Щоб ви розуміли, на цьому відео всі поліцейські, які раніше були дільничними, операми, слідчими. Сьогодні вони в Об'єднаній штурмовій бригаді "Лють".💪Пацани були на глибоких позиціях, куди не могли доставити навіть води декілька тижнів. Те, що скидували з дрона, вцілілими залишались не всі пляшки і то були краплі. Топили лід, сніг, зливали воду з бойлерів і системи опалення розбитих будинків. Зрештою хлопці виїхали, всі цілі і живі. Виїжджали через путанку, яку орки кидають, щоб застопорити колеса для зупинки техніки.🤷♂️Демонструємо відео не стільки для тих, хто досі сумнівається, що поліцейських потрібно відправити на фронт. Вони вже там давно. А більше для тих поліцейських, які залишились працювати в мирному житті, у райвідділах. Знайдіть будь ласка 10 розбіжностей ‼️Для цивільних людей, які сьогодні мають обурення роботою поліції внесемо ясність. Так, дійсно зараз поліція на низькому рівні. Але всі повинні знати про існуючий величезний некомплект кадрів. Всіх скільки можна було із райвідділів вибрали і відправили на війну. В мирному житті один поліцейський працює за трьох і ніхто не скаржиться, виходячи із ситуації в країні. Наприклад, в одному райвідділі із 25 слідчих по штату, в наявності 9. В іншому із 30 слідчих необхідних по штату, в наявності 11. І так по багатьом службам та напрямкам роботи. Крім некомплекту, завантажені купою іншими задачами: блок-пости, супроводження з ТЦК, антитерористичні заходи і багато чого іншого. Все це ми знаємо, розуміємо, але у порівнянні з роботою на війні, все одно велика різниця, як небо і земля.Так, сьогодні існує багато незручностей. Зрозуміло, що це впливає на якість праці працівниками поліції. Та дивлячись на своїх колег, які на війні, задумайтесь кому важче. Чи в достатній мірі ви виправдовуєте своє відношенням до служби, за себе і за того колегу, який спить на розкладачці, в бліндажі, не рахуючи ризики здоров'ю і життю.Все таки, при всіх незручностях, творчий колектив радив керівництву поліції складати список поліцейських бездарів, які досі не розуміють, як вони повинні відноситись до своїх обов'язків в мирному житті. Якщо першими до Люті йшли добровольцями, зараз вже потрібно відряджати. Потрібно відправляти на ротацію замість тих, хто топив лід, щоб напитися, хто вже відчув різницю.Тут пару хвилин навіть не про стрілецький бій, а про певні умови перебування на службі. І далі продовжимо цю тематику. Шкода, що не має прокурорських підрозділів на війні, для них потрібно вигадувати інші методи "лікування" прокурорів інвалідів ‼️ПОВАГА🫡 ПОШАНА 🫡 ТА НИЗЬКИЙ УКЛІН 🫡ВСІМ ХЛОПЦЯМ ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ УКРАЇНУ 🫡🇺🇦‼️
Воїн‼️ Спортсмен‼️Батько‼️Олександр Андрієнко – боєць Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють», учасник бойових дій і відтепер – бронзовий та срібний призер міжнародних змагань «Ігри Нескорених 2025». 💪🏋️♀️ Ще до початку повномасштабного вторгнення він працював у поліції Донеччини. Коли ж дізнався про створення «Люті», не вагаючись приєднався до штурмового полку «Луганськ». 🫡 Під час запеклих боїв у Курдюмівці отримав важке поранення ноги, але навіть це не змусило його відступити. 😡Пройшовши складну реабілітацію, Олександр не лише повернувся до служби, а й продовжив займатися спортом. 🏋️♀️ Він став єдиним поліцейським, який представляв Україну на цьогорічних «Іграх нескорених» у Канаді, і довів, що справжня міць не вимірюється фізичними можливостями. 💪Його силі духу, наполегливості та рішучості аплодували стадіони. 👍 Великою підтримкою для Олександра була його сім’я – дружина та донька, які супроводжували його на змаганнях та змогли розділили тріумф із ним. 💪 https://youtu.be/guMZEOvrNkM?si=Ye5-aSforvGswkaYПро війну, поранення, боротьбу та перемоги в ексклюзивному інтерв’ю з Олександром Андрієнком!☝️Слава Україні 🇺🇦Героям Слава 🫡 🇺🇦
Народный депутат Леха Гончаренко обратился к зеленому министру образования с требованием повысить заработную плату учителям, воспитателям детсадов и библиотекарям…….☝️Наверное Леха Гончаренко «Перевертыш» почуял скорые выборы и решил привлечь на свою сторону этот низкооплачиваемый электорат, хотя накануне сам же голосовал за очередное повышение заработной платы только чиновникам.🤗Как бы не относились к этому «🐷ПЕРЕВЕРТЫШУ🐷» 🤠https://t.me/Yefreytor_Krylov/1502но такие политические кульбиты помогают ему не тонуть на политической поверхности уже многие годы ( как говорят говно 💩 не тонет, это про Леху) и быть постоянно на слуху у избирателей. ☝️Как итог: он нардеп 2-х созывов именно в многом за счёт вот таких словесных поносов, вбросов в информационное поле, создавший свои предвыборные штабы во многих областях страны. ☝️Это вам не николаевские нардепы с их однообразными фоточками (с поднятым вверх большим пальцем 🥳)в фейсбуке и длинным перечислением названий законопроектов, за которые они голосуют.😜Учитесь, зелёные политическая проституция, она такая ……🤠☝️🤗‼️Еще немного осталось и начнутся веселые старты 🏋️♀️
Чувак йшов до успіху, пишався бути поліцейським Одещини, але на рівному місці прийшов до провалу кар'єри.☝️Творчий колектив каналу вангує побачити наступне фото: Пишаюсь бути військовим Збройних сил України!І тут можу побажати йому і всім нам лише Перемоги та повернутися додому живим і неушкодженим! Оце вже не сам, а українці будуть пишатися. Велика різниця в поняттях.☝️В поліції пишався, бо мав безтурботне життя. Час від часу переглядав Discovery, 👹відеоролики з Усього миру. Цікавився шкіряними сумками та гаманцям, туристичними подорожами. Дозволяв собі навіть їздити п'яним за кермом. Не знав, що пишатися потрібно досягненнями на користь українського народу, а не собою особисто.Поліцейський Олександр Маринов (ось його сторінка у Фейсбуціhttps://www.facebook.com/share/12ExMwirHuz/)11 січня цього року, прийняв добряче оковитої 🍼🍼 на груди і зрозумів, що мало. Купляти потрібно було відразу вдвіче більше. Не даремно насміхаються з того, кого послали за пляшкою, він, дурень, одну і приніс.🤣В селі Васильківка Болградського району Сашко відчував себе кумом королю. 🤴 Тому підбухнутий у вечірній час поїхав на автомобілі до місцевої наливайки за добавкою, а тут халепа. Патрульні 🚔помітили невпевнену їзду, зупинили і давай пхати йому в рота трубку Драгера. Сашко не пальцем роблений, розумів, що дуне і відразу приплив. Єдиний вихід - відмовитись, а потім потрібно їхати купляти докУмент, що був тверезий, як скло, прозорий, як ранкова роса, чистий, як сльоза, правдивий, як на сповіді. Так і зробив.🤣🤣Але для таких хитрих, лисячих та мудрованих водіїв законодавець передбачив у статті 130-й КУпАП відмову від проходження медичного огляду, як визнання свого стану, з яким нездатний до керування об'єктом підвищеної небезпеки. Тому куплений висновок лікаря про тверезість є зайвим підтвердженням проходженням ВЛК і здатність захищати свою Батьківщину зі зброєю в руках, а не з пляшкою.Канал має надію, що інспекція по особовому складу Одеської області, як і Одеський окружний адміністративний суд, в разі оспарювання, будуть не продажними. По-чесному підготують наказ про звільнення Маринова з поліції і вчасно повідомить ТЦК про необхідність вручення йому бойової повістки. А ця публікація слугуватиме інспекції саме про такий висновок, бо ми люди не дурні, обманювати нас не потрібно.☝️Творчий колектив пишається патрульними Одещини 💪З Богом, до Перемоги !
Об’єднаній штурмовій бригаді Національної поліції України «Лють» - 2 роки 💪13 січня 2023 року народилася нова, потужна сила, яка не має жалю до ворога. Ми на рівні зі Збройними силами України виконуємо бойові завдання на фронті. «Лють» – це більше, ніж бригада. Це сила, створена з відваги, професіоналізму та єдності. Кожен наш боєць та бійчиня - уособленням мужності, рішучості та безкомпромісної боротьби за кожного українця. Лють – це те, що символізує нашу боротьбу з агресором.🇺🇦🫡Два роки тому ми дали обіцянку собі та українському народові: боротися до перемоги. Сьогодні ми впевнено йдемо цим шляхом. 🇺🇦🫡Дякуємо кожному, хто з нами в строю б’ється з ворогом, хто підтримує нашу спільну боротьбу.🫡🇺🇦Ці два роки - безупинна робота, постійне вдосконалення, важкі рішення, перемоги і, на жаль, втрат. Схиляємо голови перед нашими побратимами, які не зрадили своїм принципам та повернулися додому на щиті.🇺🇦🫡Два роки – це лише початок. Ми йдемо вперед – до перемоги!🇺🇦Редакція каналу висловлює найщирішу подяку нашій шановній "Люті" та всім сталевим левам, хто захищає Батьківщину!!!🫡Слава Україні та Слава всім Героям!🇺🇦🫡