🇺🇦 За подвиг у бою. За честь. За Україну.Президент України Володимир Зеленський відзначив бійців Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» високими державними нагородами. Одна з них — присвоєна посмертно.🫡Майор поліції Володимир Бриковець нагороджений орденом «За мужність» ІІ ступеня.Офіцер неодноразово виконував бойові завдання на найгарячіших напрямках Донеччини та Луганщини. З травня по жовтень 2025 року він служив у складі штурмового батальйону «Тавр» і щодня доводив: український поліцейський — це воїн.23 червня 2025 року поблизу Олександро-Калинового, під масованим вогнем ворога, Володимир як старший групи організував оборону позиції. Чітко скоригований ним артилерійський вогонь знищив два спостережні пункти та мінометний розрахунок окупантів.18 серпня 2025 року під час двогодинного артобстрілу він відновив зв’язок та управління, особисто ліквідував двох загарбників і забезпечив відбиття трьох атак. Ризикуючи власним життям, надав допомогу пораненому побратиму та втримав позицію.🫡Найвищу державну нагороду — орден «Золота Зірка» — Президент передав рідним Героя України Кирила Зіброва (посмертно), бійця штурмового полку «Луганськ».У червні 2024 року в Торецьку Кирило точними ударами БпЛА знищив ворожий бліндаж, ліквідував живу силу та підірвав дві бронемашини окупантів.Під час чергового інтенсивного обстрілу, не випускаючи з рук пульт керування дроном, він накрив собою пораненого колегу-поліцейського, врятувавши йому життя ціною власного. Евакуація тіла стала можливою лише через три дні — під час надзвичайно складної ротації.💙💛 Вони воювали не за нагороди. Вони воювали за Україну. За побратимів. За майбутнє.Честь. Пам’ять. Вдячність. 🇺🇦
💔 За кожною фотографією — життя, сім’я, діти, невідновна біль.Читати коментарі під фотографіями загиблих поліцейських — боляче і противно. Особливо, коли бачиш зловтіху щодо трагедії у Львові, де внаслідок теракту загинула 23-річна поліцейська, а її колеги отримали тяжкі поранення.😡Ми різні. Але повага до пам’яті загиблих має залишатися понад усе.☝️⚡ Ті, хто зловтішається, хто пише образи — ви втратили людяність. Це моральне дно.Цього тижня поліцейські гинуть і на фронті, і під час виконання службових обов’язків у тилу. І щоразу, коли читаєш коментарі, стає ясно: суспільство бачить у поліцейському не помічника, не захисника закону, а карателя.Але ця ситуація не з’явилася сьогодні. Вона почала формуватися тоді, коли на керівні посади в МВС прийшли полководці, для яких особисті інтереси важливіші за обов’язок і честь. Люди, які не стоять горою за свій особовий склад, а готові «здати» будь-якого працівника при найменшому тиску, аби самим не потрапити під гарячу руку — навіть якщо поліцейський правий!Чому так? Бо самі вони по вуха у корупції. Якщо почнуть захищати своїх, суспільство почне ставити незручні питання. Легше облити брудом рядового поліцейського, ніж показати бодай трохи батьківської підтримки та чесності.Але це не провина молодих поліцейських. Це провина тих, хто сидить на керівних посадах, ховає очі, коли гинуть люди, боїться сказати правду і обирає особисту вигоду замість чесної служби.🙏 Наші співчуття родинам і близьким загиблих.Спочивайте з миром. Царство Небесне і вічна пам’ять усім, хто віддав життя, захищаючи інших.Запам’ятайте: за кожним працівником стоїть життя, честь і відданість справі.🫡
❗️Протягом трьох тижнів може відбутися зустріч Володимира Зеленського, руського хуйла та Дональда Трампа. Про це заявив спецпредставник Трампа Стів Віткофф.🫡Після всього, що вже встигли «накерувати» ці лідери, складно повірити, що хтось із них щиро готовий сісти за стіл переговорів. У кожного — свій характер, власні амбіції та, схоже, вже й свої політичні й бізнесові інтереси, які тісно переплелися з продовженням війни.🫵Мир найбільше потрібен простим людям — тим, хто щодня живе під сиренами, працює, воює, ховає близьких і чекає нормального майбутнього.Але там, де починаються великі інтереси, великі гроші й великі геополітичні ставки, розмови про мир часто відходять на другий план.Війна давно стала не лише трагедією, а й величезною системою витрат, контрактів, виробництва та постачання — по обидва боки фронту.Учора з’явилася новина, де генерал Олександр Сирський повідомив, що Україна щодоби використовує 6–8 тисяч дронів для ураження позицій ворога. І це лише невелика частина того ресурсу, який щодня спалює ця війна.Питання в іншому: хто з тих, хто при владі, справді зацікавлений у повному згортанні цієї воєнної економіки?І чи готові вони відмовитися від системи, яка вже стала частиною великої гри та заробітку грошей на війні ?Мир потрібен не кабінетам — він потрібен простим людям……🫡
‼️ Суддівський кабан і валютні пакети: шоу хряка Сергія Щербини триває 🐗💵Сергій Щербина, суддя Заводського районного суду, схоже, вирішив, що суд — це не місце для правосуддя, а особистий квест з прокурорами та суддями.За даними телеграм-каналу «Мультличность», хряк замовив стеження за прокурором, який насмівся підтримувати обвинувачення проти нього у справі НАЗК.План «Щербина 24/7» включав: • фіксувати кожен рух прокурора, де ходить, з ким зустрічається; • дізнатися, де він паркує авто вночі; • напхати машину мікрофонами, камерами та чим тільки можна; • а якщо дуже треба — підбити на дорозі.В цілому, плешивий хряк хотів шантажувати прокурора і перетворити його життя на реаліті-шоу «Великий Брат» з кримінальними бонусами. 🤦Йому в цьому допомагав колишній тухлий мент та «адвокат» Дімка Костоусов, який, очевидно, досі пам’ятає, як у поліції носив чаї з бубликами для начальства.🤷♂️Мотивація?Особистий зуб на прокуратуру. Ну хто не любить старі образи, коли на кону — чужа життя та пачки зелених? 🤭Але кульмінація шоу — це суддя Вітовського районного суду Вікторія Полішко.🤮Хряк Щербина пізно ввечері напав на неї біля будинку, застосував удушливий прийом і дерзко запхав у кишені 5 пачок по 10 штук зелених. 😎Суддя Полішко прийшла до тями з ознаками «кабанячого духу» — і що ви думаєте?Пачки доларів! Суддя, як чесна людина, не заявила до поліції, бо боялася за своє життя.Суддя Полішко в черговий раз повірила у віщі сни — напередодні їй наснилися валютні кабани, які нападали з усіх боків.Схоже, її підсвідомість краще передбачає кримінальні витівки, ніж сам Щербина планує.Ітог: у Заводському районному суді реально знімають серіал «Кримінальний кабан vs. Судді та Прокурори», де головна зірка — плешивий хряк з кримінальними зв’язками, а другорядні — шнири та бігунки, носії чаю та бубликів. 🍿Далі буде …..🍿
Сьогодні начебто не перше квітня, але суддя Вітовського районного суду Вікторія Полішко мабуть вирішила розсмішити миколаївців заздалегідь.Вона визнала голову Заводського районного суду Сергія Щербину невинним у незаконному декларуванні на 1 млн грн.Це звучить смішно. Але справу голови одного районного суду розглядає суддя іншого районного суду того ж регіону.Ще на початку року я викладав відео, де детально розбирав варіанти розвитку подій (фрагмент додаю). При тому, що тоді я ще не знав багато інших ексклюзивних подробиць щодо корупційної діяльності Щербини.Справа за протоколом НАЗК була для нього «лайт-версією». Це була перевірка системи на вошивість. Система перевірку не пройшла — вона вперлася ногами, поцілувала Щербину і плюнула в обличчя кожному миколаївцю.Вони вміють об’єднувати людей проти себе. Лише за годину я отримав десятки повідомлень від військових, адвокатів та звичайних городян. Люди обурені тим, що відбувається та готові підтримати нашу боротьбу з системою.Зараз не можу розкрити всі подробиці та подальший план дій: запущені процеси, які вже неможливо зупинити. Вони будуть масштабними та глобальними. Самі все побачите …
Поки Миколаїв рахує копійки на генератори й свічки, чиновники команди Віталіка Айкоса демонструють майстер-клас із виживання… з розмахом.😎Начальниця патронатної служби Миколаївської ОВА Олександра Кукуруза під час війни придбала квартиру 130,6 м² за 2,02 млн гривень. Оформили, звісно ж, на чоловіка — усе по-сімейному.🙃Офіційна зарплата за 2024 рік — 859 тис. грн. Плюс 10 тис. грн соціальної допомоги — усе задекларовано.Чоловік — Віктор Власенко — отримав 147 тис. грн від КП «Миколаївська обласна варта».🫡А тепер найцікавіше:💵 У пані чиновниці — 35 тис. доларів і 600 тис. грн готівкою.💵 У чоловіка — ще 87 тис. доларів.Тобто готівкою — більше, ніж багато хто заробляє за роки.У власності — кілька вантажівок DAF, три напівпричепи та Mercedes-Benz GLE 350d. Усе це — через ТОВ «АБВ Логістик», де чоловік є кінцевим бенефіціаром.😎Квартира, долари пачками, техніка, бізнес, земля — і все це під час війни.І дивишся на це — й розумієш:Нам би всім так жити, як живуть чиновники Віталіка Айкоса.🫵Поки Миколаїв тримається — хтось просто дуже добре влаштувався.Як каже наш придворний шут каналу — інспектор Миколаївського ТСЦ Санька Антипенко:«Не жили добре — нема чого й починати». 😂
З рубрики «Нам пишуть порядні люди»
🫡Далі — текст із пошти каналу
👉Ми, прості рядові співробітники миколаївської поліції, довго мовчали. Не тому, що нам нічого сказати — а тому, що на млявість і жадібність нинішніх керівників уже навіть мат витрачати шкода.Але сьогодні мовчанню кінець!Ми прочитали новину про можливе повернення миколаївського полковника Олександра Пака на керівну посаду до нас у поліцію — і в підрозділах раптом сталося диво: люди випрямилися, у когось навіть загорілися очі, а слово «служба» перестало звучати як вирок.Бо поліція Миколаївської області сьогодні — це не система, а театр абсурду з млявими полтавськими клоунами, для яких, окрім грошей, більше нічого святого не існує!Їхня команда — це музей воскових фігур: ходять повільно, говорять багато, не роблять нічого, зате дуже люблять надувати щоки й рахувати гроші.Цілий день вони зображають роботу: жують папірці та резинки від пачок грошей, надувають щоки до бордового кольору й створюють видимість бурхливої діяльності.Результат стабільний, як їхні крісла: нуль.Дивитися на них — як на млявих морських медуз: наче рухаються, а користі — лише слиз на підлозі.І от на цьому тлі з’являється Олександр Пак — людина з іншої реальності!Там, де слово «керівник» означає вести за собою,де «дисципліна» — це не крик, а порядок, а «служити та захищати» — не напис на стіні, а стиль його життя.Ми щиро віримо: якщо Олександра Пака призначити на генеральську посаду в Миколаївському регіоні — система оживе, дисципліна повернеться, а довіра людей до поліції підніметься щонайменше до довоєнного рівня.А що до старої полтавської команди — хай не хвилюються. Їхній досвід безцінний…… бігати по місту та збирати данину прикриваючись необхідністю грошей для хлопців з стрілецького батальйону та для Люті.Чекає весь особовий склад поліції області схрестив пальці.
🔔 Нагадуємо: пошта нашого каналу —
👉 [email protected]Пишіть інсайди, мутні схеми наших «полководців», факти про дахи, дерибан і розпил — повз нас це не пройде.А ще — розкажіть про тих, кого варто похвалити: чесних, сміливих, справжніх.
✉️ Анонімність вітається.
Ну що, не зробиш заради нашої спільної Перемоги! 🇺🇦Поки одні звично шурхотять по кабінетах і роблять вигляд, що все під контролем, миколаївський бізнесмен, меценат, волонтер і спортсмен Ігор Віталійович Барський виходить із пропозицією, від якої деякі генеральські папахи можуть відчутно скотитися набік.🫡Розмова не про дрібниці. Розмова про повну підтримку Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють».💪Це вже не розмови в кулуарах. Це серйозний крок Миколаївського бізнесмена! Бо одне — красиво говорити про патріотизм, і зовсім інше — брати на себе реальну відповідальність перед бойовим підрозділом.🫡Пропозиція сильна. Чітка. Мужня.☝️І для її втілення потрібне всього одне — політична воля пана генерала поліціі з широкими лампасами Сергія Махна.Зараз перед ним простий вибір: • зосередитися виключно на підтримці бійців «Люті» та прийняти ініціативу бізнесу,або • продовжувати жити в логіці старих кабінетних корупційних схем і поповнення так званого генеральського «общаку».🤦Історія любить моменти істини. І цей момент настав.😎Шанс один на мільйон — коли бізнес сам за власною ініціативою пропонує повністю забезпечити бойовий підрозділ.💪Такі шанси не розкидають. Їх використовують.😎Пора задуматися й іншим впливовим гравцям регіону.🫡Передусім — пану сигаретному барону Олександру Усачеву та його молодій полководчій команді 😎Сьогодні не час для накопичень і кулуарних корупційних схем!Сьогодні час спрямовувати ресурси туди, де вирішується доля країни — до бійців «Люті», а не до власних генеральських кишень!Гроші мають працювати на Перемогу, а не гріти полководчі «ляшки»!😁Наш генерал каналу Ігор Блошко, послідовно діючи за чіткою інструкцією нашого творчого колективу, ніколи і за жодних умов не розкриває прізвищ учасників колективу та не визнає свій вплив на нього, водночас твердо стоїть на позиції підтримки фронту та поліцейських, які реально працюють і воюють. 🫡Спокійно, без зайвого шуму, по-оперативному шукає допомогу для «Люті». 😎Зараз усе просто:Хто з «Люттю» — той з Перемогою. Хто вагається — ризикує залишитися в минулому та без генеральської папахі😎 Сьогодні не час для тіней.Сьогодні час для рішень.Перемога любить сміливих. 💪🔥
Наш союзник у благих справах, провидиця Миколаєва вищої категорії пані Маргарита, повідомила, що до неї вчора зранку в салон містичної магії та езотерики завітав сам сигаретний барон Миколаєва — Ігор Барський!Стан душі в нього — істеричний, він постійно клявся, що крім нього у місці є ще чорні бізнесмени які за допомогою полководців поліції організували торгівлю безакцизними цигарками!Пан Ігор наполегливо просив зазирнути в його бурхливе майбутнє та передбачити:👉 скільки ще він зможе безкарно труїти людей лівими сигаретами,👉 через скільки, якщо не зупиниться, для нього та його друзів — полководців поліції — відчиняться двері в казенний дім, і хто саме їх відчинить: ДБР чи ДСР з Києва?Але головне питання було іншим:❓ Чому миколаївські телеграм-канали згадали лише про нього як про сигаретного баригу, якщо генерал поліції з широкими лампасами після тривалої паузи дав зелене світло торгівлі без ліцензій — не тільки в місті і не тільки йому?У районах області також масово почали відкриватися точки інших сигаретних бариг, які, всупереч стратегії нашого президента, труять людей лівими сигаретами та при цьому не сплачують податки 🤭🧙♀️ Маргарита взяла поки паузу…….
Колись у Харкові, а потім і в Миколаєві, потім знову в Харькові служить народу — або не народу, а собі скромний прокурор Артур Аршакович Оганнісян. Ходив у потертих штанях, на рукавах були нашиті накладки, щоб не протерти сорочку. Але цього року він вирішив легалізувати свої незаконні доходи прямо в декларації НАЗК 🤦Можливо, совість замучила.Хоча в це важко повірити.😂І ось що показує декларація нашого миколаївського прокурора з обойми Дениса Фальченка:у 2024 році Артур Аршакович Оганнісян вже володів значним портфелем криптовалют, придбаних переважно протягом 2024 року через біржу Binance:🔸 Bitcoin (BTC) — 0,478960 BTC (вартість на кінець 2024 року — 1,93 млн грн)🔸 Ethereum (ETH) — 4,837129 ETH (700,4 тис. грн)🔸 Ripple (XRP) — 7 297,599846 XRP (693 тис. грн)🔸 Binance Coin (BNB) — 10,204058 BNB (269,5 тис. грн)🔸 TRON (TRX) — 21 044,432627 TRX (129,5 тис. грн)🔸 Solana (SOL) — 12,154366 SOL (101,5 тис. грн)🔸 Dogecoin (DOGE) — 8 647 535,502 DOGE (135,6 тис. грн)🔸 Cardano (ADA) — 2 938,341307 ADA (150,9 тис. грн)🔸 інші токени (SHIB, PEPE, TON, FLOKI, SAND, SEI, IMX, UNI, STX, APT та десятки інших) — загальна вартість криптоактивів перевищує 6,2 млн грн (станом на 31 грудня 2024 року).Окрім криптовалют, Оганнісян задекларував:🔸 золоті злитки (банківське золото) вартістю 229,6 тис. грн🔸 готівка — 3 тис. доларів🔸 невеликі залишки на рахунках у ПриватБанку та Універсал Банку (сотні гривень та кілька євро)Зарплата в Миколаївській обласній прокуратурі склала 1,43 млн грн.Також він отримав понад півмільйона гривень компенсації за невикористану відпустку.Крім того, Оганнісян задекларував пенсію у розмірі 1,18 млн грн.При цьому він не задекларував власного житла.Нібито проживав у нежитловому приміщенні площею 25 кв. м у Миколаєві, наданому міськрадою. А точніше — Сенею Шалим.Сука, теж хочу бути прокурором у Миколаєві.😂