Source
✨❤️Дотик до серця❤️ ✨ | Нещодавно дочитала книгу «P. S. Я навчу тебе знову...» авторки Ксани Р...
267 Views/Reach
2026-01-24 13:36
Message №309
Нещодавно дочитала книгу «P. S. Я навчу тебе знову...» авторки Ксани Рейлі. Прочитане спонукало мене до рефлексії.Коли людина зазнає втрати, сам на сам вчиться боротися з нею — проходить багато етапів прийняття. Спочатку здається, що хтось дуже тупо пожартував, потім реальність починає тебе витягати з твого світу і, зрештою, починаєш усвідомлювати — нема! А далі... А далі ти вчишся жити зі своєю втратою. Вона стає твоєю шкірою, твоїм макіяжем, тремтливими руками, поламаним голосом, зміненими звичками, твоїм тілом; керує мріями, невдало залазить під ковдру, коли думав, що сховався... Вона шкребе в носі, ллється тишею, виринає спогадами, тече сіллю... Втрата стає тобою, а ти стаєш нею... Так, гучна фраза про те, що «життя продовжується», стає дійсністю, та питання лиш у тому, як продовжується, з ким, і ким згодом стає та минула людина — ти...Втрата стає клеймом, цікавим фактом про тебе, причиною любити тебе сильніше або ж відпустити... Тобою захоплюються, бо ж ти досі сильний і сміливий, тримаєшся, розвиваєшся, живеш... Втрата — це твій кінець і новий початок, те, що ти нестимеш далі...Втрата вчить любити набагато сильніше, цінувати простіше, вдихати людей глибше, торкатись довше, обіймати якомога дужче. Вона створює бар'єр, змушує боятися надто близько тримати найцінніших, але я обираю любити — і тих, хто є, і тих, кого нема. Бо ти, втрато, вже до біса багато забрала, і хай тобі грець, я не дам тобі забрати ще більше, бо вже надто близько знайома з тобою...Часто, не маючи втрати, ми створюємо штучну — не обіймаючи сильно, не кажучи, що любимо, не будучи поруч із тим, з ким насправді хочемо бути понад усе... Це такі прості вчинки, які можна робити й бути щасливим по-справжньому...І так важливо одного дня побачити на своєму екрані фразу: «P. S. Я навчу тебе знову...» Навчу тебе знову любити, довіряти, бути щасливою, радіти, сміятися, літати. Я навчу тебе знову жити...