Source
Академия 108 🍀 | Я 30 років практикую, і я не бачив у житті жодної людини, яка б справд...
1 090 Views/Reach
2026-01-02 08:12
Message №2641
Я 30 років практикую, і я не бачив у житті жодної людини, яка б справді глибоко змінилася від «хорошого життя».Це завжди та чи інша форма стресу. Завжди.Справжні, фундаментальні зрушення завжди приходять через кризу.Бо саме в кризі ламаються старі нейронні маршрути, руйнуються звичні моделі й стратегії виживання, і психіка змушена шукати нові опори.Мозок не змінює свою архітектуру без тиску. Йому це невигідно.Звідси проста правда, яка всім не до вподоби:Поки всередині терпимо — змін не буде.Буде все що завгодно: «косметика».Буде переконливий самообман. Буде псевдомотивація.Але не буде нової моделі життя.І так, криза може зламати. Факт.Але за умови, якщо в людини немає контакту з тілом, немає опори, навичок саморегуляції, зв’язку з собою.Тоді психіка не перебудовується, а випалює людину, мов розплавлений метал, наскрізь.І це теж потрібно розуміти й бажано не романтизувати цей біль.Тому реальне питання не «страждати чи не страждати».Страждання все одно не уникнути.Питання лише одне:Ми дозволяємо собі зламатися від страждань чи проживаємо логічний дискомфорт, перебудовуючи себе на іншому рівні.З 09.01.26 по 11.01.2026 я проведу 3-денний ретрит, де на основі практики цигун і глибоких медитацій ми будемо повертати себе в центр свого життя.👇👇👇https://academy108.com/online-retryt-qigong-2026Вихід завжди один і той самий.Не через гру розуму.А через повернення в тіло, відновлення чутливості й чесну роботу з собою.Криза — це нейтральна сила і точка зростання.Або ти використовуєш її й зростаєш, або запускаєш у себе й примножуєш біль.