Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Аеронавти
Added 14 Jul 2024

Аеронавти

@aeronavtyua
Number of subscribers: 7 460
Photos: 1,200
Videos: 3,400
Links: 3,250
Description:
Життєпис аеророзвідників ЗСУ. Адміни @vm_rio Ми на FB https://www.facebook.com/aeronavty Instagram https://www.instagram.com/aeronavty/ Twitter https://twitter.com/aeronavty

👥 Number of subscribers

7 460
Average/Day:: -1
Average/Week:: -23
Average/Month:: -40

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 942 25-07-05 17:17
​​З останніх атак по російських обʼєктах ВПК мені найбільше в око впав удар по ВНИИР-Прогрес в Чебоксарах. Саме там виготовляють антенні решітки «Комета-М». Ті самі, які росіяни ставлять на свої безпілотники для боротьби з подавленям навігаційного сигналу. Ці штуки ставили і на розвіддрони «Орлан». Противник поширив їх використання на ударні засоби. Шахеди зокрема, також зустрічав інформацію про те, що їх ставлять на КАБи. Як і в багатьох інших випадках, коли йде мова про якийсь ефективний засіб, росіяни його масштабують, удосконалюють. Антени для них москалі купують в західних виробників. Зокрема є ось така американська компанія, чиї вироби вони використовують. https://www.taoglas.com/about-taoglas/taoglas-office-locations/Це звісно не означає, що закупівля іде напряму. Очевидно, що існує система дистрибʼюторів і посередників. Це не означає, що жоден з виробників не знає куди йдуть їх вироби, тим не менш зупинити цей процес скоріш за все неможливо. Тому найбільш очевидне рішення - знищувати виробничі потужності та RnD, ліквідовувати розробників тощо. Такі реалії. Противник намагається знищувати в тилах наших людей, які активно працюють в напрямку оборони країни. Очевидно удар по підприємству - частина заходів, за допомогою яких ми намагаємось вплинути на здатність противника ефективно здійснювати обстріли наших міст, обʼєктів і військ. Що в принципі логічно. Скільки не збивай дронів і ракет, поки противник може майже безперешкодно їх виробляти та обладнати засобами, які обходять РЕБ. Знищити стрільця, а не стрілу. На скільки такі атаки будуть ефективні - це вже інше питання до спеціально навчених людей.