Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - adeptus memaSUS
Added 06 Dec 2025

adeptus memaSUS

@adeptusmemasus
Number of subscribers: 5 501
Photos: 14,200
Videos: 844
Links: 8,250
Description:
Кузня мемів і шітпостингу імені заслуженого артиста України Габріеля Ангелоса (Я БЕЗБОЖНО ПИЗДЖУ ВСЕ ЩО НЕ ПРИБИТО ЦВЯХАМИ) департaменто пропонуйка (по всім питанням писати сюди): @munitorumbot

👥 Number of subscribers

5 501
Average/Day:: +3
Average/Week:: +68
Average/Month:: +102

👁️ Average views per message

1 547
Average/Day:: 1,300
Average/Week:: 1,523
ERR: 28.12%

📊 Messages per Day

5
Last day: 0
Week average: 4.3
Average per day: 5

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,900 26-03-03 11:03
🫡 Мемасус доповідає: — Велізарію, що ти накоїв? — прогримів голос Ґіллімана.Це була не та гладка, ідеальна копія, яку використовував Коул-Нижчий; цей голос лунав із тріскучих вокс-передавачів. Металевий відтінок звуку та нечіткість зображення майже не зменшували відчуття люті, що виходила від симулякру.— Благаю, мій володарю, — сказав Коул. — Чи обов'язково нам проходити через це щоразу, коли я вас активую?— Так, абсолютно обов'язково! — відрізав замкнений у машині примарх. — Ти дозволив собі велику вільність, неймовірну вільність, створивши копію мого розуму. Якби я знав про це, я б неодмінно тебе знищив. Ти зайшов надто далеко!— По-перше, не думаю, що ви б це зробили... так, звісно, ви були б мною незадоволені, і мені б довелося довго плазувати перед вами, але це досить незначна провина порівняно з деякими іншими моїми, гм... Пригодами. По-друге, цей симулякр був створений із найкращих міркувань — щоб з'ясувати, яким буде примарх після пробудження зі стазису. Ніхто не хотів отримати ще одного Гора. По-третє, ви вже й самі все це знаєте. Ви знаєте, що ви таке, знаєте, навіщо я вас створив, тому, будь ласка, чи можемо ми перейти до справи?Ерзац-Ґілліман видав невдоволений звук.— Гадаю, я міг би... Він міг би... пробачити це.— Я теж так думаю.— Він пробачав і гірше, з менш вагомих причин.— Саме так.— Але точна копія розуму примарха...— Я не можу створити вашу точну копію, мій володарю, — поправив його Коул.Те, що Ґілліман-Нижчий так швидко заспокоївся, було тому доказом; попри всю свою величну поставу та застебнуту на всі ґудзики манеру поведінки, справжній Ґілліман мав досить круту вдачу, якщо його спровокувати — настільки, що Коул трохи приглушив її у фальшивого примарха.— Наука, що стояла за створенням примархів, втрачена — вона була навмисно знищена батьком вашого оригіналу. Якщо я не можу створити вашу органічну версію, я не можу створити й ідеальну машинну версію, quod erat demonstrandum. Сурс: Genefather, Guy Haley.мемасус.підписаця|#memasusreporting
👁 1,040 26-02-26 13:06
UAGeek: Інтерв'ю з Ґремом Макніллом. Про творчість, Warhammer та АркейнНещодавно мені випала чудова нагода поспілкуватися із письменником Ґремом Макніллом та записати велике інтерв’ю спеціально для українських читачів.Ґрем пише вже понад двадцять років та встиг залишити помітний доробок для багатьох великих всесвітів. Для Warhammer він написав зокрема цикли про Уріеля Вентріса та Залізних Воїнів, численні романи Єресі Гора та трилогію про Зиґмара. Крім того, він працював над всесвітом Ліги Легенд в ролі одного з провідних дизайнерів та став сценаристом другого сезону серіалу Аркейн.Бесіда вийшла справді всеосяжною – про Ґремову письменницьку кар’єру, Warhammer, шлях у Black Library та Єресь Гора, а також роботу над Рунтеррою і поточні проєкти.«Слава Україні! Серце моє крається, коли бачу жахіття, яких щодня зазнає ваша країна. Сподіваюся, незабаром ваші землі стануть вільними від загарбників! Також я хочу подякувати усім, хто читає мої книжки та маю надію, що бодай ненадовго вони дали вам змогу сховатися до інших світів, хай навіть таких похмурих.»
👁 1,930 26-02-02 11:07
🫡 Мемасус доповідає: Еутен знайшла в собі сили підвестися. Вона звелася на ноги і спробувала бігти. Космічний Вовк, стікаючи кров'ю і корчачись, лежав на її шляху, ще один — ліворуч, а третій, який здавався мертвим — під стіною.Двері були близько.Щось пролетіло над нею, щось величезне. Воно врізалося у двері попереду неї і розтрощило їх ущент.Це був Фаффнр Блудбродер.Ватажок зграї лежав серед уламків дверей і більше не підводився.Еутен зупинилася. Вона обернулася.Конрад Курц вклонився їй. Він був посмішкою, зітканою з тіней, диму та хвороби. Він був самим злом.— Тарашо, — зітхнув він. Посмішка не може бути такою широкою.— Він уб’є тебе за це, — сказала вона.— Він мертвий, Тарашо, — відповів Курц.Уся сила покинула її. Горе звалило з ніг. Вона впала на коліна.— Ні…— Я вбив його, — проворкотів Курц. — І Робута, і Лева. Я, звісно ж, вивчив його історію. Як той дрібний імператор, якого він із себе вдає, він так ретельно веде власний літопис. Я чув про тебе. Тараша Еутен, Головний Камергер, а по суті — матір для нього. Матір.Курц зітхнув.— Завдяки генію мого батька, мій вид не має такої розкоші як матір. Ти — рідкість. Ти рідкісна і непристойна річ, ти, обідрана відьмо. Шкода, що Робут не живий, аби відчути біль від твоєї смерті.Еутен випросталася на повен зріст і подивилася чудовиську в очі.— Горіти тобі в пеклі, виродку, — сказала вона.Курц відвів кігті для удару. Сурс: The Unremembered Empire, Dan Abnett.мемасус.підписаця|#memasusreporting
👁 1,380 26-01-27 12:08
🦅ЗБІР ЗБІР ЗБІР🦅Бажаю міцного, шановне панство!🤖У важкі часи знову приходжу до вас. З відключеннями світла 24 години поспіль, однієї зарядної станції не вистачає, бо потреби в електроенергії стали вищче. Потрібен додатковий акумулятор. В ідеалі ще одна станція, але я розумію що за меньши гроші можна самому зробити доп. ємність. Тому відкриваю збір на Акумулятор та зарядку до нього. Для пришвидшення збору, у мене для вас є купончик.Сьогодні в нас купон На любий комбат патруль!Так, ви зможете обрати той самий легіон котрий давно собі хотіли) Умови.За кожні 50 гривень донату ви отримуєте 1 місце в розіграшу. 100 гривень - 2 місця, 150 - 3, і т.д. Після закінчення збору ми оберемо переможця через монобанк.Якщо донат не з моно, в коментарях залишайте контакти для зв'язку.Будь ласка, закидуйте це у группи, поширьте друзям. Чим більше людей це побачить, тим кращеДедлайн: 14,2,2026 19:00 🔨🔨Кожному буду вдячний за донат!На Акумулятор🎯 Ціль: 30 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/6APK283iuP💳Номер картки банки4874 1000 2463 1114
👁 1,900 26-01-14 11:01
🫡 Мемасус доповідає: Глибокий варп (глибинний варп\вир, deep warp) — в основному фанатська теорія про місця в Імматеріумі, ще більш небезпечні та таємничі ніж ті, про які вже відомо. Здебільшого теорія базується на уривку з роману "Шлях Небес" Кріса Райта:— Тут є шари, — нетерпляче сказав Вейл. — Є Стратум Етеріс, мілкі шляхи. Є Стратум Профундіс, більші артерії, що занурюються глибше. А є Стратум Обскурус, корінь жаху. Як це тобі допоможе? Жодна жива людина не може орієнтуватися в глибоких шляхах. Навіть він не міг.— Але ти намагаєшся нанести це на карту.— Це неможливо зробити. — Вейл розчаровано похитав головою. — Принаймні в цьому він помилявся. Це не дзеркало. Воно рухається як жива істота. Це і є жива істота. Торкнись його, і воно здригнеться. — він на мить втратив упевненість. — Я не маю Ока, але я все ж дещо бачив. Я вивчав те, що вивчають вони. Складність... безсмертна.— Спробуй пояснити, — тихо сказав Єсугей. — Я швидко вчуся.Вейл видихнув, його очі розширилися. — Вир — це океан. Всі це знають: у нього є течії, є глибини, є шторми. Біля поверхні можна побачити світло Картоманта. За ним можна слідувати. Можна використовувати егіду Геллера, і ти будеш відгороджений від Інтелектів. Але навіть тоді ти перебуваєш лише трохи нижче верхніх меж. Занурся глибше — і егіда розіб'ється. Вогні згаснуть. Око осліпне. Коли люди кажуть, що вони перетинають Варп, вони вихваляються, бо жоден смертний не робить нічого більшого, ніж просто ковзає по поверхні вічності, наче камінець, кинутий дитиною. Ми там чужі. Це отрута для нас, і чим глибше — тим гірша отрута.— Ашелью намагався піти глибше?— Хто знає? Можливо. Йому не вдалося. Знаєш чому? Бо це неможливо. Потрібна сила змученого сонця, щоб пробити навіть наймілкіші мілини. Жодна енергія в нашому арсеналі не змогла б проникнути далі. Об'єднай реактори дюжини лінкорів, подвой їхній потенціал, і все одно цього буде недостатньо. Тож ні, йому не вдалося. Але варто враховувати, що згадане вище є точкою зору людини в часи Великого Хрестового Походу, коли знання про Вир вже (або ще) були дуже обмежені. Водночас, у тому ж романі сказано, що Павутина існує всередині Глибинного Варпу:Він усвідомив істину. Обидва трони були створені з однією метою — дослідити глибші шляхи, звільнити вид від кошмару мілкого варпу, прокласти зв’язок через приховані стежки, про які знали лише ксеноси і до яких Імператор знайшов якийсь спосіб дістатись. «Темне Скло» було меншим вузлом, тим, де випробовувалася технологія, закріпленим у найвіддаленіших куточках порожнечі, поки Великий Хрестовий Похід прокладав свій шлях все далі від рідного світу. У хаосі, що вибухнув відтоді, портал залишився позаду, загублений, але не забутий ні його творцями, ні опонентами в лабіринтах залів Патернови. Також, з Глибинним Варпом пов'язують і Колодязь Вічності, в який боявся зазирнути сам Тзінч. У кодексі восьмої редакції Колодязь описується як "...місце, де закінчується простір та час. Щоб зрозуміти його, Тому, Хто Змінює Шляхи, потрібно було б лише увійти в його нескінченні глибини, але навіть він не може бути впевнений, що переживе шалений вир."Тобто можна припустити, що самі Боги бояться зазирнути надто глибоко в Океан Душ. Але на противагу цьому існує уривок з "Назріваючий шторм: Розлам Біель-Тана", в якому Іврейн відчуває (?) присутність Тзінча, коли опиняється поза Павутиною, котра, як вже було сказано, знаходиться в тому самому Глибинному Вирі: "Разом з Візархом та Інкарном, Іврейн раптом опинилася в дрейфі — не всередині Павутини, а зовні. Вони застрягли в майже беззвучному лімбі, опинившись на вершині психокристалічних стін. Звуки битви були приглушені під ними, а холодна порожнеча втягувала повітря за їхніми спинами. Іврейн не озиралася, бо відчувала щось там, у темряві. Голос у її розумі сказав, що якби вона це зробила, то побачила б Того, Хто Змінює Шляхи, і пізнала б значення божевілля." Сурс: The Path of Heaven, Chris Wraight; Gathering Storm: Fracture of Biel-Tan.мемасус.підписаця|#memasusreporting
👁 1,180 25-12-24 14:12
🦅ЗБІР ЗБІР ЗБІР🦅Пані, панове, бажаю міцного.🫡Реалії зараз такі, що очікувати чогось кращого в плані світла я не можу. Наближаються блекаути.Для потреб нашої майстерні, щоб працювали принтери потрібна зарядна станція. Скоріш за все будемо брати Oukitel P2001E Plus. Тому ми починаємо збирати гроші на неї, щоб навіть у самі темні часи перехідники, штіфти, хвости, самі бімби друкувалися безперебійно.⚡️Зберемо більше, купимо кращу⚡️🔨Для пришвидшення збору ( бо часу вже нема ) зі своїх схвоищь я для вас достав купон на любий БАТЕЛФОРС ЧИ ВАРБАНД за вархамером (НАВІТЬ АОС ) 🔨Умови.За кожні 50 гривень донату ви отримуєте 1 місце в розіграшу. 100 гривень - 2 місця, 150 - 3, і т.д. Після закінчення збору ми оберемо переможця через монобанк.Якщо донат не з моно, в коментарях залишайте контакти для зв'язку.Будь ласка, закидуйте це у группи, поширьте друзям. Чим більше людей це побачить, тим кращеДедлайн: 30,12,2025 19:00 🔨🔨Кожному буду вдячний за донат!На Зарядну станцію🎯 Ціль: 45 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/9qyXcgn58K💳Номер картки банки4874 1000 2275 7697
👁 1,300 25-12-17 19:49
‼️ Українська бюрократія пробила чергове дно.20-річний солдат. На війну пішов у 18. У районі Ізюмського на Харківщині втратив усі кінцівки. Високі ампутації. Ідейний, тримається. Медичний куратор нашої служби привезла його у ПриватБанк відновити картку — на неї мають надійти державні виплати. Телефон із картками був втрачений у бою.Менеджер у відділенні на проспекті Берестейському, 27-А дістає готову картку і каже:візьміть її в руки і потримайте біля обличчя для фото.У людини немає рук.Немає рук — немає картки.Тримати картку іншій людині «не можна».Єдина «альтернатива» від банку — оформити довіреність і видати картку на ім’я медичного куратора.Вдумайтеся.Людина, яка втратила на війні руки й ноги, не може отримати свої гроші, бо не має рук.Соромно було комусь? Шукали рішення? Проявили людяність?Ні. Процедури важливіші за людину, яка за них воювала.Поранений вирішив чекати на протез руки. Місяці. Можливо рік.Без грошей, які держава йому винна.Ми це так не залишимо.Держава, банки й бюрократія мають повернутися обличчям до війська. Бо інакше — це зрада, а не просто ідіотизм.‼️ Прошу про репост.Тільки публічний резонанс змусить цю систему ворухнутися.
👁 1,440 25-12-14 20:18
Подробиці роботи кампаній у Total War Warhammer 40,000 зі свіжого інтерв'ю розробників для медіа Gamestar.Також вони встигли поспілкуватися з Gamesradar, але це інтерв'ю ми розглянемо завтра.Розмова велася з головним наративним дизайнером Енді Голлом, відповідальним за бойову систему Девідом Петрі та Вільямом Райтом, який працює над кампаніями. – Мапа галактики стане гібридом між меню вибору кампанії та трекером прогресу. На ній ви не керуєте арміями та не закінчуєте ходи, а натомість оглядаєте галактику та обираєте одну з декількох кампаній.– Кампанії поділено на три типи: повноцінні, короткі та окремі битви. Повноцінні будуть найближчі за суттю до класичного Total War – масштабом у повну зоряну систему, довгі та розраховані на кілька сесій. Короткі – декілька планет, а завершити можна за один вечір. З окремими битвами все зрозуміло.– Кампанії можуть бути наративними або згенерованими. Перші – у створених вручну системах/локаціях з лору, де фракції та цілі йому відповідають, а другі більш рандомні.– Завершення однієї кампанії впливає на галактику та потенційні майбутні кампанії. До прикладу, якщо ви допоможете гвардії в одній кампанії, її сили стануть на ваш бік в наступній.– Достеменно невідомо про рівень менеджменту, але стаття натякає на те, що ви зможете керувати захопленими системами.– Шар кампанії видається схожим на класичний та звичний серії. Ви матимете армії, флоти, ресурси та інфраструктуру, з якими взаємодіятимете на мапі.– Кампанії розгортатимуться на різних світах в одній системі/секторі. Планети різнитимуться що за ландшафтом, що за наявністю чи відсутністю бойових дій. На деяких вже вируватиме війна, деякі будуть світами-вуликами і тд.– Планети розділятиме космос, де подорожуватимуть флоти. Механіка начебто має бути схожою на море з попередніх Total War.– Розвиток флотів та космічні битви згадані, але без деталей.– Кожна планета функціонуватиме як міні мапа кампанії.– Континенти, за словами розробників, сягатимуть розмірів провінцій у існуючих іграх. Пересування армій також незмінне.– Замість будувати міста ви переважно споруджуватимете аванпости та бази. Втім, міста нікуди не зникають – тільки їх доведеться спочатку захоплювати та вже потім розвивати, а не будувати власноруч з нуля. Будівлі та рекрутинг будуть, тож загалом система та сама, хіба горизонтальна, а не вертикальна.‎ – Флоти зможуть взаємодіяти з планетами: влаштувати бомбардування, екстермінатус і тд.