБЛИ - ПОВИНІ - ПРАЦЮВАТИстейкінги, сейли, DeFi пули - завжди вибор...

Telegram community logo - A.k.a Pifagor A.k.a Pifagor @aka_pifagor
5 760 Views/Reach 2025-10-27 16:46 Message №3583
СТЕЙБЛИ - ПОВИНІ - ПРАЦЮВАТИстейкінги, сейли, DeFi пули - завжди виборочно обирайте, диверсифікуйте позиції і давайте вашим стейблам працювати, а не лежати без ділаактуальні варіанти пасивної дохідності із проектом almanak - alUSD Almanak / YT-alUSD Pendle / LP alUSD Pendle / Curve LPs (скрін)команда алманак прям обіцяє прям рве жопу що ТГЕ відбудеться у Q4 цього року. На легіоні вже проходив сейл по оцінці $90кк FDV, і перепідписка більше ніж х4АЛЕ завдяки цим пулам які дають пасивну дохідність, ми також можемо фармити дроп за нижчою оцінкою ніж була в сейлідетальна РоЗбЛяДоВкА:- заходимо на almanak і конектимо гаманець- переходимо у пул "Autonomous Liquidity USD" alUSD- депозитимо USDC в мережі ETH (апрувнуться протягом доби)далі у нас є вибір: 1) Залишаємо alUSD на almanak і отримуємо ~13% APY на стейбли + х1 фарм поінтів2) Переходимо на пул YT-alUSD Pendle, обмінуємо alUSD на "YT alUSD", повністю спалюємо свою позицію, але отримуємо ~15% APY + фармимо x5 поінтів, в результаті чого дроп вийде по $40кк FDV3) Переходимо на пул SY-alUSD Pendle, обмінуємо alUSD на "LP alUSD", отримуємо ~12% APY + x1.5 фарм поінтів4) Переходимо на пул alUSD Curve, надаємо LP (використовуючи alUSD + USDC; або щось одне), далі стейкаємо LP токени, і отримуємо підвищений APY + x3 фарм поінтівя депнув 2к, чекаю поки апрувнуться, і далі надам ліквідність на Curve й там же буду стейкати LP alUSD токени правда я зайшов не на ранній стадії, бо це зараз почався 3-етап фінальної фази "Points Season 1", але думаю не сильно страшно. Також відомо що 1 Point = 1 Tokenі трохи про сам алманак як про проект - це щось типу cursor (прогери зрозуміють), але націлений на DeFi. Простими словами, суміш AI-агентів для розробки софтів під аналіз складних фін рішень. Зібрали ~$13кк від HashKey та інших!!! -> про ризики alUSD Almanak читаємо ТУТ; пояснення за YT-токени Pendle - ТИЦ; а як працює almanak вказано в СТАТТІ <-